Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AGB] najwolniejsza [ZIMOWY SETUP,nowe fotki] :D S4 by Jazzu!


barton66

Rekomendowane odpowiedzi

Hej,

jeszcze tu mnie nie było :-)

rocznik: wrzesień 2000r.

Trochę Historii, autko przyjechało ze szwajcarii w 2008r. przez te wszystkie lata był jeden właściciel. W polsce jestem jego 3 właścicielem,

W 2011r. w maju zakupiłem go z przebiegiem 225 000km. teraz ma przejechane 245 000. Ska była zaniedbana wizualnie strasznie, ale za to mechanicznie w miarę zdrowa. Huczało łożysko jedynie.

Historia stłuczek :) otóż autko było delikatnie puknięte( wgniota na parkingu) czasy jeszcze szwajcara i przerysowany przedni błotnik i drzwi. Ostatnio ją calutką rozbierałem gdyż była cała malowana. Lakiernik potwierdził, które elementy były robione. Ja natomiast nie mogłem patrzeć na ryski, wniotki, odpryski od kamyczków itp. i postanowiłem ją prysnąć całą w ten sam kolor co fabryka... nałożone zostały 4 warstwy więc sporo :mrgreen:

Teraz mechanicznie i wizualnie:

Mechanika:

- Turbiny po profesjonalnej regeneracji ( nie były padnięte ale profilaktycznie poszły na dopieszczenie przy zmianie rozrządu)

- wydech z kwaski 2,75'

DSC02970.JPG

- Wkładka k&n

- Program MTM

- sprzęgło RS4

- Przewody silikonowe

Zawieszenie:

- Wsadzony gwint AP

DSC08495.JPG

Hamulce:

- 6-łok ZR17 na tarcze 330mm (przód nowe tarcze wentylowane zimmermana i klocki ferrodo + zregenerowane zaciski)

- tył seria pomalowane pod kolor przednich

- naklejki brembo

2013-02-25+09.20.55.jpg

- przewody w stalowym oplocie

Koła:

Lato - BBS CH R18 8,5j et35, opony Dunlopy Sportmax 225/40R18

Zima - Avusy R17 7,5j et45, opony yokohama wdrive 225/45R17

Wizualnie:

- nowy lakier

- dokładka przedniego zderzaka Cupra R

- Lampy przerobione na Bixenony

- tylnia dokładak w czarnym połysku

- chromowane lusterka

- Ramki zmienione

Środek:

- fotele Recaro z RS4 - śliczny stan, jak nowe :)

- radio ori din 1 z nagłośnieniem Bose

I co było wymieniane:

części w cholerę!!! :mrgreen: jak będę miał chwilkę to napisze, aczkolwiek nie wiem czy będzie się chciało. :P

Zdjęcia z wczoraj ;-) lakier jeszcze przed polerką, (czekamy aż się utwardzi) więc będzie się jeszcze bardziej świecił :lol:

plany:

- może jakieś kombinacje z mocą okolice 420hp

- dywaniki ori od S4

- polerka lakieru

- bbs oddać do renowacji ( rant na srebrny połysk + napisy motorsport, reszta w czarny mat)

Kilka fotek z wieczoru i jesień :)

DSC00939.JPG

DSC00906.JPG

DSC00931.JPG

DSC00891.JPG

DSC00886.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wygląda prawie identycznie jak moja, ja mam tylko więcej wgniotek i większe felgi :decayed:

na 19 to pewnie polujesz żeby nie trafić w dziurkę hehe :decayed:

bbs jest twardy :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z racji tego, że trochę osób pyta się o wydech... proszę bardzo filmik :)

dodam tylko że pod obciążeniem jest trochę głośniejszy ale ma fajne brzmienie, zwłaszcza jak wpada w rezonans :)

Fajnie bulgocze :kox::jerk::jerk::jerk:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z racji tego, że trochę osób pyta się o wydech... proszę bardzo filmik :)

dodam tylko że pod obciążeniem jest trochę głośniejszy ale ma fajne brzmienie, zwłaszcza jak wpada w rezonans :)

jestes miszczem jak udaje ci sie z tym jezdzic ale przejdzie ci za jakis czas:grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z racji tego, że trochę osób pyta się o wydech... proszę bardzo filmik :)

dodam tylko że pod obciążeniem jest trochę głośniejszy ale ma fajne brzmienie, zwłaszcza jak wpada w rezonans :)

jestes miszczem jak udaje ci sie z tym jezdzic ale przejdzie ci za jakis czas:grin:

nie ma tragedii, wiem że też miałeś taki, ja zrobiłem ostatnio trase gorzów- frankfurt am main - gorzów w jeden dzień i dało rade, a to przeszło 1500km! u mnie drze jape jak mu się daje, jak trzymasz równe obroty to jest "cicho":decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego jak się jeździ po tym dziurawym Gorzowie na gwincie i takim kole Ja mam 17 i zawieszenie 1BV i ciężko jest Gorzów to jedna wielka dziura Jedynie obwodnica jest w miarę jeszcze gładka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...