Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P


siemian

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 5.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Siemian to teraz rozumiem że jak znów będziemy śmigać 200km/h Bora Komorowskiego w Krk to przed czerwonym zaczniesz hamować nie z 50 metrów tylko z 30 metrów i znów powiesz "patrz jak te suki teraz hamują" :kox::polew::decayed:

ja tylko dodam od siebie, że to się może kiedyś źle skończyć :gwizdanie:

nie zabij nikogo, a tym bardziej siebie.

jedz na ring a gwarantuje Ci że adrenaliny starczy Ci na długi czas, jeśli jesteś wystarczająco szybki, również na obcym terenie :cool1:

może troche nie na temat, ale zdecydowanie polecam wyszaleć się na torze lub chociaż Ułężu.

po raz kolejny monotematycznie musze stwierdzić, że gdybyś zsumował część wydatków na a4, która nigdy nie będzie jechała, ani skręcała to śmigałbyś e9, obecnie dość pewne można wyrwać ~90k.

po programie miałbyś 370hp i pod 600Nm, dobry napęd, jedym słowem solidną bazę, a tak katujesz tego dyszla :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe, Kmk uwierz mi że ostatnio zacząlem dużo spokojniej jezdzić i może to potwierdzić wiele osób. Nie ma co, życie się ma tylko jedno, a kodów na nieśmiertelność nie znam :decayed: :decayed:

Wychodze z założenia że dobre hamulce nigdy nie zaszkodzą, a gdy lecisz autostradą 200 i więcej to warto wiedzieć że ma się caly czas hamulec pod nogą.

Co do tego że mogłem kupic co innego też jużod Ciebie wiele razy słyszałem, ale wiesz jak jest, mnie się audi poprostu bardzo podoba :decayed::naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe, Kmk uwierz mi że ostatnio zacząlem dużo spokojniej jezdzić i może to potwierdzić wiele osób. Nie ma co, życie się ma tylko jedno, a kodów na nieśmiertelność nie znam :decayed: :decayed:

Wychodze z założenia że dobre hamulce nigdy nie zaszkodzą, a gdy lecisz autostradą 200 i więcej to warto wiedzieć że ma się caly czas hamulec pod nogą.

Co do tego że mogłem kupic co innego też jużod Ciebie wiele razy słyszałem, ale wiesz jak jest, mnie się audi poprostu bardzo podoba :decayed::naughty:

ja Cię nie poznaję ,to wytłuszczone to naprawdę siemian ty pisałeś ? :gwizdanie: :shocked:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siemian jaka laske poznales nie pier... tu sciem o niesmiertelnosci!!! trzyma Cie za nabial lub oplotla go drutem kolczastym i dlatego nagle spokojniej zaczales jezdzic :kox::polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 29 Wrzesień 2011, 15:55_________________________________________________a moze to jakis kolega ktory widzial Cie w czarnych stringach kto wie kto wie :decayed: :decayed: :decayed::polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do tego że mogłem kupic co innego też jużod Ciebie wiele razy słyszałem, ale wiesz jak jest, mnie się audi poprostu bardzo podoba

no to wygląda, że co jakiś czas będę się powtarzał :tongue4:

pierd.. urodę, ja Ci gwarantuje, że byś przeżył tą ascezę, gdybyś dostał taką remapowaną e9.

cieszyłbyś się jak szczerbaty na suchary :wink4:

no nie próbowałeś jak pisałeś, to główny powód jest.

No i nie pisz mi o imprezie bo to jest półśrodek :wink4::decayed:

wreszcie miałbyś auto do którego bałbyś się wsiadać :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siemian jaka laske poznales nie pier... tu sciem o niesmiertelnosci!!! trzyma Cie za nabial lub oplotla go drutem kolczastym i dlatego nagle spokojniej zaczales jezdzic :kox::polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 29 Wrzesień 2011, 15:55_________________________________________________a moze to jakis kolega ktory widzial Cie w czarnych stringach kto wie kto wie :decayed: :decayed: :decayed::polew: :polew: :polew:

sklaniałbym się ku pierwszej części Twojej wypowiedzi .................................

,drut kolczasty to już jakaś namiastka fetyszu chyba :kox::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co on Ci tak na wolnych wysoko kreci pod 1000obr normalne to to jest??

w 2.0 tdi to normalne[br]Dopisany: 30 Wrzesień 2011, 16:02_________________________________________________tutaj porównianie do zacisków eSowych:

ham345a.jpghm3.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:decayed: najpierw trzeba troszke odczekać, szkoda było by to pokrzywić.

Dlatego zostawiłem sobie narazie tą naklejeczke przy licznikach :decayed: :decayed:

hm4.jpg

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hm1.jpg

Już pod lampą zarysował :facepalm:

a hamulce kosa :slina: ale mógłbyś trochę te opony chociaż nabłyszczyć bo słabo wyglądają :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hm1.jpg

Już pod lampą zarysował :facepalm:

a hamulce kosa :slina: ale mógłbyś trochę te opony chociaż nabłyszczyć bo słabo wyglądają :P

nie nie, pod lampą to mucha rozbita :decayed: :decayed:

a opona ma trzymać a nie wyglądać :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...