Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
:grin::grin::grin:
  • Odpowiedzi 5,1 tys.
  • Wyświetleń 247,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:decayed::decayed::decayed:
Opublikowano
  • Autor

ogólnie wyszło mega po renowacji. Na szybko cyknąłem pare fotek. Może jutro znajde troche czasu to pocykam w dzień :hi::hi::hi:

034%20(kopiowanie).jpg

035%20(kopiowanie).jpg

036%20(kopiowanie).jpg

Opublikowano

piękne, też mam w planach zmiane na jasne, ale to wiadomo jak się trafią :grin:

Opublikowano

Marek - pokaż foty przed. Malowali skórę?

Opublikowano

Bartek foty przed masz 3 czy 4 strony wcześniej. :wink:

Krzesełka ładnie odnowione. A czy nie twoje A4 Siemian widziałem przed chwilą w wydarzeniach na polsacie? :naughty: Stało w korku A4 w czarnym macie.

Opublikowano
Bartek foty przed masz 3 czy 4 strony wcześniej. :wink:

Krzesełka ładnie odnowione. A czy nie twoje A4 Siemian widziałem przed chwilą w wydarzeniach na polsacie? :naughty: Stało w korku A4 w czarnym macie.

Nie było tragedii - zastanawiałem się czy fotel kierowcy w Pasku by mi ładnie ogarnęli ale raczej się nie da (skończy się nową tapicerką).

Opublikowano

pokaż jak prezentuje się gałka z B8

Opublikowano
  • Autor
Bartek foty przed masz 3 czy 4 strony wcześniej. :wink:

Krzesełka ładnie odnowione. A czy nie twoje A4 Siemian widziałem przed chwilą w wydarzeniach na polsacie? :naughty: Stało w korku A4 w czarnym macie.

hmmm... nie wiem, a gdzie ten korek był?

---------- Post dopisany at 20:41 ---------- Poprzedni post napisany at 20:38 ----------

Bartek foty przed masz 3 czy 4 strony wcześniej. :wink:

Krzesełka ładnie odnowione. A czy nie twoje A4 Siemian widziałem przed chwilą w wydarzeniach na polsacie? :naughty: Stało w korku A4 w czarnym macie.

Nie było tragedii - zastanawiałem się czy fotel kierowcy w Pasku by mi ładnie ogarnęli ale raczej się nie da (skończy się nową tapicerką).

Bartku było tak:

003%20(kopiowanie).jpg

013%20(kopiowanie).jpg

Skóra była regenerowana, od nowa lakierowana, impregnowana.

Ogólnie tutaj mozesz sobie poczytac i popatrzeć na efekty: ERES System : czyszczenie, renowacja skóry, mebli skórzanych, tapicerki skórzanej - ERES Systems

Opublikowano

efekt końcowy za***isty

Opublikowano
  • Autor

jeszcze jedna fotka:

037%20(kopiowanie).jpg

ogólnie efekt przerósł moje oczekiwania

Opublikowano

Właśnie nie wiem gdzie, bo w ostatnim momencie zobaczyłem :facepalm:

Opublikowano

i tak mega grubaśna :kox: kiera najbardziej przykuwa oko :wink:

---------- Post dopisany at 21:24 ---------- Poprzedni post napisany at 21:24 ----------

oczywiście nie ujmując fotelom :decayed:

Opublikowano
jeszcze jedna fotka:

http://www.monna.pl/2.11.2012/037%20(kopiowanie).jpg

ogólnie efekt przerósł moje oczekiwania

Dzięki. Może następnym razem w drogę do Bielska wybiorę się Paskiem :wink:

Opublikowano
  • Autor
jeszcze jedna fotka:

http://www.monna.pl/2.11.2012/037%20(kopiowanie).jpg

ogólnie efekt przerósł moje oczekiwania

Dzięki. Może następnym razem w drogę do Bielska wybiorę się Paskiem :wink:

naprawde warto. Tyle że terminy tak z 2 tygodnie :wink:

Opublikowano

piknie to wyszło......:kox:

Opublikowano

Marek daj na PW info ile kosztuje taka kompleksowa regeneracja:wink:

Opublikowano

To teraz do auta tylko w bialym Anzugu bedziesz wsiodol :polew:

Nie no, kox- zayebiscie wyszlo!

Opublikowano

Marek deska super wyszla sam o tym myslalem :P powieszile cie wyszlo?

Opublikowano

Przeciez siemian nie robil deski... :P idz spac bo zmeczony jsstes hehehe

Sent from my GT-N8010 using Tapatalk 2

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.