Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

bo A7 jest brzydkie i drogie :decayed: przód jeszcze ale ten tył jest okropny. Oczywiście a5 w coupejce bo sportback to też jakieś nieporozumienie...

  • Odpowiedzi 5,1 tys.
  • Wyświetleń 247 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
wiem wiem Pablo Ty byś swojej założył homonto i orał nią pole :decayed::decayed::decayed:

Wolałbym tak niż zastać swoją jak ją jakiś pikacz rucha na tylnej kanapie w B7 :naughty::decayed::decayed::decayed:

---------- Post dopisany at 11:50 ---------- Poprzedni post napisany at 11:49 ----------

OEMTUNING.pl - Prezentacja PlastiDip podczas Japan Week 2012 (PL) - YouTube

Teraz możesz nowe kosmetyki na nim testować :decayed:

Opublikowano
  • Autor
wiem wiem Pablo Ty byś swojej założył homonto i orał nią pole :decayed::decayed::decayed:

Wolałbym tak niż zastać swoją jak ją jakiś pikacz rucha na tylnej kanapie w B7 :naughty::decayed::decayed::decayed:

wiesz Pablo nie każdy zadaje się z takimi kobietami jak Ty :decayed::decayed::decayed:

Opublikowano
siemian zakochany wiec ślepy :decayed:

Ślepa to chyba ona jest :decayed::decayed::decayed:

---------- Post dopisany at 11:53 ---------- Poprzedni post napisany at 11:52 ----------

wiesz Pablo nie każdy zadaje się z takimi kobietami jak Ty :decayed::decayed::decayed:

Wniosek brałem właśnie po Tobie :decayed::decayed::decayed:

---------- Post dopisany at 11:59 ---------- Poprzedni post napisany at 11:53 ----------

Dalej Audi czy coś innego?

Opublikowano
:polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew:

Trzeba czasem pożartować z tym ptysiem Siemianowatym :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Dalej Audi czy coś innego?

napisałem pare postów wyżej co :wink:

Opublikowano
:polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew:

Trzeba czasem pożartować z tym ptysiem Siemianowatym :decayed:

Albo go uświadomić w pewnych sprawach:decayed:

Opublikowano
napisałem pare postów wyżej co :wink:

Zacne plany tylko pamiętaj tam już nie będziesz miał tak dużo co rezać :decayed:

Chyba że przód od 2012 :decayed:

Opublikowano
Oczywiście a5 w coupejce bo sportback to też jakieś nieporozumienie...

słusznie, bardzo polecam :naughty:

Opublikowano

Siemianowi jeszcze trochę folii zostało a ze na 4 drzwi juz nie starczy to musi być A5 kupej :D

Słuszny wybór. Wyrezasz mu 3,0 tdi biturbo, dorzucisz koksu + Rs5 bodykit z heblami i będzie cycus!

Opublikowano
  • Autor

śmieje się że kupno A5 zacząłem od zakupu kierownicy z RS5 rok temu :decayed::decayed:

Dużych wymagań nie mam. Ma być 3.0 tdi, quattro, skóra, navi. Reszta mnie wali :decayed: chociaż wiadomo im więcej tym lepiej :wink:

Opublikowano

Kolor obojętny:question:

W sumie co to za różnica dla Ciebie jak jest folia :decayed::grin:

Opublikowano
  • Autor

obojętny

Opublikowano

będzie macik?:decayed:

Opublikowano
  • Autor

nie wiem jeszcze :decayed:

Opublikowano

Zdaje sie w A5 3,0 TDI wychodziło tylko z Quattro ....

Opublikowano
  • Autor

tylko...

Opublikowano

To może dla odmiany w białym macie teraz :kox:

Opublikowano

teraz dla Siemiana i jego loli najwłaściwszym kolorem bedzie......

kto zgadnie ???

http://members.multimania.nl/franchepan/hpbimg/hello%20kitty.jpg

:facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.