Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Siema, ile już folia siedzi na aucie? Pamiętasz może markę folii ? Daj znać jak się spisuje czy o nią dbasz jakoś szczególnie ..

napisz Marku po myślałem o czarnym dachu :decayed:

  • Odpowiedzi 5,1 tys.
  • Wyświetleń 246,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

kto ci oklejal wozidlo?

Opublikowano
Siema, ile już folia siedzi na aucie? Pamiętasz może markę folii ? Daj znać jak się spisuje czy o nią dbasz jakoś szczególnie ..

to słowo w kontekście Marka i jego auta jest... powiedziałbym nie na miejscu :decayed::grin:

wczoraj widziałem to cudo i g.wno g.wnem pogania ptaki sobie zrobiły kibel

a tak a pro pos to Marczku myjnia by się przydała :decayed:

Opublikowano
  • Autor
Siema, ile już folia siedzi na aucie? Pamiętasz może markę folii ? Daj znać jak się spisuje czy o nią dbasz jakoś szczególnie ..

to słowo w kontekście Marka i jego auta jest... powiedziałbym nie na miejscu :decayed::grin:

wczoraj widziałem to cudo i g.wno g.wnem pogania ptaki sobie zrobiły kibel

a tak a pro pos to Marczku myjnia by się przydała :decayed:

nie mam czasu na otwieranie myjni... musicie sobie jakoś inaczej poradzić :decayed:

a tak na serio to uwierz mi że tym starym padłem to mi się nawet na myjnie jechać nie chce...

Opublikowano

Przy obecnym niedoborze wody pitnej na swiecie

W modzie jest jezdzic brudnum autem

Opublikowano

Jak już autko będzie tak obsrane to Maro tylko folia ściągnie :wink::grin:

Opublikowano

tak i będzie srebrny metalik w czarne kropki po markerze :decayed:

Opublikowano
tak i będzie srebrny metalik w czarne kropki po markerze :decayed:

:grin::decayed:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

wczoraj wieczorem pod tesco (i całe szczęście że na parkingu a nie drodze) stała się mała przygoda.

Wcisnąłem pedał hamulca i nagle wpadł mi w podłoge a z okolicy koła poszła tylko mgiełka...

Winowajcą był przewód hamulcowy który się ułożył tak niefortunnie że przy pełnym skręcie ocierał o wewnętrzną część felgi....

010%20(kopiowanie).jpg

aż boje się pomyśleć co by było jakby to się stało przy jamkimś dohamowanku do zakrętu...

A tutaj rozwiązanie na szybko żeby dojechać dzisiaj do warsztatu :decayed:

007%20(kopiowanie).jpg

mając z przodu tylko jeden zacisk aktywny mogłem znowu poczuć się jak za dawnych czasów gdy jezdziłem na seryjnych hamulcach 288/245 - skuteczność hamowania porównywalna... czyli jej brak :decayed::decayed::decayed:

Opublikowano
wczoraj wieczorem pod tesco (i całe szczęście że na parkingu a nie drodze) stała się mała przygoda.

Wcisnąłem pedał hamulca i nagle wpadł mi w podłoge a z okolicy koła poszła tylko mgiełka...

Winowajcą był przewód hamulcowy który się ułożył tak niefortunnie że przy pełnym skręcie ocierał o wewnętrzną część felgi....

http://www.monna.pl/7.8/010%20(kopiowanie).jpg

aż boje się pomyśleć co by było jakby to się stało przy jamkimś dohamowanku do zakrętu...

A tutaj rozwiązanie na szybko żeby dojechać dzisiaj do warsztatu :decayed:

http://www.monna.pl/7.8/007%20(kopiowanie).jpg

mając z przodu tylko jeden zacisk aktywny mogłem znowu poczuć się jak za dawnych czasów gdy jezdziłem na seryjnych hamulcach 288/245 - skuteczność hamowania porównywalna... czyli jej brak :decayed::decayed::decayed:

Niezły LOL - naprawdę dobrze, że stało się to na parkingu...

