Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A4 Diesel

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

20 będzie spot koło Olsztyna fanów audi więc zapraszam :)

Opublikowano

no no piekne auto ..... a gzie kolego ten spot moze znajde chwile i wppadne to w koncu obejrze fajne auta

Opublikowano
  • Autor

Olsztyn

---------- Post dopisany at 21:28 ---------- Poprzedni post napisany at 21:25 ----------

Tzn jutro sie wszystkie dowiem o ziomka i napisze tu gdzie dokładnie i o której ale z tego co pamietam to jest to jakiś parking za Olsztynem 5-6km ale nie od naszej strony

Opublikowano

ok daj znac na priv

Opublikowano
  • Autor

Spoko jak ktoś jeszcze zainteresowany niech pisze ;)

Opublikowano

kurde a mnie ciągle ta dokładka nie może przekonać w zwykłym zderzaku :decayed:

Opublikowano

jaki masz dystans na tyle?

Opublikowano
  • Autor

20mm :) na przód szukam 5mm

Opublikowano

doobra suka :kox: wywal 20 z tylu i daj cos wezszego to bedziesz mogl posadzic i wtedy bedzie rwac suty :decayed:

Opublikowano
:slina: jak mocowałes tą dokładke ? klej wkręty czy jak ?
Opublikowano
  • Autor

Tzn na poczatku troche kleju zeby zobaczy jak pasuje a potem wkrety :D

---------- Post dopisany 12-10-2013 at 19:37 ---------- Poprzedni post napisany 11-10-2013 at 15:09 ----------

Pogoda do d*py wiec polerki nie bylo , jak sie uda w next tygodniu bedzie :D

Dzisiaj Wpadla wlepa PW oraz zrobiony tlumik koncowy lecz przez mechanika rowniez nie bylo czasu na krecenie gwintem :(

Jutro zrobie caly opis co zrobilem i co mam zamiar zrobic

POZDRAWAIM

TAk audi wygladalo jakis czas temu :D Co tu duzo mowic seria :

20130420_101230.jpg

Teraz pare aktualnych fotek :

a41.jpg

a42.jpg

a43.jpg

a44.jpg

a45.jpg

a47.jpg

a48.jpg

Opublikowano

wydaje mi sie albo troszke za mocno schowałes wydechy

---------- Post dopisany at 23:36 ---------- Poprzedni post napisany at 23:35 ----------

zobaczymy sie na rusi .. bedziesz??

Opublikowano

za***ista sunia:P:P prawie podobna do mojej:D

Opublikowano
  • Autor
wydaje mi sie albo troszke za mocno schowałes wydechy

---------- Post dopisany at 23:36 ---------- Poprzedni post napisany at 23:35 ----------

zobaczymy sie na rusi .. bedziesz??

Raczej będę a ty i zapraszam innych

Opublikowano

powiem ci ze masz za***iste auto

Opublikowano
  • Autor

dzieki wielkie :D troche nizej moze na nastepny zeson body rs/s i bedzie dobrze

Opublikowano

fura fajna zajrzyj do mnie bo podobne. jaki kod lakieru? daszek na klapie gdzie kupiles? zapodaj jakiegos linka. ja zmienilem wkoncu klape i obiecalem sobie ze potem kupie ten daszek

Opublikowano
  • Autor

Kod lakieru lz5k zaraz na pw wysle ci aukcje z tym daszkiem :D dzieki za opinie

Opublikowano

Mega wygląda ten lakier z czarnymi lampami , ogolnie auto fajne:wink:

Opublikowano

a daj linka na PW do twoich koncowek :decayed:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.