Skocz do zawartości
IGNOROWANY

filtry mann vs filtron


magicman

Rekomendowane odpowiedzi

Też mi się wydawało że filtr to filtr...

Dopóki nie miałem w rękach filtru kabinowego knechta i filtrona. Proponuję zakupić obydwa i porównać. To samo się tyczy powietrza oleju czy też paliwa. A różnica w cenie paczka fajek albo flaszka to żadna różnica. Filtrów nie kupuję się codzienne. Modzicie auta, kupę kasy wydajecie na audio czy tam inne 18" felgi, przed kobitami ukrywacie ile na furę wydajecie a na filtr raz w roku żulicie :banghead::banghead::banghead:

wysłane z Commodore 64

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie filtr filtrona zachowuje się jak żaluzja, w kiblu to ok ale w aucie niepożądane. ;-)

Sony Xperia Tapatalk 4.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega z forum A6 miał taką przygodę z filtrem Knechta

56208sspi2rs_t.jpg

filtr się rozsypał i jego bebechy poszły w silnik i zapchały kanał olejowy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega z forum A6 miał taką przygodę z filtrem Knechta

http://pics.tinypic.pl/i/00462/56208sspi2rs_t.jpg

filtr się rozsypał i jego bebechy poszły w silnik i zapchały kanał olejowy

pewnie nie wymieniany od nowości

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja z wysoką. ;-)

Czy tak trudno rozciac filtr i zrobić sekcje zwłok różnych marek żeby wiedzieć i nie lamentować.

Wszystko tnę łamie niszcze żeby wiedzieć na przyszłość o różnicach i co się psuje lub jak to stuningowac żeby lepiej i dłużej działało.

Sony Xperia Tapatalk 4.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w sumie filtr kabinowy of filtrona to bym kupił, ale nad olejowym to bym się raczej może zastanowił

---------- Post dopisany at 14:17 ---------- Poprzedni post napisany at 14:16 ----------

mi dwa lata temu w warsztacie wsadzili coś takiego: Suchen | Hengst Online Catalog nie narzekałem. podobno idzie w standarcie do BMW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem wkład olejowy filtrona, który po 15 tys km. był wessany i poskręcany także sami sobie odpowiedzcie na pytanie czy są to dobre filtry. Ja osobiście od paru lat używam tylko Knechta ew. Manna i jestem bardzo zadowolony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem wkład olejowy filtrona, który po 15 tys km. był wessany i poskręcany także sami sobie odpowiedzcie na pytanie czy są to dobre filtry. Ja osobiście od paru lat używam tylko Knechta ew. Manna i jestem bardzo zadowolony

A jakie to było auto kolego?? Bo np ople 1.0 i 1.2 zasysają każdy filtr:wink: Także nie ma co tutaj generalizować bo wątpie żeby 1.9tdi wssysało nawet i filtrona. Filtrona bierze najwiecej warsztatów itp i im to starcza a ludzie też jeżdzą zadowoleni:wink: Hengst owszem dobry ale jakość ta sama co Mahle i Mann. Nikt tutaj nie piszę np o Purfluxach które są jako oryginały do francuzów a na obowach filtrów paliwowych i VW/Audi można tą markę spotkać. A ten filtrek czarny z mahle to faktycznie wiekowy bo nie pamiętam(a mam z nimi styczność około 7 lat) żeby tak one wyglądały:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega z forum A6 miał taką przygodę z filtrem Knechta

http://pics.tinypic.pl/i/00462/56208sspi2rs_t.jpg

filtr się rozsypał i jego bebechy poszły w silnik i zapchały kanał olejowy

Ulala... ojjj nie jest to dobre...

Może kupił jakiś fake ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...