Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 5,1 tys.
  • Wyświetleń 247,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

thx :naughty:[br]Dopisany: 20 Luty 2009, 21:02_________________________________________________

wn7.jpg

Opublikowano

sieman szalejesz z tymi modami :naughty:

Opublikowano
  • Autor

no teraz trzeba bedzie troche przystopować bo troszke słabo z kasą :confused4: :confused4: :confused4:

Opublikowano

Hej posiadacze a4 b7 czy wszystkie b7 mają podświetlane pokrętła od nawiewu ? Mam nadzieję, że Siemian się nie obrazi, że w jego wątku ale zaciekawiło mnie to na fotce Siemiana ( fajnie wygląda ).

Opublikowano

Ja tez mam podswietlane,napewno wszytskie mają.

Opublikowano

z tego co slyszlalem to sa niektore bez podswietlenia, ale to tylko zaszlyszane.

Pzdr[br]Dopisany: 22 Luty 2009, 13:45_________________________________________________jakby bylo rzeczywiscie takie podsiwetlenie zegarow lekko niebieskie to bylo by fajniejsze, nistety to tylko UMIEJETNOSCI siemiana ;p

Opublikowano

jakby bylo rzeczywiscie takie podsiwetlenie zegarow lekko niebieskie to bylo by fajniejsze, nistety to tylko UMIEJETNOSCI siemiana ;p

Tylko ten niebieski do niczego by nie pasował, więc kupa :tongue4: białe zegary są :good:

Opublikowano

jakby bylo rzeczywiscie takie podsiwetlenie zegarow lekko niebieskie to bylo by fajniejsze, nistety to tylko UMIEJETNOSCI siemiana ;p

Tylko ten niebieski do niczego by nie pasował, więc kupa :tongue4: białe zegary są :good:

IMHO w tej kolorystyce jest przyjemnie ten lekko niebieski tak samoby pasowal jaki i ten bialy... :), ale tak jak powtarzam to jest tylko moje skromne zdanie

Opublikowano

Sieman zmiany co chwilę respekt :naughty:

Opublikowano
  • Autor

a dziękuje jeszcze zderzaczek by się teraz przydał z s4...

Opublikowano

Podoba mi się Twoje autko - gratuluje ciekawych zmian!

Ja swoje zamieszczę na forum dopiero na wiosnę. Mimo, że z pozoru to zwykły czarny avant 2.0 TDI to w środku ma kilka ciekawych patentów... Podobnie jak Ty planuję kilka zmian, ale dopiero, jak silnik będzie się spisywał jak trzeba :) Jeśli po wymianie PD wszystko będzie OK to ruszam z MODami i na wiosnę się zaprezentuję z moim :a4fan:

Opublikowano
  • Autor

no to czekamy na jakąś relacje :>

Pozdrawiam

Opublikowano

Dokładnie, im więcej zmodowanych A4 to większa szansa na porównanie i krytykowanie :)

Opublikowano

On ma tak zmodowana (On juz wie jak) ze nikt takiej nie ma :)

Opublikowano
  • Autor

hahaha, bardzo świeszne...

Opublikowano

pięknie SIEMIAN .. mi tylko by bi-xy się jeszcze przydały i miood :good:

Opublikowano

Tez mu to mówiłem Xenon xenon siemian :)

A co do zdezaka to nie widomo może już niedługo :>

Opublikowano
  • Autor

hehe, w sobote jade za klodzko z mk4 po wnetrze takie jak u Kercziego. Podobno maja tam cala a4 s-line ze zderzakiem z s4 wiec sie zobaczy.. Ale chyba nie bo narazie z kaska krucho...

Opublikowano

pożyjemy zobaczymy :evil:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.