Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A4 Diesel


kaFFFar

Rekomendowane odpowiedzi

Ledy by Bidzio , mistrz wszystko dziala przez rok jak nalezy ,zero problemow i jeszcze super w nocy wygladaja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co kiedys czytalem na forum to jest troche kombinowania z podlaczeniem i ze zwykla zarowka ktora tam siedzi? Jak to jest rozwiazane? Moze sam sie skusze na taka zmiane :eusathink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie wyglądają ale te które ja widziałem nie świecą aż tak intensywnie jak lampy ledowe, kupione na allegro.

Chociaż może to kwestia doboru diod przez osobę, która takie lampy przerabia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co kiedys czytalem na forum to jest troche kombinowania z podlaczeniem i ze zwykla zarowka ktora tam siedzi? Jak to jest rozwiazane? Moze sam sie skusze na taka zmiane :eusathink:

Wyslalem cale lampy do bidzia i po przerobieniu nic sie nie kombinuje z kablami , podlaczysz to w ory gniazdo , ori kosta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki Maly Up , kola srodki w grafit , opony 215/35/18 i jakies tam drobne rzeczy . Na dniach , lepsze jpg. pzdr

di-9TJZQNZS.jpg
di-NM1UJ7DU.jpg
di-Y5AM746W.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki Maly Up , kola srodki w grafit , opony 215/35/18 i jakies tam drobne rzeczy . Na dniach , lepsze jpg. pzdr

di-9TJZQNZS.jpg
di-NM1UJ7DU.jpg
di-Y5AM746W.jpg

Suka jest piękna !!! Artur pozazdrościć :banan::banan::banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widać koło się nie sprzedało i chyba dobrze ;) Jedyne co psuje efekt to czerwone zaciski, weż to psiknij na czarny mat ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Artur wyglada zajeb.... ryje beret na maxa :) tylko zastanawiam sie jak ty do mnie dojedziesz ?

freunde nie mam pojecia hahahah

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego przepiękne te twoje audi mam drugą taką samą jak twoją chciałem ją robić i zostawić sedana ale obiecałem żonie że te auto dla niej,po prostu pozazdrościć ci furacza i powodzenia w dalszych modach

Edytowane przez chudy30
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powoli i ostroznie ,tylko niektore drogi , albo wiekszosc drog jest omijana :D

ale ogolnie nie jest zle :hi:

di-G5XKYL6H.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...