Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

filtry mann vs filtron

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

No właśnie do skody trzeba jechać ze swoimi. ;-)

Sony Xperia Tapatalk 4.

Opublikowano

Też mi się wydawało że filtr to filtr...

Dopóki nie miałem w rękach filtru kabinowego knechta i filtrona. Proponuję zakupić obydwa i porównać. To samo się tyczy powietrza oleju czy też paliwa. A różnica w cenie paczka fajek albo flaszka to żadna różnica. Filtrów nie kupuję się codzienne. Modzicie auta, kupę kasy wydajecie na audio czy tam inne 18" felgi, przed kobitami ukrywacie ile na furę wydajecie a na filtr raz w roku żulicie :banghead::banghead::banghead:

wysłane z Commodore 64

Opublikowano

Dokładnie filtr filtrona zachowuje się jak żaluzja, w kiblu to ok ale w aucie niepożądane. ;-)

Sony Xperia Tapatalk 4.

Opublikowano

Kolega z forum A6 miał taką przygodę z filtrem Knechta

56208sspi2rs_t.jpg

filtr się rozsypał i jego bebechy poszły w silnik i zapchały kanał olejowy

Opublikowano

Mój głos na Filtrona - mam, jeżdżę i nie narzekam już od lat :)

Opublikowano
Kolega z forum A6 miał taką przygodę z filtrem Knechta

http://pics.tinypic.pl/i/00462/56208sspi2rs_t.jpg

filtr się rozsypał i jego bebechy poszły w silnik i zapchały kanał olejowy

pewnie nie wymieniany od nowości

Opublikowano

ja bym z tą niską jakością filtrona nie przesadzał. A ten filtr na zdjeciu to chyba z lat 90-tych.

Opublikowano

A ja z wysoką. ;-)

Czy tak trudno rozciac filtr i zrobić sekcje zwłok różnych marek żeby wiedzieć i nie lamentować.

Wszystko tnę łamie niszcze żeby wiedzieć na przyszłość o różnicach i co się psuje lub jak to stuningowac żeby lepiej i dłużej działało.

Sony Xperia Tapatalk 4.

Opublikowano

w sumie filtr kabinowy of filtrona to bym kupił, ale nad olejowym to bym się raczej może zastanowił

---------- Post dopisany at 14:17 ---------- Poprzedni post napisany at 14:16 ----------

mi dwa lata temu w warsztacie wsadzili coś takiego: Suchen | Hengst Online Catalog nie narzekałem. podobno idzie w standarcie do BMW.

Opublikowano

O panie Hengsta mam wszystko to najwyzsza liga.

Sony Xperia Tapatalk 4.

Opublikowano

Widziałem wkład olejowy filtrona, który po 15 tys km. był wessany i poskręcany także sami sobie odpowiedzcie na pytanie czy są to dobre filtry. Ja osobiście od paru lat używam tylko Knechta ew. Manna i jestem bardzo zadowolony

Opublikowano
Widziałem wkład olejowy filtrona, który po 15 tys km. był wessany i poskręcany także sami sobie odpowiedzcie na pytanie czy są to dobre filtry. Ja osobiście od paru lat używam tylko Knechta ew. Manna i jestem bardzo zadowolony

A jakie to było auto kolego?? Bo np ople 1.0 i 1.2 zasysają każdy filtr:wink: Także nie ma co tutaj generalizować bo wątpie żeby 1.9tdi wssysało nawet i filtrona. Filtrona bierze najwiecej warsztatów itp i im to starcza a ludzie też jeżdzą zadowoleni:wink: Hengst owszem dobry ale jakość ta sama co Mahle i Mann. Nikt tutaj nie piszę np o Purfluxach które są jako oryginały do francuzów a na obowach filtrów paliwowych i VW/Audi można tą markę spotkać. A ten filtrek czarny z mahle to faktycznie wiekowy bo nie pamiętam(a mam z nimi styczność około 7 lat) żeby tak one wyglądały:hi:

Opublikowano

dziwnie wyssany w miejscu gdzie się go na przelotową śrubę wielkości małego palcana kręca.

Opublikowano
Kolega z forum A6 miał taką przygodę z filtrem Knechta

http://pics.tinypic.pl/i/00462/56208sspi2rs_t.jpg

filtr się rozsypał i jego bebechy poszły w silnik i zapchały kanał olejowy

Ulala... ojjj nie jest to dobre...

Może kupił jakiś fake ???

Opublikowano

JA używałem filtrów filtrona, manna i jakoś nie widzę różnicy wole dołożyć do oleju

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.