Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Nimbus Grau Perl Effekt


mrogal

Rekomendowane odpowiedzi

gleba :slina::good:

a siedzonka nie powiem oryginalnie to wygląda :decayed::naughty:

au ciebie nie ma takiej gleby ? :mysli:

siedzonka ok wazne ze stan jak nowka prawie a w swietle dziennym az tak bardzo sie nie rzucaja w oczy, mi pasuje :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

au ciebie nie ma takiej gleby ?

teraz akurat nie bo nie dojechał bym nad morze :polew:

ogólnie jest taka lub większa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

au ciebie nie ma takiej gleby ?

teraz akurat nie bo nie dojechał bym nad morze :polew:

ogólnie jest taka lub większa

tylko Ty masz 19'' ja na tym setupie zaczepiam o wszystko i prawie wszedzie :( musialem wjazd do garazu podsypac , moze na 18'' bedzie lepiej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko Ty masz 19'' ja na tym setupie zaczepiam o wszystko i prawie wszedzie :( musialem wjazd do garazu podsypac , moze na 18'' bedzie lepiej

Czyli zakładasz większe koło żeby się lepiej jeździło :naughty: A nie lepiej kapichnę podkręcić wyżej? :naughty: do czasu zakupu większego koła?

Zrób no solidne foty wnętrza ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko Ty masz 19'' ja na tym setupie zaczepiam o wszystko i prawie wszedzie :( musialem wjazd do garazu podsypac , moze na 18'' bedzie lepiej

Czyli zakładasz większe koło żeby się lepiej jeździło :naughty: A nie lepiej kapichnę podkręcić wyżej? :naughty: do czasu zakupu większego koła?

Zrób no solidne foty wnętrza ;)

a Ty wnetrza nie widziales?

podniosl bym z 0,5 centa ale pogoda nie pozwala a w garazu nie chce mi sie dlubac, bo ciasno , jutro lece do lecznej to bedzie test na trasie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jutro lece do lecznej to bedzie test na trasie :)

Nie widziałem wnętrza juz zalożonego w aucie...

Przez Cyców? :naughty: Ło to powodzenia życzę :naughty: Chyba, że coś się tam zmieniło od moich ostatnich podróży :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najs :good:

a te 18" co masz je mieć, to będziesz jakoś malował?

mam dylemata, moze na wsciekly mat pomarancz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zrób na kolor jak masz napis w serduchu na zderzaku :) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mrogal, a jakie 18" bedą?

Ja tak miałem z glebą jak u Ciebie na 18", no ale niestety czekam ciągle na remont dróg u mnie, bo teraz jest na półtora palca :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie jest jeszcze nizej i aktualnie na 15" :decayed: oslona co chwile drze po asfalcie :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie jest jeszcze nizej i aktualnie na 15" :decayed: oslona co chwile drze po asfalcie :>

:decayed:, u mnie osłony już dawno nie ma, zostały same mocowania :naughty:, arek te białe patelnie co miałeś były kosa :good:, co teraz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie jest jeszcze nizej i aktualnie na 15" :decayed: oslona co chwile drze po asfalcie :>

:decayed:, u mnie osłony już dawno nie ma, zostały same mocowania :naughty:, arek te białe patelnie co miałeś były kosa :good:, co teraz

oslona silnika lezy polamaana w garazu :decayed: mialem na mysli oslone skrzyni. co do mojej to wszystko u mnie w temacie :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajnie sie prezentuje,osobiscie tez wole taki bardziej bandycki sposob tuningu audi bynajmniej a4 bo to nie limuzyny(dokladnie chodzi mi o czarne lampy i czarny grill,mega zmienia to charakter samochodu)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zrób na kolor jak masz napis w serduchu na zderzaku :) :)

wcikla czerwien??? :mysli:[br]Dopisany: 27 Lipiec 2010, 23:10_________________________________________________

Mrogal, a jakie 18" bedą?

Ja tak miałem z glebą jak u Ciebie na 18", no ale niestety czekam ciągle na remont dróg u mnie, bo teraz jest na półtora palca :gwizdanie:

18" beda Twoje

poltora palca?

tyle to ja mialem na KITcie i zime i do teraz przelatalem :decayed::good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładnie leży, podoba mi się. :)

Co do tych osłon silnika to ja nie wiem jak wy jeździcie, że macie je połamane, popękane itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładnie leży, podoba mi się. :)

Co do tych osłon silnika to ja nie wiem jak wy jeździcie, że macie je połamane, popękane itp.

no nie pertol ze w zimie jak byla poprzednia na 15 zimowkach i Twojej glebie dalo by rade przelatac bez rozyebania oslon, ja swoje stracilem w 2 dni :good::naughty: a gleba sredniosuta bo kit na jakies -50

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...