[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P

• Odpowiedzi 5.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Witam serdecznie,

Chciałbym z tego miejsca serdecznie podziękować za niezwłoczną pomoc w zakodowaniu ABS`u, EPS dupnego czerwonego znaczka bremsen oraz innych migających kontrolek w mojej A4. Jako, że nie mam choinki w domu, to postanowiłem taką sobie zrobić w aucie, lecz utrudniało to spokojne poruszanie się samochodem.

A tak naprawdę, to był to pretekst, żeby podjechać jeszcze przed świętami i osobiście życzyć spokojnych, wesołych świąt oraz szampańskiej zabawy sylwestrowej.

Życzenia również składam wszystkim czytającym ten wątek, oraz całemu klubowi A4.

Pozdrawiam

Do czego to Siemian ludzi zmusza :polew: za chwilę będzie "przyprowadź konia, chłopcze stajenny" :polew: :polew:

Pozdrawiam

Tolek poprostu jest dobrze wychowany. :naughty: Nawet mu nie sugerowałem, tym razem żeby coś napisał :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 24 Grudzień 2010, 09:29_________________________________________________taka mała ciekawostka. Wiecie że w Angielskich wersjach B7 nie dawali prawego sprysku relflektora- chyba żeby odchudzić auto :wink4: Przynajmniej tak wnioskuje po nowej furmance Sevesa który wczoraj u mnie był :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

sevesspr.jpg

WESOŁYCH ŚWIĄT

dzięki :)

Dwa dni temu przyszły do mnie wkładki poliuretanowe poduszki skrzyni biegów. Zobaczymy czy to coś da i poduchy nie będą się tak często zrywały.

Wkładki są zrobione z dwóch róznych mieszanek poliuretanu. Czerwona jest miększa, żółta twardsza.

WESOŁYCH ŚWIĄT

dzięki :)

u Ciebie to nawet stalowe padną :decayed:

jako że wysłałem im poduszke i robili dopiero forme to zapłaciłem 38zł i mam im dać znać czy to coś dało. Jesli nastąpi poprawa to wprowadzą to do sprzedaży :)

wyglada na to ze jesli wprowadza do sprzedazy,to dzieki Tobie :good:

ponoć Siemianowe B7 będzie stało w muzeum w Ingolstadt na 150 lecie Audi :naughty: jako REMAKE BY SIEMIAN

REBUILD AND OPTIMIZED BY SIEMIAN - BETTER THEN SERIES EVER WAS :polew:

ale wiesz ze jak odbierzesz elementowi elastycznemu jego elastycznosc poprzez usztywnienia, obciazenia przeniosa sie na mocowania tzn karoseria albo skrzynia ciekaw jestem co najpierw sie podda :))) fizyki nie oszukasz :)))

jaki to material jakies polimery czy cos innego liczyl to ktos na wytrzymalosc i poddawaniu sie obciazeniom czy tylko tak sobie kolesie zrobili model i prototyp???

sorry ze jestem takim sceptykiem ale niestety za duzo juz widzialem roznych testow w firmie i czasem bym sie w zyciu nie spodziewal co moze drobny element zdzialac

mam nadzieje ze w tym przypadku modyfikacje wystapia na duzy plus i nic innego sie nie zdewastuje :)

uje :)

Poduszka ma w sobie "przestrzeń pustą" żeby nie przenosić drgań na bude. Jeśli ją bardziej usztywnimy drgania te będą się poprostu bardziej przenosić i wszystko lekko bardziej dostanie w dupe, aczkolwiek skrzynia nie powinna tak gonić. Przynajmniej nie bedzie co pół roku uderzała w podłoge po zerwaniu poduszki.

sam się dziwię jak można być takim katem dla B7, może nie znosisz tej fury jak ja mojego Hyundaya Accenta z 15 lat temu, Siemian przyznaj się, katowanie fury nie kończy się wymianą tylu elementów jak u Ciebie, szczególnie w Audi, może ją zarzynasz z premedytacją :mysli:

Chodzą plotki, że rysorakami BURAGO rzucał z całej siły o ściane jak miał 10 lat.

:polew: :polew: :polew: :polew:

ale ja kocham to auto i przecież bardzo o niego dbam :wink4:

siemian może masz B7 made in China, ja swoim zrobiłem w 2 lata 155 tkm, na wirusie, na gwincie i 18" i jakoś mi tylko Ledy padały i czujnik położenia sprzęgła no i zamek podłokietnika (czujnik xenonu bo za niskie auto miałem)

każdy jezdzi inaczej