Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P


siemian

Rekomendowane odpowiedzi

Bo nie bede w starego zloma inwestowal skoro te jeszcze dzialaja...Czy to bedzie miało 190 koni czy 210 nie robi mi większej różnicy ponieważ tak czy siak nie bedzie to jechało... Co do hamulców to inna sprawa bo to bezpieczeństwo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Nie che sie mi całego Twojego wątku czytac ale pewnie zmieniałes juz hamulce na wieksze które wytrzymują wiecej mocy niż Ty nawet przy nowych pompkach jesteś wstanie wycisnąc z 2,0Tdi. zakup ceramicznych do 2,0TDI to tak jak do

i-schleich-woz-z-konmi-i-woznica-42024.jpg

założyć alufelgi :)

Takie moje zdanie. Nie moje auto nie moja kasa. Jak taki masz zamiar cóż pozostanie mi życzyc CI zrobienia tego co już sobie zaplanowałeś:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dajcie mu spokoj! jak zalozy sobie ceramike to juz jego sprawa! a na pompki przyjdzie pora moze tez sie wtedy zalozy wieksze z 2.7 lub 3.0 tdi o ile to mozliwe :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie che sie mi całego Twojego wątku czytac ale pewnie zmieniałes juz hamulce na wieksze które wytrzymują wiecej mocy niż Ty nawet przy nowych pompkach jesteś wstanie wycisnąc z 2,0Tdi. zakup ceramicznych do 2,0TDI to tak jak do

http://image.ceneo.pl/data/products/1562253/i-schleich-woz-z-konmi-i-woznica-42024.jpg

założyć alufelgi :)

Takie moje zdanie. Nie moje auto nie moja kasa. Jak taki masz zamiar cóż pozostanie mi życzyc CI zrobienia tego co już sobie zaplanowałeś:)

mnie się nawet nie chce czytać Twoich wypowiedzi... Typowo polskie... coś zobaczy... coś usłyszy... g... wie a jest najmądrzejszy...

I zapraszam do zapoznania się najpierw z wątkiem. Może wtedy Twoje wypowiedzi będą troszke bardziej sensowne...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie, nie chodzi mi o niepochlebną wypowiedz tylko chodzi mi o to że pleciesz głupoty i mijasz się z prawdą :hi:ani jedna część Twojej wypowiedzi nie była zgodnia z rzeczywistością. A jeśli założenie jest błedne to teza nie może być prawdziwa.

I dlatego właśnie zapraszam do zapoznania się z całym wątkiem a nie wypowiadanie się po przeczytaniu jednej wypowiedzi...

P.S.

Nie napisałem że szukam ceramiki. Z kontekstu wynikało że łykne coś jak trafi się w fajnej kasie a to całkiem co innego :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dajcie mu spokoj! jak zalozy sobie ceramike to juz jego sprawa! a na pompki przyjdzie pora moze tez sie wtedy zalozy wieksze z 2.7 lub 3.0 tdi o ile to mozliwe :wink:

Jeśli już to wydajniejsze i jest to całkowicie nie możliwe bo inna konstrukcja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie che sie mi całego Twojego wątku czytac ale pewnie zmieniałes juz hamulce na wieksze które wytrzymują wiecej mocy niż Ty nawet przy nowych pompkach jesteś wstanie wycisnąc z 2,0Tdi. zakup ceramicznych do 2,0TDI to tak jak do

http://image.ceneo.pl/data/products/1562253/i-schleich-woz-z-konmi-i-woznica-42024.jpg

założyć alufelgi :)

Takie moje zdanie. Nie moje auto nie moja kasa. Jak taki masz zamiar cóż pozostanie mi życzyc CI zrobienia tego co już sobie zaplanowałeś:)

mnie się nawet nie chce czytać Twoich wypowiedzi... Typowo polskie... coś zobaczy... coś usłyszy... g... wie a jest najmądrzejszy...

I zapraszam do zapoznania się najpierw z wątkiem. Może wtedy Twoje wypowiedzi będą troszke bardziej sensowne...

......

Ty sie siemian nie irytuj bo jak raz kolega przysługę Ci zrobił i podrzucił pomysł na ciekawego moda......takich hebelków jak na obrazku jeszcze nie miałeś :decayed:............,a z tego co pamiętam przerabiałeś w krótkiej historii tego samochodu wiele mniej lub bardziej skutecznych rozwiązań........

...., a więc bij sie w pierś za wypowiedź bo chłopak z pomocą przyszedł ,a Ty naskakujesz na niego..........nie wierzę :naughty::whistling:,że nie przeczytał wątku skoro :naughty: pisze o hamulcach akurat w Twoim temacie :decayed:

:hi:

BTW

Wyraziłem swoje zdanie . a Ty już nie musisz sie unosic bo to nie była "pochlebna" wypowiedz w Twoim temacie

lubie-to.jpg:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bogu..... :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:decayed:.....w nocy pisane ...poprawkę trza brać :decayed:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bogu..... :polew:

tak słucham? :decayed:

---------- Post dopisany at 09:24 ---------- Poprzedni post napisany at 09:23 ----------

Artur od jakiegś czasu mówił o zmianie auta. Podobno już sobie zamówił wersje indywidual:

69ebe3cdb585.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

musiałeś wygadać :facepalm:

ehhh.......................:doh::doh::doh:

nie ta fota. ....Marek!!!!!!!....miały być pióra aero :wink:

:polew::polew::polew::polew::polew::polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siemian, to powiedz mi, czy to auto w koncu zaczelo tak szybko przyspieszac do 100, jak hamuje ze 100 do 0 ? :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chciałbym... :decayed::decayed::decayed::decayed:

i to w sensie żeby tak poprawiło się przyśpieszenie a nie tak pogorszyło hamowanie :decayed::grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema, ile już folia siedzi na aucie? Pamiętasz może markę folii ? Daj znać jak się spisuje czy o nią dbasz jakoś szczególnie ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...