Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

ORI Chromowane ramki w liczniku z A6 C5 do A4

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Kupiłem licznik z A6 C5 z Ori chromowanymi ramkami.Same ramki chcę wsadzić do mojego licznika do A4 1/2 fisa.Myślałem zamontować całą obudowe od A6 do mojego ale z A6 licznik ma jeszcze dwa dodatkowe zegary czyli 6 zegarów a w A4 mam tylko 4 zegary i mi nie podejdzie cała obudowa.Jest możliwość przełożenia samych alu ramek ??

Opublikowano
Kupiłem licznik z A6 C5 z Ori chromowanymi ramkami.Same ramki chcę wsadzić do mojego licznika do A4 1/2 fisa.Myślałem zamontować całą obudowe od A6 do mojego ale z A6 licznik ma jeszcze dwa dodatkowe zegary czyli 6 zegarów a w A4 mam tylko 4 zegary i mi nie podejdzie cała obudowa.Jest możliwość przełożenia samych alu ramek ??
musisz rozpolowic licznik i zobaczyc czy ramki sa zaginane czy wtapiane na stale.
Opublikowano
  • Autor

Dzięki.Już opanowałem temat

IMG_0215.jpg

IMG_0218.jpg

Opublikowano

ladnie to wyglada :D

Opublikowano

elegancko , sam musze pomyśleć nad takimi obwódkami , całkiem inaczej się patrzy na takie zegary :decayed:

Opublikowano

Jeśli chodzi o NIE ORI to nie polecam z allegro tych najtańszych. Nie dość, że są lekko ścięte od wewnętrznej strony (szczególnie te małe ringi) to - nie wiem jak inni - ale ja musiałem je kleić. A nie tak jak zapewniał sprzedawca, że wchodzą na wcisk.

10.jpg

Opublikowano

Mariusz i byly jakies problemy??

Opublikowano
  • Autor
Mariusz i byly jakies problemy??

Nie było problemów tylko trzeba je idealnie ustawić i przykleiłem je na kleju od misy olejowej.

Opublikowano

ok dzieki za odpowiedz teraz tylko kupic licznik z a6

Opublikowano
  • Autor
ok dzieki za odpowiedz teraz tylko kupic licznik z a6

Jeśli masz pełnego FISa u siebie, to najprościej jest wtedy kupić i przełożyć cały przód obudowy z ringami i masz wówczas bez wklejania samych ringów. Prosto i szybko się wtedy przekłada.

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

a które nieoryginalne ramki z alledrogo polecacie ??

Opublikowano
  • Autor
a które nieoryginalne ramki z alledrogo polecacie ??

Ja polecam wyłącznie oryginalne. One dają znakomity efekt :)

Opublikowano

czyli szukac licznika z a6?

Opublikowano

Też mam od DIDO

Jak za tą cenę to całkiem całkiem.

Mariusz profi robota:wink:

Opublikowano

W Peugeocie miałem od DIDO i nie byłem zadowolony :/ nie pasowały dobrze i w końcu zostawiłem tylko okrągłe, a pozostałe wywaliłem...

Opublikowano

Na allegro chodza po 70-80zl z Kw Pasuja idealnie trzeba sie tylko nie spieszyc przy ich zakladaniu :wink:

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

koledzy chciał bym też takie ramki wsadzić do siebie mam 1/2 fis i czy obwódka na fisa też da się zamontować czy tak jak u kolegi wyżej tylko okrągłe ramki się zakłada miał bym zamiar kupić takie ramki z allegro

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.