Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Stuka coś z przodu! Co to może być?!


chomiczesq

Rekomendowane odpowiedzi

Dziwne, przecież amorek od góry się przykręca i tam jest dziura a u ciebie jej nie ma, wtf?

przecierz w tej blasze nie ma byc dziury bo do niej przykreca sie mocowanie amora dwoma srubkami po bokach które zreszta widac na zdj.(4 otworki.)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwne, przecież amorek od góry się przykręca i tam jest dziura a u ciebie jej nie ma, wtf?

przecierz w tej blasze nie ma byc dziury bo do niej przykreca sie mocowanie amora dwoma srubkami po bokach które zreszta widac na zdj.(4 otworki.)

U mnie na wylot amor wychodzi i przykręca się go od góry :whistling:

3608471920

edit; dobra wy macie B5 :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja u siebie tez mialem takie pukanie,wymienilem zawieche i dalej pukalo,okazalo sie ze prawa poduszka silnika byla delikatnie luzna od gory,brat mial ta sama przypadlosc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwne, przecież amorek od góry się przykręca i tam jest dziura a u ciebie jej nie ma, wtf?

W tym sęk że na zdjęciu nie widać za bardzo tego otworu ale w praktyce on jest, tylko problem powstaje wtedy gdy ten otwór się wyrabia gdy ktoś zbyt słabo skręca amortyzator od góry, u mnie był skręcony za słabo i otwór się wyrobił

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie sprawa roziązana- poduszki silnika (obie). Od dołu na lewej były już podcieki, po zdjęciu okazały się bardzo zużyte. Zamontowane ori- przeszło jak ręką odjął:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś zauważyłem ze ten dziwny hałas który pojawia sie podczas jazdy po nierównościach cichnie gdy wiezdzam w na jakis nierówności z nogą na hamulcu. To chyba nie poduszka mie sie wydaje. Nie zdejmując kół sprawdziłem te metalowe osłony wokół tarczy i klocki niby siedza "ciasno". Nie mam pojecia co to za to moze być macie jakis pomysł na to?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość harry19-19
Dziś zauważyłem ze ten dziwny hałas który pojawia sie podczas jazdy po nierównościach cichnie gdy wiezdzam w na jakis nierówności z nogą na hamulcu. To chyba nie poduszka mie sie wydaje. Nie zdejmując kół sprawdziłem te metalowe osłony wokół tarczy i klocki niby siedza "ciasno". Nie mam pojecia co to za to moze być macie jakis pomysł na to?

kolego to u ciebie na pewno klocki , też tak miałem jak jechałem po dziurach były stuki a jak zaczynałem hamować to nie było stuków a jak puściłem hamulec dalej stukało heh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość harry19-19
Czyli co z tymi klockami moze być nie tak. Nie odpowiedznio dobrane? Dwa tygodnie od kupna było git tylko teraz nagle zaczełą cos ''tarabanić' Jezeli to klocki to tylko wymiana wchodzi w gre? Co mam począć:)?

zauważ dobrze i czy faktycznie tak jest jak opisałem wyżej , jeżeli tak to jest to klocek ma luz i stuka o metal pomoże jedynie wymiana na nowe , przejedź się jeszcze raz i zrób tak , jedź bez wściskania hamulca i powinno słychać stuki , a teraz zacznij leciutko nacisnąć hamulec oczywiście pojazd powinien jechać dalej wtedy nie powinno być żadnych stuków , no i opisz tuu jak jest :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jagby komuś się przydało i wyżej poczyta okazało się poduszka lewa od kierowcy zero pęknięcia niby ok mały wyciek było widać i to było przyczyną stuki przy odpaleniu silnika stuki przy zmianie biegów czasami o raz przy skręcie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli mogę się dołączyć to mam podobny problem. Wymienilem kompletne zawieszenie tzn wahacze, i nadal mam dość glośne stuki z prawej strony. Bylem dzisiaj na sprawdzeniu amorkow to oba mam na 73%, ale przy sprawdzaniu wlasnie prawego bylo strasznie w srodku slychac pukanie. Z gory dzieki za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś zapomniał dobrze amor do poduszki dokręcić.

Sprawdź te trzy śruby od góry co amor trzymają może luźne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Magiel także moze stukać :)

Wysłane z telefonu stacjonarnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj wymieniłem jeszcze poduszke amortyzatora i nadal to samo. Juz sam nie wiem za co sie zabrac ,mysle jeszcze czy to nie sam amortyzator albo własnie magiel. Z tym ze dla mojego ucha to stuki dochadza ewidetnie z okolicy kola a na domiar zlego to nie jestem pewien czy dzisiaj nie uslyszalem tego samego z lewej strony tyle ze tak naprawde minimalnie. Dodam ze auto ma przejechane 210 tys i jezdzilo po Niemczech, z tego co sie orientuje wszystkie czesci byly ori od nowosci a samochod jezdzi w lato na kolach 235\35\18.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...