Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siemian, Tarcze z klockami bedą u Ciebie w środe :good: :good: :good:

  • Odpowiedzi 5,1 tys.
  • Wyświetleń 247,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor
:dance: :dance: :dance: :dance:
Opublikowano

siemian dvd też będzie u CIebie we wtorek-środę :kox:

Opublikowano
  • Autor

fajnie :)

Opublikowano

Siemian cala cwiartka bedzie u Ciebie w czwartek piatek :polew: :polew:

Opublikowano
  • Autor
:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: bardzo śmieszne... :polew: :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 27 Listopad 2010, 19:01_________________________________________________Kerczi miałeś nie zdradzać że buduje drugie b7 :decayed::polew:
Opublikowano

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: bardzo śmieszne... :polew: :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 27 Listopad 2010, 19:01_________________________________________________Kerczi miałeś nie zdradzać że buduje drugie b7 :decayed::polew:

a to drugie???

slyszaalem cos o 4in1

Opublikowano

Siemian 4,2 TDI dostaniesz jak zapłacisz :polew: z góry :polew:

Opublikowano

Siemian te cztery gaśnice tez dostaniesz w środe...... lepiej na zimne dmuchać :decayed:

Opublikowano

Siemian jutro jednak nie dam rady wyslac bo czekam ciagle na deske :gwizdanie:

kurtyny i obie przednie i boczne poduszki juz mam.. jak tylko dojdzie deska to wszystko wysylam :evil:

:>

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

sporo namodzone w aucie:)

gratki :good:

Opublikowano

Jakos tak zerknalem w temat i powiem Ci ze ja bym nie spawal blotnika a wyklepal co bylo i wyszpachlowal... Takie wycinanie to jednak spor ingerencja , nie bylo jakso mocno pogniecione. No ale jak babcia uwaza :hi:

Opublikowano

ładnie rezasz :kox:

furka pierwsza klasa ja bym jeszcze dorzucił do listy modów parktronic :cool1:

zajebis.te auto :cool1:

Opublikowano
  • Autor

na parktroniku mi tak bardzo nie zależy. Tzn moduł już leży z pół roku w szufladzie w biurku... Może kiedys :decayed:

Opublikowano

na parktroniku mi tak bardzo nie zależy. Tzn moduł już leży z pół roku w szufladzie w biurku... Może kiedys :decayed:

fajny bajer jest :decayed:

a Ty masz 2 czujniki z przodu w zderzaku czy co to ? :mysli:

Opublikowano
  • Autor

na parktroniku mi tak bardzo nie zależy. Tzn moduł już leży z pół roku w szufladzie w biurku... Może kiedys :decayed:

fajny bajer jest :decayed:

a Ty masz 2 czujniki z przodu w zderzaku czy co to ? :mysli:

to jest część właśnie tych przygotowań. Kupowałem zderzak. Kupiłem pod parktronik, na wszelki wypadek i dałem dwa czujniki... Niech już sobie czekają. Blenda na rejestracje była wymieniana także kupiłem póki co nie pod czujniki ale zawsze moge ją zmienić :decayed:

Opublikowano

na parktroniku mi tak bardzo nie zależy. Tzn moduł już leży z pół roku w szufladzie w biurku... Może kiedys :decayed:

fajny bajer jest :decayed:

a Ty masz 2 czujniki z przodu w zderzaku czy co to ? :mysli:

to jest część właśnie tych przygotowań. Kupowałem zderzak. Kupiłem pod parktronik, na wszelki wypadek i dałem dwa czujniki... Niech już sobie czekają. Blenda na rejestracje była wymieniana także kupiłem póki co nie pod czujniki ale zawsze moge ją zmienić :decayed:

:good:

ogolnie fajnie masz namodzone w aucie podoba mi sie :cool1:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.