Opublikowano

To samo miałem w B6 :hi: z tym ,ze jechałem na drodze .

Na przejściu przechodziła kobita a ja nie wiem jakim cudem ominąlem ją .

Zatrzymałem sie dopiero po iluś tam metrach a w gaciach miałem srake a nogi z waty przez 2 godziny .....eeech jak sobie przypomne :facepalm:

Opublikowano
  • Autor
To samo miałem w B6 :hi: z tym ,ze jechałem na drodze .

Na przejściu przechodziła kobita a ja nie wiem jakim cudem ominąlem ją .

Zatrzymałem sie dopiero po iluś tam metrach a w gaciach miałem srake a nogi z waty przez 2 godziny .....eeech jak sobie przypomne :facepalm:

wiem wiem, właśnie od razu przypomniałem sobie jak kiedyś opowiadałeś o swoim przypadku... Tu jeszcze było na tyle dobrze że płyn uciekał tylko przy mocnym naciśnięciu hamulca ponieważ dziura była niezbyt duża. Dzięki temu doturlałem się jeszcze do kumpla z 5km gdzie założyliśmy zacisk bo do rana to pewnie by płyn wykapał i do firmy po jakiś przewód

Opublikowano

Kuźwa dobrze ,że na parkingu......idź Marek daj na mszę....i puść lotka....przy tym jak czasem gdzieś dojeżdżasz to fart niesamowity.....

taki zjazd od B-B z S1do Jasienicy...ile razy na tym krótkim odcinku z 2 pak sie zhamowywałeś ??? ......:whistling:

Opublikowano

Robia sie juz niuuuuu....

Opublikowano
wczoraj wieczorem pod tesco (i całe szczęście że na parkingu a nie drodze) stała się mała przygoda.

Wcisnąłem pedał hamulca i nagle wpadł mi w podłoge a z okolicy koła poszła tylko mgiełka...

Winowajcą był przewód hamulcowy który się ułożył tak niefortunnie że przy pełnym skręcie ocierał o wewnętrzną część felgi....

http://www.monna.pl/7.8/010%20(kopiowanie).jpg

aż boje się pomyśleć co by było jakby to się stało przy jamkimś dohamowanku do zakrętu...

A tutaj rozwiązanie na szybko żeby dojechać dzisiaj do warsztatu :decayed:

http://www.monna.pl/7.8/007%20(kopiowanie).jpg

mając z przodu tylko jeden zacisk aktywny mogłem znowu poczuć się jak za dawnych czasów gdy jezdziłem na seryjnych hamulcach 288/245 - skuteczność hamowania porównywalna... czyli jej brak :decayed::decayed::decayed:

Totka puściłeś?? Nie zapomnij na mszę dać bo fart mega

Opublikowano

Mówiłem Ci siemian żebyś tego szmelcu z tesco nie kupował :decayed:

Opublikowano
  • Autor
Mówiłem Ci siemian żebyś tego szmelcu z tesco nie kupował :decayed:

no dokładnie... co mnie podkusiło... :decayed::decayed::decayed:

Czasem sobie myśle że są jednak plusy tego że wykupiłeś miejsce parkingowe u Djima na podnośniku...

...Ty być napewno zauważył że się przeciera skoro co drugi dzień auto idzie w góre bo coś jest nie tak :decayed:

Opublikowano
Mówiłem Ci siemian żebyś tego szmelcu z tesco nie kupował :decayed:

no dokładnie... co mnie podkusiło... :decayed::decayed::decayed:

Czasem sobie myśle że są jednak plusy tego że wykupiłeś miejsce parkingowe u Djima na podnośniku...

...Ty być napewno zauważył że się przeciera skoro co drugi dzień auto idzie w góre bo coś jest nie tak :decayed:

No ba, u mnie musi być wszystko na tip top :decayed:

Opublikowano

H4mm3R wrócił z wakacji ....:banan:......od razu widać :grin::grin::grin:

Opublikowano

Ciekawe ile oleju zgubiłzgubił:grin:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.