Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P


siemian

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 5.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

nie jeszcze nie...poszukuje caly czas :confused4: nie wiesz kto ma na sprzedaz ??

ASO Audi :decayed: :decayed: :decayed:

A tak na poważnie bardzo bardzo cięzko dostać listwy od s4. Na Allegro praktycznie są nie dostępne. Jak już ktoś sprzedaje to całość z drzwiami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie jeszcze nie...poszukuje caly czas :confused4: nie wiesz kto ma na sprzedaz ??

http://allegro.pl/audi-s4-s-line-listwy-i1208123211.html :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hammer powinien za detektywa robić :naughty: :naughty: :decayed: :decayed: zepsuł całą niespodzianke... :wallbash: :wallbash: :decayed: :decayed: :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no, ja nie wiedziałem, że avantem idzie bokiem przez rondo się kręsić :D dzisiaj byłem tego świadkiem, no i TV jednocześnie oglądaliśmy :D

avantem jak avantem ale FWD rondo 2razy dookola bokiem przeleciec :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

to tylko u Siemiana mozliwe :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a wracając do mojego nowego RNSa którego mi chłopaki wyrezali na spocie, to niestety wymieniłem go na starego ponieważ ten ma coś słabe odświeżanie ekranu i przyciski się zacinają. RNS w wesji Jarosławiec Edition jest więc na sprzedaż :decayed: :decayed: :decayed:

rns.jpg

Film instruktażowy jak to zamontować powinien pojawić się na dniach w dziale warsztat (lukaszr licze na Ciebie). Podobno uwieczniłeś rezanko.

Climatronik narazie siedzi w aucie i spisuje się bez zarzutów aczkolwiek moje ją też sprzedać jakby ktoś bardzo chciał :polew: :polew: :polew:

clim.jpg

A tak z innej beczki, w sobote troche dłubaliśmy przy aucie. Zaczeło się od tego że chciałem sprawdzić czy już całkiem urwałem osłone pod silnikiem... Odziwo doszło troche złamań ale jeszcze się trzyma.

Skończyło się na tym że demontowaliśmy i czyściliśmy wszystkie rury od turbo do pierwszego IC, i od IC do filtra.

Niestety okazało się że wszystkie zaciski na wężach i rurach które zakładali chłopaki z CS puszczają i cały dolot jest spocony...

Do jednego zacisku nie dotarliśmy bo przeszkadza lampa (górny wąż prawego IC) a tam olej praktycznie kapie...

Dodatkowo okazało się że tak niefortunnie zaślepili wyjście na tłumik powietrza że spinka (ten ostry koniec wychodzący ze spinki podczas skręcania) dotykała węża łączącego turbine z wlotem do IC i go poprostu nacieła. Jeszcze nie jest to na wylot ale na odcinku 4mm wąż jest dość mocno nacięty (myśle że przez 3/4 przekroju ścianki)... Aż dziwne że to tam nie puszcza. Narazie to pozaklejaliśmy taśmą ale szykuje się do zmiany węża. Dzięki fryzjerek za pomoc i użyczenie kanału.

rez.jpg

A tutaj forka turbinki:

tur.jpg

Pozdro

[br]Dopisany: 13 Wrzesień 2010, 09:48_________________________________________________

no, ja nie wiedziałem, że avantem idzie bokiem przez rondo się kręsić :D dzisiaj byłem tego świadkiem, no i TV jednocześnie oglądaliśmy :D

avantem jak avantem ale FWD rondo 2razy dookola bokiem przeleciec :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

to tylko u Siemiana mozliwe :tongue4:

e tam nie przesadzaj wolno było bo za duży ruch był. Trzeba było powiedzieć że chcesz zobaczyć jak Avant bokiem lata to bym Ci pokazał... :decayed: :decayed: :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siemian, wez Ty mi powiedz - na chusteczke Ci ten tuner? co za stacje odbiera? :)

Przeciez w TV i tak nie ma co ogladac oprocz jakichs wiadomosci... :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siemian, wez Ty mi powiedz - na chusteczke Ci ten tuner? co za stacje odbiera? :)

Przeciez w TV i tak nie ma co ogladac oprocz jakichs wiadomosci... :gwizdanie:

nie mówił ci??dla lansu..ma większe branie jak włączy lasce TV :decayed:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siemian, wez Ty mi powiedz - na chusteczke Ci ten tuner? co za stacje odbiera? :)

Przeciez w TV i tak nie ma co ogladac oprocz jakichs wiadomosci... :gwizdanie:

nie mówił ci??dla lansu..ma większe branie jak włączy lasce TV :decayed:

:decayed: :decayed: :decayed:

Żebym sobie mógł na forum w wypasie dopisać :decayed: :decayed:

Nie no a tak na poważnie to ostatnio jak stałem póltorej godziny w korku na wjezdzie do Wawy to sobie Fakty obejżałem i jakiś serial :) Fajna sprawa w korkach. TVP1 TVP2 POLSAT i TVN prawie wszedzie odbiera.[br]Dopisany: 13 Wrzesień 2010, 14:52_________________________________________________tutaj masz różnice pomiędzy listwami s-line a s4.

Krawędź listwy s4 znajduje się "na dole listwy" a listwy s-line mają krawędz mniej więcej na 2/3 wysokości.

1.jpg

2.jpg

A tak listwy wyglądają na aucie :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: Listwy pójdą w kolor tak samo dokładka wydechu.

3.jpg

4.jpg

5.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie dokładka i listwy idą w kolor auta.

Dokładka w s4 jest troche inna bo wynika to z innego wydechu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

listwy s4 dobrze leza na nadwoziu z rs4 przez te szerokie blotniki,na zwyklym a4 cos nie bardzo sie to zgrywa :mysli:

Moze jak beda w kolorze to nie beda takie :shocked::wallbash:

:tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

listwy s4 dobrze leza na nadwoziu z rs4 przez te szerokie blotniki,na zwyklym a4 cos nie bardzo sie to zgrywa :mysli:

Moze jak beda w kolorze to nie beda takie :shocked::wallbash:

:tongue4:

czyżby zazdrość :mysli:

:tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...