Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

nie wierze...siemian dzisiaj do mnie zadzwonil i mowi:

kurde te nowe hamulce piszczaly jak zalozylem to posmarowalem towotem, to teraz nie hamuja i zastanawial sie czy cos nie tak zrobil... :polew: :polew: :polew:

p.s. Siemian z gowna cacy nie zrobisz :polew: :polew: :polew:

tak powaznie to :good: :good: :good:

  • Odpowiedzi 5,1 tys.
  • Wyświetleń 246,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor
:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

Smiejcie sie kiedys pojechalem motocyklem na myjnie kazalem umyc poszedlem na peta a jak wyjezdzałem to nie popatrzylem ze tylna gume pajac mi czernidlem potraktowal... :kox:

Na zakrecie przy 100 omalo sie nie posrałem :P

Opublikowano

do tych hamulców to zrób swap silnika bo teraz to trochę dziwnie wygląda, skuteczność pewnie mega :kox: uważaj na inne auta co by Ci z tyłka garażu nie zrobiły

Opublikowano
  • Autor

do tych hamulców to zrób swap silnika bo teraz to trochę dziwnie wygląda, skuteczność pewnie mega :kox: uważaj na inne auta co by Ci z tyłka garażu nie zrobiły

wszystko w swoim czasie :decayed::naughty:

Opublikowano

I opuść trochę auto bo szpara miedzi nadkolem a oponą wygląda jak łuk tryumfalny :gwizdanie: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

I opuść trochę auto bo szpara miedzi nadkolem a oponą wygląda jak łuk tryumfalny :gwizdanie: :polew: :polew: :polew:

przecież jest na podnośniku :gwizdanie:
Opublikowano

I opuść trochę auto bo szpara miedzi nadkolem a oponą wygląda jak łuk tryumfalny :gwizdanie: :polew: :polew: :polew:

przecież jest na podnośniku :gwizdanie:

A gdzie widzisz ten podnośnik :gwizdanie: :cool1:

Opublikowano

Siemian ma 1BE, i to będzie tak wyglądać

Opublikowano

Nie ta felga do tego samochodu min. 19" i wysoko strasznie :gwizdanie:

Opublikowano

bedzie to samo

Opublikowano
  • Autor

wszystko w swoim czasie. na lato bedzie nizej i wieksze kolo. :hi:

Autko miało dowalony bagaznik dlatego az tak przód dzwignelo :hi:

Opublikowano

wszystko w swoim czasie. na lato bedzie nizej i wieksze kolo. :hi:

Haha a tak sie zarzekałeś że 18 max :tongue4:

Dojrzałeś :decayed:

Opublikowano

Autko miało dowalony bagaznik

Kogo waliłeś w bagażniku? :polew: :polew:

Opublikowano

:shocked: :shocked: myślałem że te hamownie co masz to już max ale teraz budzę się patrze na zdjęcie i sobie myślę to jeszcze sen czy Siemian założył większe hamulce :polew:

:hi: :hi: :hi:

konkretnie

nie doczytałem alebo nie ma jaka wielkość tych tarcz 360mm? czy tak jak miałes tylko zacisk x tłoczkowy?

Opublikowano

nie wiem czy wiesz ale te zaciski mają dobre 14-15 lat czyli czasy ich produkcji, trochę strach :wink4:

Opublikowano

nie wiem czy wiesz ale te zaciski mają dobre 14-15 lat czyli czasy ich produkcji, trochę strach :wink4:

to go pocieszyłeś :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

mozna zapodac jeszcze 360mm :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

no i tez trzeba mieszac z tyłem minimum 330mm

Opublikowano

a to nie słyszeliście że Siemian się szykuje na swapa? :shocked:

sam mi mówił że albo będzie 4.2 z RS4 albo będzie upychał z RS6

:decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano
  • Autor

nie wiem czy wiesz ale te zaciski mają dobre 14-15 lat czyli czasy ich produkcji, trochę strach :wink4:

nie, ale po czym to niby wnioskujesz?

Opublikowano

niezly ten hebel , tzn. S4 byly juz za slabe ? :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.