Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P


siemian

Rekomendowane odpowiedzi

tak hammer koła się pokrzywiły od hamowania. Jade sobie autostradą, wszystko równiutko jezdzie. 5 hamowań z 220 do 0 i bicie...

Pomyśl czasem zanim coś napiszesz...

Siemian ale tak szczerze to jak miasz cel w takich hamowaniach ? Ja mam prawo jazdy prawie 15 lat przejzdzilem juz troche kilometrow nie tylko w PL i nie wszystko zgodnie z przepisami i nigdy nie mialem potrzeby shamowac sie z takich predkosci do 0.Nawet na torze hamulce nie dostaje tak w piz*e jak przy takim wlasie hamowaniu z ogromnej predkosci i do tego powtorzynym kilka razy.Ja sie nidzie ze sie pokrzywily bo nie ma traczy ktora by to zniosla :rolleyes:

jak mam hamulce w aucie to musze je przecież przetestować żeby potem czuć się pewnie i wiedzieć że mam hamulec pod nogą :decayed: :decayed: :decayed:

...a po drugie trzeba przecież było nakręcić filmik z hamowania :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

tak hammer koła się pokrzywiły od hamowania. Jade sobie autostradą, wszystko równiutko jezdzie. 5 hamowań z 220 do 0 i bicie...

Pomyśl czasem zanim coś napiszesz...

Siemian ale tak szczerze to jak miasz cel w takich hamowaniach ? Ja mam prawo jazdy prawie 15 lat przejzdzilem juz troche kilometrow nie tylko w PL i nie wszystko zgodnie z przepisami i nigdy nie mialem potrzeby shamowac sie z takich predkosci do 0.Nawet na torze hamulce nie dostaje tak w piz*e jak przy takim wlasie hamowaniu z ogromnej predkosci i do tego powtorzynym kilka razy.Ja sie nidzie ze sie pokrzywily bo nie ma traczy ktora by to zniosla :rolleyes:

jak mam hamulce w aucie to musze je przecież przetestować żeby potem czuć się pewnie i wiedzieć że mam hamulec pod nogą :decayed: :decayed: :decayed:

...a po drugie trzeba przecież było nakręcić filmik z hamowania :polew: :polew:

no tak :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nakręce coś lepszego bo tamte mi się nie podobały :decayed: :decayed: :decayed::polew: :polew:

.....trzeba przecież było nakręcić filmik z hamowania :polew: :polew:

no tak :decayed:

:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za jarzma :)

siemian kazdą tarcze pokrzywisz jak ją rozgrzejesz do max temperatury, te wieksze nawiercane wytrzymaja moze 1-2 hamowania wiecej a 5 x z 220 km to juz sporo :gwizdanie: i w normalnych warunkach praktycznie się taka sytuacja nie zdarza

Dla Ciebie to chyba tylko ceramiczne :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemian. Ty to powinieneś zostać testerem.np w Brembo. Jak cię interesuje, to mam tam dobre wejście ;)

wyje*aliby go na nastepny dzien :polew: :polew:

Turdzi Siemiana nie zrozumiesz, przejedz sie z Nim kiedys....z Siemianem mozna pokrzywic u siebie tarcze jadac osobno u siebie w samochodzie. Jechalismy kiedys osobno i Na odcinku 8 km skasowalby mi z 4-5 razy cala dupe. Potem wpadlem na patent, zeby pieta trzymac lekko wcisniety hamulec zeby stopy sie swiecily a palcami wciskac gaz :polew: :polew:

i jak tutaj nie pokrzywic tarcz nawet u siebie??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemian. Ty to powinieneś zostać testerem.np w Brembo. Jak cię interesuje, to mam tam dobre wejście ;)

Jechalismy kiedys osobno i Na odcinku 8 km skasowalby mi z 4-5 razy cala dupe.

no bo trzeba opozniac hamowanie :decayed: :decayed:

Potem wpadlem na patent, zeby pieta trzymac lekko wcisniety hamulec zeby stopy sie swiecily a palcami wciskac gaz :polew: :polew:

tak sie u nas nie da :naughty:[br]Dopisany: 06 Październik 2011, 23:41_________________________________________________zawias.jpg

miało być troszke niżej, wyszło mocno niżej... Zobaczymy jak się będzie na tym jezdzić...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak w ogole to wymieniłem przednie wahacze, łaczniki, przeguby, przekładnie... jezuuu jak tam sie zrobiło cicho na dziurach :naughty::kox: :kox: :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...