Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P


siemian

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 5.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

wiesz jak jest. ile opon tyle opinii :wink4:

Z nowości u mnie w aucie dzisiaj zawitały boczki od RS4 :naughty: (inne klamki :kox: ) z roletkami z tyłu.

Tyle że nie pomyślałem że sedan ma troszke krótsze roletki... :wallbash: :wallbash:[br]Dopisany: 05 Październik 2011, 18:45_________________________________________________ale i tak jest za***iście :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wspolczuje Ci w osce takich kapci na zime

ja wogle wspolczuje oski na zime :wink4:

Dunlop Wintersport 3D to gumy których juz na zime nie zamienie od 4 sezonow zawsze ten model a mialem kilka rodzajow zimowek.Te najlepsze.

to musisz sprobawac Nokian Hakkapellitta albo Continental viking contact 5 a odkryjesz zupelnie nowy poziom przyczepnosci w zimie :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to musisz sprobawac Nokian Hakkapellitta albo Continental viking contact 5 a odkryjesz zupelnie nowy poziom przyczepnosci w zimie :wink4:

No tak ale jak z glosnoscia?

Nie ma oczywiscie opon idealnych.Kazde maja lepsze i gorsze strony.

A i opinie beda rozne.

Tak BTW to te Dunlopy chyba często wygrywały testy..

Na ile to wiarygodne pozostawiam do opinii wam.

Turdzi no nie próbowałem,ale czemu nie będę kupował zimówki to pogadamy :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko to sa tak zwane opony nordyckie i sa dostępne glownie w krajach nadbałtyckich, Rosji i Skandynawii. Opona charakteryzuje się bardzo miękką mieszanką i rewelacyjną trakcją na śniegu i lodzie = prawie jak na cywilnym kolcu , oczywiście z tego samego powodu (mieszanka) jest mniej stabilna na suchym i mokrym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zimowek wiekszosc testow opon zimowych wygrywaly pirelli i micheliny, obecnie jestem najbardziej zadowolony z pirelli Sottozero 2,

siemian lakier auta kozak :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siemian lakier auta kozak

lakier taki sobie, ale folia już ładna :wink4:

z tego samego powodu (mieszanka) jest mniej stabilna na suchym i mokrym

na polskie warunki raczej mało przydatne, chyba, że w bieszczady :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:) :)

Dzisiaj troche pohamowałem. Hamuje prze mega... Dużo lepiej niż eSowe... Ale jakieś takie plamy na tarczy są... Mam nadzieje że się już nie pokrzywiły... :mysli: :mysli: :mysli:

Zaraz jade obadac czy nie biją... :gwizdanie: :gwizdanie:

pl.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dunlop Wintersport 3D to gumy których juz na zime nie zamienie od 4 sezonow zawsze ten model a mialem kilka rodzajow zimowek.Te najlepsze.

popieram najlepsze zimowe jakie do tego czasu mialem jestem mega zadowolony :))

[br]Dopisany: 05 Październik 2011, 23:33_________________________________________________

:) :)

Dzisiaj troche pohamowałem. Hamuje prze mega... Dużo lepiej niż eSowe... Ale jakieś takie plamy na tarczy są... Mam nadzieje że się już nie pokrzywiły... :mysli: :mysli: :mysli:

Zaraz jade obadac czy nie biją... :gwizdanie: :gwizdanie:

pl.jpg

i juz spie....lil no masakra siemian zabierz sie za czolgi i gasienice w nich psuj zostaw auta w spokoju :polew: :polew: :polew: :polew: :kox: :kox: :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zimowek wiekszosc testow opon zimowych wygrywaly pirelli i micheliny, obecnie jestem najbardziej zadowolony z pirelli Sottozero 2,

siemian lakier auta kozak :good:

Nie wiem skąd te dane, Pirelli i Micheliny aczkolwiek dobre to pierwszych miejsc nie zajmują...

Na szybko:

http://www.auto-swiat.pl/sites/www.auto-swiat.pl/files/image/test%20opon%20zimowych/wyniki%20testu%20opon%20zimowych.jpg

http://koszykopon.pl/blog/index.php/opony,802,testy-opon-zimowych-adac-20092010.html

http://www.opony.pl/opony_pl/information.aspx?cat=20

:gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no własnie o tym mówie. kazdy ma swoje zdanie dlatego cięzko określić która opona jest dobra. Testy są pisane często pod producentów...

Tym bardziej cięzko ocenić że opona 225/40/18 a 235/40/18 to może być już całkiem inna opona mimo że bieżnik taki sam...

Wracając do hamulców... leciutko biją :confused4:

Ja już widocznie musze się do tego przyzyczaić... :confused4: :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracając do hamulców... leciutko biją :confused4:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrob ta przekladnie,a najlepiej najpierw drazki wymien i zobaczysz,ze bicie tez bedzie mniejsze,lub zniknie calkowicie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ceramika, karbon, tytan, jeden uj.....

Siemianowi nic sie nie oprze

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 06 Październik 2011, 00:25_________________________________________________

Zrob ta przekladnie,a najlepiej najpierw drazki wymien i zobaczysz,ze bicie tez bedzie mniejsze,lub zniknie calkowicie.

to nie to, jeżeli narasta stopniowo to tylko tarcza sie koślawi

problem w tym że nie są odprężane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrob ta przekladnie,a najlepiej najpierw drazki wymien i zobaczysz,ze bicie tez bedzie mniejsze,lub zniknie calkowicie.

bieniek ale bylo ok... :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:[br]Dopisany: 06 Październik 2011, 00:27_________________________________________________zresztą z zawiasem i przekładnią robie jutro więc zobaczymy...[br]Dopisany: 06 Październik 2011, 00:28_________________________________________________martwia mnie te plamy na tarczach... zobaczymy co bedzie dalej. narazie jest leciutkie bicie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...