Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P


siemian

Rekomendowane odpowiedzi

nie chcę moralizować ale w twoim wieku śmigałem podobnie, pierwsze dziecko -25% kozakowania, następne -25% kozakowania, teraz z racji wieku zostało mi 50% i jak mam czym i gdzie to też szybciej pojadę ale generalnie mam zasadę, prędkość nie za wielka ale płynna jazda - czasy trochę dłuższe ale mniej paliwa idzie, mniej punktów i mniej stresu i fura nie jest skatowana

Dokładnie mam to samo :wink4: hmm tyle ze bez dzieci :gwizdanie: z czasem sie czlowiek wyszaleje i z wiekiem cos coraz wolniej i coraz plynniej sie podrozuje :good: wiadomo od czasu do czasu sie pojedzie cos szybciej ale ogolnie widze po sobie i silnik i hamulce od pewnego czasu mniej cierpia:)

w ogole Siemian nie mogl uwierzyc jak w moim avj 1.8T zobaczyl srednie spalanie lekko ponad 7L/100 :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

dziecko samo nie przyjdzie trzeba sie Mareczku napracować :decayed:

jakto nie?? To po co ja cholera czekam codziennie wiczorem na bociana... :decayed::polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a to ja myślałem żę one wychodzą z kapusty, zabiera je bocian i mi przynosi... :shocked: :shocked: :shocked:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tyyy a moze tak jest rzeczywiscie i to ja jestem nie doinformowany ?

Całe życie zyłem w zakłamaniu ;( ;(

może... Młody jeszcze jesteś to nikt Cie nie uświadomił... :decayed: :decayed: :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przyślijcie do mnie swoje żony i dziewczyny to ja im wszystko wytłumaczę :decayed:

Mogą podjechać waszymi samochodami, co bym wiedział, która jest od kogo :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogą podjechać waszymi samochodami, co bym wiedział, która jest od kogo :naughty:

dobre :decayed:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przyślijcie do mnie swoje żony i dziewczyny to ja im wszystko wytłumaczę :decayed:

Mogą podjechać waszymi samochodami, co bym wiedział, która jest od kogo :naughty:

:polew: :polew: :polew:

kochanki też?? :decayed: :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przyślijcie do mnie swoje żony i dziewczyny to ja im wszystko wytłumaczę :decayed:

Mogą podjechać waszymi samochodami, co bym wiedział, która jest od kogo :naughty:

:polew: :polew: :polew:

kochanki też?? :decayed: :decayed:

kochanki przyjmuję w weekendy :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jakie dni masz wolne? Będe Ci przysyłał jedną dziennie... Mam nadzieje że masz wolny miesiąc :decayed: :decayed: :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

vario-tech , trudno się z Tobą nie zgodzić :wink4:

aczkolwiek płynność jazdy nie ma nic wspólnego z wolną jazdą, czasy przejazdu również nie są lesze dzięki "szarpaniu", moi instruktorzy na torze zwykle mawiali, że z samochodem jest jak z partnerką w tańcu, nie lubi jak się nią szarpie /wierze na słowo bo tańczyć nie potrafie :decayed:/, podobnie jak z przyspieszaniem - "odkrecaj do oporu tylko wtedy gdy jesteś pewny, że za chwilę nie będziesz musiał hamować" - to przynosi efekty zwłaszcza czasowe, a gdy jeżdzisz system 0-1 to całą szybkość jest złudna, przy płynnej ale szybkiej jeździe pasażer za zwyczaj nie zauważa szybkości przez co wydaje mu się że jest wolno.. :wink4:

większość w tym wieku jeździ szybciej niż potrafi, dopiero jak się połapią, że nie potrafią to czasem zwalniają a czasem bywa już za późno :mysli:

a co do dzieci, to ja pewnego ranka sie obudziłem i poprostu było :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

vario-tech , trudno się z Tobą nie zgodzić :wink4:

aczkolwiek płynność jazdy nie ma nic wspólnego z wolną jazdą, czasy przejazdu również nie są lesze dzięki "szarpaniu", moi instruktorzy na torze zwykle mawiali, że z samochodem jest jak z partnerką w tańcu, nie lubi jak się nią szarpie /wierze na słowo bo tańczyć nie potrafie :decayed:/, podobnie jak z przyspieszaniem - "odkrecaj do oporu tylko wtedy gdy jesteś pewny, że za chwilę nie będziesz musiał hamować" - to przynosi efekty zwłaszcza czasowe, a gdy jeżdzisz system 0-1 to całą szybkość jest złudna, przy płynnej ale szybkiej jeździe pasażer za zwyczaj nie zauważa szybkości przez co wydaje mu się że jest wolno.. :wink4:

większość w tym wieku jeździ szybciej niż potrafi, dopiero jak się połapią, że nie potrafią to czasem zwalniają a czasem bywa już za późno :mysli:

a co do dzieci, to ja pewnego ranka sie obudziłem i poprostu było :tongue4:

no czyli to jednak bocian... :decayed: :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no czyli to jednak bocian...

no mam nadzieję, że bocian, a nie sąsiad :tongue4:

:polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KmK wolniejszą jazdę miałem na myśli 110-120 na obszarze nie zabudowanym, generalnie planowanie manewrów jest przydatne, mniej hamowania i przyspieszania a w ostatecznym rozrachunku wychodzą podobne czasy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KmK wolniejszą jazdę miałem na myśli 110-120 na obszarze nie zabudowanym, generalnie planowanie manewrów jest przydatne, mniej hamowania i przyspieszania a w ostatecznym rozrachunku wychodzą podobne czasy

ja wiem że płynna jazda jest bardzo efektywna ale ja czasem lubie "powalczyć" i się pobawić :wink4:

Choć wiem od zabaw są tory a nie ulice. Dlatego uważam że w Polsce powinno się pobudować małe tory gdzie można by się na spokojnie pobawić a nie że trzeba lecieć przez pól Polski żeby pojezdzić po torze który pozostawia wiele do życzenia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siemian, no zgadza się ale to temat rzeka, póki co nie realne, ale nawet mała gokartowa pętla na kielcach ma co prawda tylko 980m, ale 16 zakretów i jak dodasz jeszcze fajnie "zesłupkowany" owal, spokojnie zagotujesz auto, siebie i hamulce :decayed:

a instruktor udowodni Ci że przy 70 sobie nie radzisz, jakoś to tak do wyobraźni przemawia, gdy wspomnisz, że obwodnicą kielecką 2h wcześniej szedłeś grubo ponad 200 :>

KmK wolniejszą jazdę miałem na myśli 110-120 na obszarze nie zabudowanym, generalnie planowanie manewrów jest przydatne, mniej hamowania i przyspieszania a w ostatecznym rozrachunku wychodzą podobne czasy

właśnie :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież Sieman Was wkręca, on nigdy nie jechał nawet 130km/h na autostradzie :polew: :polew:.

Wszyscy łyknęli, dobre Marek :kox::decayed:...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież Sieman Was wkręca, on nigdy nie jechał nawet 130km/h na autostradzie :polew: :polew:.

Wszyscy łyknęli, dobre Marek :kox::decayed:...

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zapomniałes tutaj dodac że trzeżwy też nie siada za kierownice....

bo sie boi.....

:polew: :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...