Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A4 Diesel

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
felgi sa pomalowane plastidipem :D

JAk bedzie zle to sie zerwie

To duży atut plastidipa :decayed:

:D na zywo troche lepiej wyglada ale tak jak mowisz duzy + dla plastidipa :wink:

Opublikowano
Czemu nic nie pisales ?

Będę następnym razem to się zgadamy jakoś :wink4:

Dipek na zimę jak tra la la :good:

Nie myślałeś by szyby ściemnić ?

Opublikowano
  • Autor

wlasnie powiem ci myslalem ale wszystkie tak minimalnie :D ile mozna u nas przyciemnic przod 40% ?

Opublikowano
wlasnie powiem ci myslalem ale wszystkie tak minimalnie :D ile mozna u nas przyciemnic przod 40% ?

Delikatnie to tak w sam raz , ja u siebie tył mam delikatnie ściemniony

Przednich nie możesz w ogóle ściemniać bo jak cykną to zrywanie lub bon na pocztę :grin:

Opublikowano
  • Autor

heh teraz na necie pacze i pisza ze 30% mozna przednie :D ile cie wynioslo takie przyciemnienie ?

Opublikowano

To zależy gdzie , wszędzie są różne ceny .

Ja już kupiłem taką ze ściemnionymi szybkami w DE , ale tak jak jest u mnie to 350zł krzyczą

Opublikowano
  • Autor

za 3 czy 5 szyb ? LD

Opublikowano
za 3 czy 5 szyb ? LD

za cały tył czyli 5

Opublikowano
  • Autor

PAre nowych foto .pzdr

IMG_0329_tonemapped.jpg

IMG_0336_tonemapped.jpg

IMG_0347_tonemapped.jpg

IMG_0350_tonemapped.jpg

IMG_0354_tonemapped.jpg

Opublikowano
:thumbup1:
Opublikowano
  • Autor

mam jeszcze jedna fotke ale wysle ja do kalendarza zobaczymy co z tego bedzie :D

Opublikowano

bedzie napewno dobrze :naughty:

Opublikowano

powrot do letnich ?

Opublikowano

good job, zmianę grilla planujesz czy zostaje polift?

Opublikowano
  • Autor
good job, zmianę grilla planujesz czy zostaje polift?

W zime Od eski planuje kupic :D

---------- Post dopisany at 19:33 ---------- Poprzedni post napisany at 19:32 ----------

powrot do letnich ?

Jeszcze z 2 tygodnie sie na letnich pojezdzi :D

---------- Post dopisany at 22:23 ---------- Poprzedni post napisany at 19:33 ----------

I jeszcze jedno zdj :D

di-UID0FFJD.jpg

Opublikowano

kaffar kup aparat:decayed:

Opublikowano
  • Autor

Kowi widze ze rymujesz :D wlasnie czytam rozne opinie na temat tych aparatow moze jest ktos w stanie mi doradzic co jak i za ile z gory dzieki.

---------- Post dopisany at 13:18 ---------- Poprzedni post napisany at 13:07 ----------

di-X39LE93Z.jpg

di-OEOJZ29N.jpg

IMG_0380.jpg

IMG_0392.jpg

Opublikowano

Dobre masz auto ale żółte halo must be:wink:

Opublikowano
  • Autor
Dobre masz auto ale żółte halo must be:wink:

Dzieki :D wlasnie vede musial chyba kupic zolta folie i zrobic a teraz mam halogeny oklejone ciemna folia i na zywo wyglada fajnie

A ta zolta folie to pierwsza lepsza kupic ?

Opublikowano

Pierwszą lepszą żółtą i będzie git.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.