Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AVJ] Moja pierwsza srebrna audiczka 1.8t


szklara

Rekomendowane odpowiedzi

a ja Ci powiem że 17 celi będzie słabo wyglądać,minimum to 18 :whistling:

Witam! A dlaczego słabo? Ja mam na ori 17" -dodam, że buda w tym samym kolorze (niestety również z dokładkami bez lakieru) i jakoś z tym żyję... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierw soft pozniej lpg pozniej body. Marcino87 ma tyl s-line do sedana albo ms jest na alle w fajnej kasie tylko brac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki dzięki, niby niestety FWD aczkolwiek ja nie narzekam, bardzo przyjemnie się jeździ, proste że w zimie z quattro było by lepiej ale trudno, dorwałem dobrą sztukę więc i przeboleje przód napęd :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki dzięki, niby niestety FWD aczkolwiek ja nie narzekam, bardzo przyjemnie się jeździ, proste że w zimie z quattro było by lepiej ale trudno, dorwałem dobrą sztukę więc i przeboleje przód napęd :D

Swap na Q to nie problem :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki dzięki, niby niestety FWD aczkolwiek ja nie narzekam, bardzo przyjemnie się jeździ, proste że w zimie z quattro było by lepiej ale trudno, dorwałem dobrą sztukę więc i przeboleje przód napęd :D

Quattro przydaje sie nie tylko w zime.:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie nie problem swap na Quattro ale przypuszczam ze koszta tego są odpowiednie ^^.

Ile może kosztować taki soft? I ile koni jestem w stanie zwiększyć?

Dzięki wielkie za pomoc, rady i zainteresowanie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

200 raczej nie przekroczysz hehe :wink: soft zalezy od tunera mozesz za kilka stowek u czeska w garazu lub np 1500 u dobrego tunera, co do tego silnika proponowalbym przed softem wiekszy intercooler bo na ori icku duzo nie wyciagnie mi sie wydaje ze ok 180km ale moge sie mylic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomek tak jak mówisz można na seri jakies 180KM wyciągnąć ale nie ma sie co rozpędzać żeby szklara wymieniał osprzęt bo w 1 poście zaznaczył że chce gaz bo ''dużo pali'':wink: więc rakiety paliwożernej chyba z tego niechce zrobić:decayed:.chyba że sie myle..szklara chcesz rakiete czy tylko żeby sie troche bardziej bujał?....a co do wnętrza to bardzo fajne tylko wywal tą meblościanke(dekory drewno) bo pasuje do tego auta jak świni siodło:wink:.wrzuć tam amelinium szczotkowane lub rybią łuske i od razu bedzie jaśniej w środku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie nie, nie chce paliwożerczej bestii :D Chciałem podrasować lekko żeby nie czuć było różnicy na gazie :D. Co do tych dekorów to myślałem czy by nie okleić ich karbonem ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie nie, nie chce paliwożerczej bestii :D Chciałem podrasować lekko żeby nie czuć było różnicy na gazie :D. Co do tych dekorów to myślałem czy by nie okleić ich karbonem ;p

jak dobra instalacja lpg to zadnej roznicy nie ma, a jesli jest to niezauwazalna, u mnie chyba 2 kunie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tabasko a jaką masz instalację? Polecisz mi coś fajnego?

I chciałbym się was jeszcze zapytać, jakie macie lub jakie możecie polecić zabezpieczenia przed kradzieżą auta :decayed:? Mój wujek założył ostatnio w passacie fajną blokadę skrzyni biegów za około 400zł i myślę właśnie nad czymś takim, zawsze to bezpieczniej a jest popyt na takie audiczki :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tabasko a jaką masz instalację? Polecisz mi coś fajnego?

I chciałbym się was jeszcze zapytać, jakie macie lub jakie możecie polecić zabezpieczenia przed kradzieżą auta :decayed:? Mój wujek założył ostatnio w passacie fajną blokadę skrzyni biegów za około 400zł i myślę właśnie nad czymś takim, zawsze to bezpieczniej a jest popyt na takie audiczki :D

Odcięcie pompy paliwa, gniazda diagnostycznego np.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie sie powtorze bo nie jeden kolega juz napisal

fela to tylko 18 zebys pozniej nie zalowal

troche gleby i juz optycznie bedzie o niebo lepiej

ze srodka koniecznie wywal mebloscianke:decayed:

Baze do modzenia masz dobra tylko pytanie jaka droge obierzesz

powodzenia w modach i bezawaryjnosci:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tabasko a jaką masz instalację? Polecisz mi coś fajnego?

I chciałbym się was jeszcze zapytać, jakie macie lub jakie możecie polecić zabezpieczenia przed kradzieżą auta :decayed:? Mój wujek założył ostatnio w passacie fajną blokadę skrzyni biegów za około 400zł i myślę właśnie nad czymś takim, zawsze to bezpieczniej a jest popyt na takie audiczki :D

Masz linka, opis z fotami. http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-234/a4-b6-1-8-t-q-avj-instlacja-gazowa-265434/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A propos wymiany listewek ozdobnych. Plastikowa imitacja drewna egzotycznego rzeczywiście nie jest najpiękniejsza (choć nie jest taka zła) ale jeśli chcesz się wyróżnić, chcesz być w awangardzie, chcesz być hardkorem? - pokryj te listwy prawdziwym fornirem z prawdziwego drewna egzotycznego! Oczywiście nie sam bo to sztuka na takie krzywizny położyć fornir ale może znajdziesz kogoś od renowacji starych mebli, kto by się podjął na plastik naklejać fornir. To byłby tunning wnętrza a nie jakieś tandetne folie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A powiecie mi koledzy jaka najlepsza instalacja do 1.8T 150koni? Słyszałem że BRC dobra ale nie znam się na tym i nie wiem, jest jakaś różnica czy obojętne BRC czy STAG? I jakiś dobry gazownik w okolicy Krakowa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze sie juz z tym powtarzam nie raz wiec prosze o wybaczenie :decayed: chcesz dobra instalke to polecam Multiserwis od krk jakies 2 godz z hakiem ale na prawde profesjonalne podejscie do tematu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...