Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Trza było oponę 15 naciagnąć na tą tarczę to by lepiej było widać:decayed:

15 wejdzie :decayed: 14 już nie :naughty::polew:

  • Odpowiedzi 5,1 tys.
  • Wyświetleń 247,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

tak wygląda ten sterownik w fotelu kierowcy

005 (kopiowanie).jpg

Opublikowano

Pozwij sprzedającego za niezgodność towaru z opisem i stanem faktycznym podczas zawierania umowy

:polew::polew::polew::polew:

Opublikowano

mialem komplety z pelna elelktryka z memo i bez i zawsze byla czarna wtyczka

Opublikowano
mialem komplety z pelna elelktryka z memo i bez i zawsze byla czarna wtyczka

Bo trafiałeś zawsze model z czujnikiem zapięcia pasów.

Opublikowano
  • Autor

To teraz pytanie za sto punktów. Jak to jest ze w boczku z RSa jest przełącznik pod elektrycznie składane lusterka skoro lusterka w RSie w ogóle sie nie składają :decayed:

Opublikowano

Gratulacje Siemian :)

Witam w gronie posiadaczy RECARO, będziesz bardzo zadowolony.

bezpiecznego hamowania i dobrego trzymania w zakrętach.

Opublikowano
co prawda do świąt pozostało jeszcze troche ale mnie już dzis odwiedził zajączek :decayed::decayed: chyba byłem grzeczny :decayed::decayed:

http://www.monna.pl/5.4/002 (kopiowanie).jpg

http://www.monna.pl/5.4/004 (kopiowanie).jpg

http://www.monna.pl/5.4/010 (kopiowanie).jpg

łooooooooooooooo

a tak właśnie się zastanawiam co się tak gorąco w temacie zrobiło

no Siemian aleś doebał konkret :thumbup1:

czapki z głów :hi:

:decayed:

Opublikowano
To teraz pytanie za sto punktów. Jak to jest ze w boczku z RSa jest przełącznik pod elektrycznie składane lusterka skoro lusterka w RSie w ogóle sie nie składają :decayed:

Mareczku - odpowiedź jest prosta. Albo lusterko zmienione ze zwykłego na RS Style albo boczek wymieniany (gdyby był dostępny VIN RS-a z którego wyciągnięte są te graty, można by to dokładnie ustalić).

Opublikowano

ho ho grubasne heble sieman zapodajesz :)

Opublikowano

reza pod naped rakietowy :) potem tylko maly setup i jest rocket siemian car edition :)

graty osprzetu

Opublikowano
  • Autor

przód już siedzi z tyłem wyniknął mały kłopot i będzie dołożony za jakiś czas, jak uda się rozwiązać kłopot. Okazało się że w RSie są grubsze śruby trzymające tylne jarzma a poza tym jarzmo "nie trafia w tarcze" ponieważ RS ma inne zwrotnice. Tarcza jest przesunięta o ok. 6mm wgłąb auta w stosunku do zacisku.

027 (kopiowanie).jpg

029 (kopiowanie).jpg

Opublikowano

jak wrażenia :naughty::kox:

Opublikowano

Maro to już jest zboczenie na tle hebli :decayed:

Opublikowano

Andrzej on przed chwilą pisał mi esa ,że te rs'y go trochę zawiodły i podesłał mi linka ,że znalazł coś do A4 jako dalszy mod hebelków

http://allegro.pl/kotwica-bruce-50-kg-trefoil-nierdzewna-a4-i2259671216.html

chyba ,że uda mu się odkupić od miasta Poznań ten egzemplarz :decayed:

735px-Kotwica_SS_Poznań.JPG

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.