Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

chociaż coś w tym jest... bo odkąd założyłem sobie dekory z napisem quattro to zacząłem słyszeć wał napędowy :polew::polew::polew:

  • Odpowiedzi 5,1 tys.
  • Wyświetleń 247,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

siemian wyczułeś ten ukryty przekaz widzę :grin::decayed:

Opublikowano
  • Autor
wiesz jeśli artur tak powiedział to znaczy że Ty dajesz flaszke a on wyrównuje reszte... mnie pasuje :decayed:

no to deal ?:decayed:

pewnie. Wpadaj do mnie jutro.

Co do flaszki to poprosze taką:

Najdroższa wódka świata cena

:decayed::decayed:

Opublikowano
wiesz jeśli artur tak powiedział to znaczy że Ty dajesz flaszke a on wyrównuje reszte... mnie pasuje :decayed:

no to deal ?:decayed:

Ty się syneczku Boga nie boisz ,czy jak ? :thumbdown:

Opublikowano
  • Autor

spoko Artur jeszcze zarobimy na tej flaszce :decayed::decayed::decayed:

...ucze się od najlepszych

Opublikowano
wiesz jeśli artur tak powiedział to znaczy że Ty dajesz flaszke a on wyrównuje reszte... mnie pasuje :decayed:

no to deal ?:decayed:

pewnie. Wpadaj do mnie jutro.

Co do flaszki to poprosze taką:

Najdroższa wódka świata cena

:decayed::decayed:

Siemian ty się nawalisz i gorzką żołądkową więc po co przepłacać :grin::decayed:

Opublikowano
  • Autor
:grin::grin::grin:
Opublikowano
wiesz jeśli artur tak powiedział to znaczy że Ty dajesz flaszke a on wyrównuje reszte... mnie pasuje :decayed:

no to deal ?:decayed:

pewnie. Wpadaj do mnie jutro.

Co do flaszki to poprosze taką:

Najdroższa wódka świata cena

:decayed::decayed:

Siemian ty się nawalisz i gorzką żołądkową więc po co przepłacać :grin::decayed:

:grin:

Opublikowano
chociaż coś w tym jest... bo odkąd założyłem sobie dekory z napisem quattro to zacząłem słyszeć wał napędowy :polew::polew::polew:

A co z łopatkami przy kierownicy :eusathink:też działają :polew:

Opublikowano

Pewnie, teraz Siemian zmienia biegi bez sprzęgła :)

Opublikowano

A fotele RS4 dodały 20 kuni więcej :polew:

Opublikowano
  • Autor

:decayed::decayed::decayed: nie nie ale boczki tak :decayed::decayed::decayed:

a łopatek już niebawem nie będzie bo kierka idzie do łobszycia... heeej :decayed::decayed::decayed:

---------- Post dopisany at 00:29 ---------- Poprzedni post napisany at 00:29 ----------

znaczek rs5 też z niej zniknie :wink:

Opublikowano

Marek jak by co mam znaczek S-line do kiery jak jesteś zainteresowany to dzwonń:wink:

Opublikowano
chociaż coś w tym jest... bo odkąd założyłem sobie dekory z napisem quattro to zacząłem słyszeć wał napędowy :polew::polew::polew:

Taraz to znalazlem :grin: .....duze luzy musial miec skoro byl tak glosny :decayed:

Opublikowano
:decayed::decayed::decayed: nie nie ale boczki tak :decayed::decayed::decayed:

a łopatek już niebawem nie będzie bo kierka idzie do łobszycia... heeej :decayed::decayed::decayed:

---------- Post dopisany at 00:29 ---------- Poprzedni post napisany at 00:29 ----------

znaczek rs5 też z niej zniknie :wink:

A co z nimi zrobisz ?

Opublikowano
  • Autor

spale w piecu :decayed:

Opublikowano
spale w piecu :decayed:

No to c**j :decayed:

Opublikowano

siemian felg nie zmieniasz? Bo ostatnio słyszałem i widziałem że takie seryjnie do cors'y wkładają :decayed:

sam2162111280x768.jpg

Opublikowano
  • Autor

nie ale słyszałem że Ty sobie kupiłeś pokrowce w stylu dekorów:

futerkowe.jpg

Opublikowano

:polew:

---------- Post dopisany at 10:32 ---------- Poprzedni post napisany at 10:28 ----------

Wyście są dupni :grin:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.