Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

rezacz przy pracy: (tutaj walczymy z BOSE u Akjama :decayed::wink4:)

3263a1c9421d60ef.jpg

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

widze ze chyba tam bede musial do ciebie podjechac moim golasem :decayed: jak zbiore moje graty bo rezasz konkretnie i to nie tylko u siebie :naughty:

  • Odpowiedzi 5,1 tys.
  • Wyświetleń 248,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

siemian wypolerowales juz zadrapania po kraksie ?

ile wyniosl cie zrerzak przedni sline mysle o kupnie takiego tylko nie wiem czy ma to sens :)

Opublikowano
  • Autor

siemian wypolerowales juz zadrapania po kraksie ?

ile wyniosl cie zrerzak przedni sline mysle o kupnie takiego tylko nie wiem czy ma to sens :)

a TY wypolerowałeś sobie już mózg? :decayed: :decayed:

Zderzak gdzieś tak 1800zł... Nie zakładaj Tobie i tak już nic nie pomoże

Opublikowano

no co tak agresywnie :decayed: ja sie spokojnie pytam

sie zastanawiam ale za 1800 to odpuszcze bo moze pudlo wymienie :)

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

A za co to ostrzeżenie SIEMIAN taki klubowicz ;(

Opublikowano
  • Autor

OT w dziale technicznym. Wypadek przy pracy :decayed: :decayed: :naughty::wink4:

Opublikowano

OT w dziale technicznym. Wypadek przy pracy :decayed: :decayed: :naughty::wink4:

wielka mi rzecz czym tu sie przejmować nie Marek :wink4:

Opublikowano

Skrab, po co odgrzewałeś tego kotleta już temat był u samego dołu na pierwszej stronie, a wszyscy zacierali ręce i czekali z niecierpliwością, aż pójdzie w odmęt zapomnienia :decayed:...

:kox: :kox: :kox::decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano
  • Autor

nie bójcie się ja czuwam.

Śledziłem codziennie gdzie jest.

Jakby wypadł na drugą strone to od razu bym w kogoś przyjebał i znowu przez pare dni byłby na samej górze :decayed: :decayed: :naughty:

Opublikowano
:polew: to zacznij tresować sarny :decayed:
Opublikowano
:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

nie bójcie się ja czuwam.

Śledziłem codziennie gdzie jest.

Jakby wypadł na drugą strone to od razu bym w kogoś przyjebał i znowu przez pare dni byłby na samej górze :decayed: :decayed: :naughty:

po prostu miszcz :polew: :polew: :polew:

to podrzucę go trochę do góry :polew: :polew: :polew:

Opublikowano
  • Autor

kur.wa jego mać!!! tak się kończy chodzenie w jakiś spodniach z ostrymi wynalazkami... :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Mój fotel pasażera...:

fotel.jpg

Opublikowano

kur.wa jego mać!!! tak się kończy chodzenie w jakiś spodniach z ostrymi wynalazkami... :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Mój fotel pasażera...:

fotel.jpg

ja u teściów nożem ciąłem klamrę ze spodni :tongue4:

nie zauważyłeś że rysują? pasażera trzeba :wallbash:

Opublikowano
  • Autor

nie ja. mój brat jechał jako pasażer... Nie winie go. Równie dobrze ja mogłem sobie coś takiego zrobić...

Przy mojej jezdzie troche rzuca i można nie poczuć...

Opublikowano

kur.wa jego mać!!! tak się kończy chodzenie w jakiś spodniach z ostrymi wynalazkami... :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Mój fotel pasażera...:

fotel.jpg

no to lipa a takie fajne miałeś te siedzenia ;( spróbuj wypastować czymś do skóry są dobre środki do pielęgnacji

Opublikowano
  • Autor

pojutrze jade do http://www.carlex.pl/

podobno dobrzy są. Zobaczymy czy coś poradzą....

Opublikowano

Kup lepiej farbę do skóry lub oddaj do http://lederzentrum.pl/

Opublikowano

To lepiej mógł się posrać w spodnie przy Twojej jeździe, mniej szkód by było :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Kup lepiej farbę do skóry lub oddaj do http://lederzentrum.pl/

wiem zieluch, znam tą strone. Ale wolałbym nie eksperymentować na moich fotelach i pojechać do kogoś kto się na tym zna i już kiedyś robił coś takiego...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.