Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Marek, ja też tego używam do skór - świetny środek :)

dsc01432i.jpg

dsc01433aj.jpg

A powiedz mi jeszcze, jak tam się oklejenie spisuje? Się zastanawiam nad oklejeniem swojej A5 :)

  • Odpowiedzi 5,1 tys.
  • Wyświetleń 246,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

No nie powiem, ładnie poradził sobie ten środek z fotelami, chyba sobie też takie coś zamówię :naughty:

Teraz Marku już nie będzie jedzenia z McDrive, trzeba będzie się ruszyć do środka i stać w kolejkach :decayed:

Opublikowano
  • Autor

przednie fotele wymienione. Tył narazie jeszcze nie ruszony (ani fotele ani tapicerki) ale powolutku powolutku, bo ostatnio czasu brakuje...

Tutaj porównanie jeden fotelik RSowy i jeden zwykły :decayed::decayed::decayed:

czarna lamóweczka robi robote :kox:

img_6494%20(kopiowanie).jpgimg_6495%20(kopiowanie).jpg

img_6498%20(kopiowanie).jpg

Opublikowano
jeden zwykły :decayed:

:polew:

Opublikowano
jeden zwykły :decayed:

:polew:

:decayed:

Opublikowano

Siemian wiem gdzie jest wydech z RSa, idealnie by teraz pasował do hebli, recaro i kierownicy :decayed:

Opublikowano
  • Autor
jeden zwykły :decayed:

:polew:

hmmmm... myslałem że to są te słynne golasy- naleśniki. :decayed::decayed::decayed:

---------- Post dopisany at 10:22 ---------- Poprzedni post napisany at 10:21 ----------

Siemian wiem gdzie jest wydech z RSa, idealnie by teraz pasował do hebli, recaro i kierownicy :decayed:

nie nie wydechu nie zmieniam :hi:

---------- Post dopisany at 10:24 ---------- Poprzedni post napisany at 10:22 ----------

i focie dwoma fotelikami

fot1.jpg

fot2.jpg

fot3.jpg

Opublikowano

A mówiłeś, że już nie rezasz. :decayed: Ale krzeseł pogratulować :thumbup1:

Opublikowano
  • Autor

no bo nie rezam... phi fotele zmieniłem z nudów... :decayed:

Opublikowano

A stare zostawiasz, czy chcesz je pogonić? :naughty:

Opublikowano
  • Autor

hehe jakoś dużo osób zadaje ostatnio to pytanie :decayed::decayed::decayed: pewnie będe je gonił bo po co mi dwa komplety... chyba że wyrezam sobie autobus z audi :decayed::decayed::decayed:

ale jak narazie nic konkretnego. jak bede mial juz wszystko wymienione to wtedy będe myślał :wink:

Opublikowano

Przy tej ilości kanap i krzeseł co przeszły przez to auto, to pół autobusu byś złożył :grin: Kanapa z RS kiedy wpada? :decayed:

Opublikowano
  • Autor

musze grzanie przełożyć z tych co mam teraz :decayed:

Opublikowano
musze grzanie przełożyć z tych co mam teraz :decayed:

Słyszałem że chcesz mi oddać fotele za flaszkę - coś tak Artur wspominał :grin::decayed:

Zacne, chociaż i tak się zastanawiam po co zmieniłeś, jak dla mnie one są takie same :grin:

Opublikowano

:facepalm: takie same ?....

za flaszke :sarcastic:

Opublikowano
  • Autor

wiesz jeśli artur tak powiedział to znaczy że Ty dajesz flaszke a on wyrównuje reszte... mnie pasuje :decayed:

Opublikowano

Chyba ,że butelczyna będzie miała z 60 litrów :naughty:

Opublikowano
  • Autor

i to Belvedere musiałby być :decayed:

Opublikowano
  • Autor
musze grzanie przełożyć z tych co mam teraz :decayed:

Zacne, chociaż i tak się zastanawiam po co zmieniłeś, jak dla mnie one są takie same :grin:

młody jesteś to Ci wybacze tą zniewage :polew::polew::polew:

one są PRAWIE takie same... a jak już się dowiedzielimy PRAWIE może oznaczać bardzo dużo...

...w końcu nowy wydech Hammera brzmi PRAWIE jak V8 :polew::polew::polew::polew::polew:

Opublikowano
wiesz jeśli artur tak powiedział to znaczy że Ty dajesz flaszke a on wyrównuje reszte... mnie pasuje :decayed:

no to deal ?:decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.