Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 5,1 tys.
  • Wyświetleń 246,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
A co to siemian się do A4 juz nie mieści ? :grin:

:polew::polew::polew:

Opublikowano
  • Autor
Jak by ktoś się pytał jesteśmy z S1EMIAN'EM na forum A6 C7:decayed:
kupiłeś mi? :decayed::decayed::decayed: nie musiałeś... :decayed::decayed::decayed::decayed:
Opublikowano

Siemian jak kupiłeś to się pochwal przynajmniej :naughty:

Opublikowano
  • Autor

nie nie... nie kupiłem... jak narazie to odechciało mi się zmian auta. tzn. może bym coś zmienił ale audi mi nie chodzą po głowie więc trzeba przeczekać :decayed::decayed::decayed:

---------- Post dopisany at 22:36 ---------- Poprzedni post napisany at 22:36 ----------

A co to siemian się do A4 juz nie mieści ? :grin:

a będziesz cos chciał.... :decayed:

Opublikowano

Siemian jak tam, auto Pali bez kabli? :decayed:

Opublikowano
Siemian jak tam, auto Pali bez kabli? :decayed:

po tej akcji w BT ...postraszył furacza ,że sprzeda....i teraz ma tak ,że siada do auta patrzy na kluczyk i klekot już pracuje :grin:

Opublikowano

Spac nie mozesz czy siedzisz na dyzurze ? :grin:

Opublikowano
nie nie... nie kupiłem... jak narazie to odechciało mi się zmian auta. tzn. może bym coś zmienił ale audi mi nie chodzą po głowie więc trzeba przeczekać :decayed::decayed::decayed:

---------- Post dopisany at 22:36 ---------- Poprzedni post napisany at 22:36 ----------

A co to siemian się do A4 juz nie mieści ? :grin:

a będziesz cos chciał.... :decayed:

Wiedziałem, że to napiszesz :decayed: ale sam pisales ze jestes kulka i ze lubisz jesc :decayed:

Opublikowano

a co Ci miał napisać?????????????

:whistling:

że jest niejadek i ma opuchliznę głodową ??

:polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew:

siemian wrzuć coś do auta bo widzisz co się dzieje :grin::grin::grin::grin::grin:

Opublikowano
  • Autor

no coś się rozbrykało stadko :decayed:

Opublikowano
Spac nie mozesz czy siedzisz na dyzurze ? :grin:

Wróciłem dopiero do domu ...."niejadek" naprawiał to co popsuli mi na spocie :wink:

Opublikowano

Niespodzianka się wydała (C7):facepalm:

Siemian'ku dlatego ja mówię B7 to już w zasięgu każdego rolnika obornika co stado świń ma. :decayed:

Nie mówiąc już o właścicielach B5:facepalm: i chodź daleko im do naszych RS'ów to i tak Nas wymieszają.

Więc trzeba zamknąć ten rozdział :decayed:

no coś się rozbrykało stadko :decayed:
Opublikowano

To czekamy na new model :kox:....jak o mnie chodzi nawet smi blachy może mieć.....:decayed:

Opublikowano
Siemian jak tam, auto Pali bez kabli? :decayed:

po tej akcji w BT ...postraszył furacza ,że sprzeda....i teraz ma tak ,że siada do auta patrzy na kluczyk i klekot już pracuje :grin:

Key Less :grin:

Opublikowano
To czekamy na new model :kox:....jak o mnie chodzi nawet smi blachy może mieć.....:decayed:

Kolega widzę dobre stosunki utrzymuje:D

Opublikowano

nie mnie sądzić :wink:

ale jak zmieni to chętnie zasiądę i poprzestawiam jakieś dystrybutory :decayed::wink:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

dochodzę do wniosku że jednak mój samochodzik jest bardzo dzielny... Miałem okazje przejechać się ostatnio Peugeotem 407 coupe od kumpla... Po dwóch kilometrach zagotowały się hamulce i przestały działać, po 3 komputer pokazał że nie mam powietrza w kołach (mimo że było) a po 4 kilometrach zagotował się płyn chłodniczy :decayed::decayed::decayed:... Zresztą wkurwiałoby mnie to automatyczne mruganie awaryjnych przy każdym hamowaniu... :wink:

Opublikowano
dochodzę do wniosku że jednak mój samochodzik jest bardzo dzielny... Miałem okazje przejechać się ostatnio Peugeotem 407 coupe od kumpla... Po dwóch kilometrach zagotowały się hamulce i przestały działać, po 3 komputer pokazał że nie mam powietrza w kołach (mimo że było) a po 4 kilometrach zagotował się płyn chłodniczy :decayed::decayed::decayed:... Zresztą wkurwiałoby mnie to automatyczne mruganie awaryjnych przy każdym hamowaniu... :wink:

Ciesze się Bracie że się podbudowałeś!:wink:

Opublikowano

Za to mina Andrzeja musiała byc bezcenna :grin: jak mu po 5 minutach siemianowej jazdy choinka świeciła na desce :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.