Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Nimbus Grau Perl Effekt

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Mrogal synu.. miałeś grzane d*py na wypasie czy dokładałeś ? :wink:

Opublikowano

Kutfa nie wiem czemu jak patrzę na nazwę tematu to rzutem oka czytam Gimbus Nrau.... :polew:

Opublikowano
  • Autor
Mrogal synu.. miałeś grzane d*py na wypasie czy dokładałeś ? :wink:
ojca kolego dokładałem, jak i tempomat, fis, to tamto siamto sramto :grin:

---------- Post dopisany at 09:09 ---------- Poprzedni post napisany at 09:08 ----------

ze zwyklej budy zrobiłes fajna smerfetke:) kozak kolor z jakiej palety?

audi TT RS

Opublikowano

Piękna furka :D

Opublikowano
ojca kolego dokładałem, jak i tempomat, fis, to tamto siamto sramto :grin:

Dużo z tym zabawy ? Dokładałeś wiązkę ori czy jakieś samoróbkowe kable ciągnąłeś ?

Kurde ja mam grzane wszystko i nie podłączone :facepalm:

Opublikowano
  • Autor
ojca kolego dokładałem, jak i tempomat, fis, to tamto siamto sramto :grin:

Dużo z tym zabawy ? Dokładałeś wiązkę ori czy jakieś samoróbkowe kable ciągnąłeś ?

Kurde ja mam grzane wszystko i nie podłączone :facepalm:

dzien trza poswiecic nigdy nie rozbieralem a6 w srodku to nie wiem ile tam jeb.ani.a po co wiazka jak sam skrece wiazke to nie na to samo wyjdzie? :) samo lutowanie ogarniecie schematu to baja mysle ze w a4 jest identyczny

---------- Post dopisany at 10:29 ---------- Poprzedni post napisany at 09:55 ----------

Moto East EVENT 2012

6m_zps1aa5cbd6.jpg

Opublikowano
ojca kolego dokładałem, jak i tempomat, fis, to tamto siamto sramto :grin:

Dużo z tym zabawy ? Dokładałeś wiązkę ori czy jakieś samoróbkowe kable ciągnąłeś ?

Kurde ja mam grzane wszystko i nie podłączone :facepalm:

dzien trza poswiecic nigdy nie rozbieralem a6 w srodku to nie wiem ile tam jeb.ani.a po co wiazka jak sam skrece wiazke to nie na to samo wyjdzie? :) samo lutowanie ogarniecie schematu to baja mysle ze w a4 jest identyczny

---------- Post dopisany at 10:29 ---------- Poprzedni post napisany at 09:55 ----------

Moto East EVENT 2012

http://i1245.photobucket.com/albums/gg590/mrogal/6m_zps1aa5cbd6.jpg

zimny łokieć :decayed::decayed: Fura kox :slina:

Opublikowano

wygląda zacnie:wink:

mam pytanie jak masz zgrany scyzor z q7 z centralnym? to oryginalny kluczyk + dołożony sterownik centralki??

scyzor ori, centralka od quasarelectronics

a wkładkę scyzora zmieniałeś?? bo mi odpisali że nie będzie chodził, ten scyzor z ich centralką :wink:

Opublikowano

quasar do swoich alarmów dodaję wkładkę do ori pilotów, przynajmniej ja tak miałem.

Opublikowano
  • Autor

wygląda zacnie:wink:

mam pytanie jak masz zgrany scyzor z q7 z centralnym? to oryginalny kluczyk + dołożony sterownik centralki??

scyzor ori, centralka od quasarelectronics

a wkładkę scyzora zmieniałeś?? bo mi odpisali że nie będzie chodził, ten scyzor z ich centralką :wink:

bo :

1 wyszli z zalozenia ze ori sczorem chcesz ogarniac

2 nie maja juz w ofercie wkladek pod pilota "banana"

Opublikowano

kapuje wszystko dzieki za info

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano

rewelacja :slina:

od jakiegoś czasu widzę w podpisie inne auto, ale dopiero teraz znowu tu zajrzałem :facepalm:

Opublikowano
  • Autor
rewelacja :slina:

od jakiegoś czasu widzę w podpisie inne auto, ale dopiero teraz znowu tu zajrzałem :facepalm:

:decayed:
Opublikowano

Marcin ile cię kosztował scyzor?

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor
Marcin ile cię kosztował scyzor?
60 z wysylka

---------- Post dopisany 14-01-2013 at 12:21 ---------- Poprzedni post napisany 27-12-2012 at 15:51 ----------

Marcin ile cię kosztował scyzor?
60 z wysylka

zima stajl :banan:

20130114_113742-001_zpseb14d884.jpg

Opublikowano
Marcin ile cię kosztował scyzor?
60 z wysylka

---------- Post dopisany 14-01-2013 at 12:21 ---------- Poprzedni post napisany 27-12-2012 at 15:51 ----------

Marcin ile cię kosztował scyzor?
60 z wysylka

zima stajl :banan:

http://i1245.photobucket.com/albums/gg590/mrogal/20130114_113742-001_zpseb14d884.jpg

wośp i po wośpie, możesz spowrotem wrzucić stal :decayed: coś wysoko stoi :decayed:

Opublikowano
  • Autor
Marcin ile cię kosztował scyzor?
60 z wysylka

---------- Post dopisany 14-01-2013 at 12:21 ---------- Poprzedni post napisany 27-12-2012 at 15:51 ----------

Marcin ile cię kosztował scyzor?
60 z wysylka

zima stajl :banan:

http://i1245.photobucket.com/albums/gg590/mrogal/20130114_113742-001_zpseb14d884.jpg

wośp i po wośpie, możesz spowrotem wrzucić stal :decayed: coś wysoko stoi :decayed:

juz wrzucona, no 4cm podnieslem na zime :facepalm:
Opublikowano

widocznie mrogal dostał za niską stawkę za odśnieżanie ulic :decayed:

Opublikowano
  • Autor
widocznie mrogal dostał za niską stawkę za odśnieżanie ulic :decayed:
niedogadywalismy sie :grin:
Opublikowano

ja w zeszłym roku już na zimę podniosłem 3 centy :facepalm: kiedy to lato znowu będzie :doh:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.