Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AHL] FAFAL


FAFAL

Rekomendowane odpowiedzi

Witam :hi:

Chciałbym zaprezentować Wam moje Audi 1.6 98r. Auto kupilem w Niemczech 23.06.2008 dość niespodziewanie z przebiegiem 185 000km Przebieg udokumentowany książką sewisową oraz potwierdzony w ASO w kraju.

Audiczke kupiłem taką jaka jest na fotkach, żadnych zmian nie wprowadzałem. Felgi 17" przód 215/45, tył 235/40. Zawieszenie obniżone firmy WEITEC także potwierdzone dokumentami. Dodam, że wcześniej też już miałem do czynienia z marką :audi:. Jeździłem Audi 80B4 2.0+LPG 93r nastepnie było BMW E39 525TDS 98r. Teraz to które prezentuje. :) Zachęcam do wyrażania opini i podpowiedzi co ewentualnie zmienić a co zostawić...

Dzień po zakupie

8fa88f7e52afa437m.jpg

8be4d2e077547a7cm.jpg

f5cad4f45ee48a47m.jpg

8c96c1d4b251f0c5m.jpg

276200e93d0dc710m.jpg

81daa73be67a09acm.jpg

A tu już na pierwszej wizycie w warsztacie na wymianie wszystkich pasków, filtrów, oleju przy okazji pompy wody, uszczelniacza wału korbowego i płynu chłodniczego.

ba32dabc16534963m.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak napisał endriuu zmień lampy przednie na zespolone poliftowe i już będzie cud miód :good: Masz bardzo ładne autko szkoda, że 1,6 :decayed: Ale prezentuje się świetnie :good: Te alu, obniżony zawias i kolorek robią robotę :cool1: Bardzo ładna furka :good: Te lampy co masz założone na tył to poliftowe... już tak kupiłeś? Ktoś zmieniał :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

te naklejki z tyłu mnie drażnią ogólnie OK :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szkoda, że 1,6

Faktycznie mógłby być 1.8 albo 1.8T ale jest ok nie ma takiej tragedii zależy kto co wymaga :)
Te lampy co masz założone na tył to poliftowe... już tak kupiłeś? Ktoś zmieniał :gwizdanie:

Tak już kupiłem

te naklejki z tyłu mnie drażnią ogólnie OK :good:

naklejek już nie ma został tylko napis GLÖCKLER[br]Dopisany: 04 Sierpień 2008, 23:26 _________________________________________________Jakie polecacie zawieszenie bo to dla mnie jest za niskie i za twarde. Gdy z tyłu siedzą dwie osoby to obciera mi o nadkola. Chciałbym wybrać takie zeby auto ładnie wyglądało i było praktyczne. Zastanawiam sie na oryginalnym... ale boje się ze bedzie wyglądało jak na szczudłach :kwasny: Pytam tutaj bo gdy założyłem temat w dziale ZAWIESZENIE usunięto mi temat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie polecacie zawieszenie (...)

Ja polecam ori zawias sportowy 1BE :wink4: Z tłumaczenia kodu na wklejce to sportowy zawias obniżający autko o chyba 20 mm lub 30/20. To jest dość dobre rozwiązanie, autko wygląda ładnie i nie jest tragicznie nisko, ale zimą w koleinach się zamiata podwoziem :decayed: Ja mam taki zawias i szczerze nie zmienię na niższy :gwizdanie: ani na serie :rolleyes: Możesz sobie zobaczyć jak autko stoi w temacie o moim sreberku, niżej link :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1be robi dobrze :kox: Jak to co masz (choc na lepszej feldze wygladalby super)jest dla cIebie za niskie i za twarde to tylko ori 1be. Na alle mozna wyrwac czasem w niezlej cenie.

Super kolor. Galka zmiany biegow chyba zmieniana. Spox auto ale silnik bieda....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie polecacie zawieszenie bo to dla mnie jest za niskie i za twarde. Gdy z tyłu siedzą dwie osoby to obciera mi o nadkola. Chciałbym wybrać takie zeby auto ładnie wyglądało i było praktyczne. Zastanawiam sie na oryginalnym... ale boje się ze bedzie wyglądało jak na szczudłach :kwasny: Pytam tutaj bo gdy założyłem temat w dziale ZAWIESZENIE usunięto mi temat

ładna furka.....jakbyś chciał sprzedać sprężynki to wal do mnie bo pewnie masz obniżające tak :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak bedę zmieniał spręzynki to na pewno dam znać. Teraz mam zamiar zminić te lampy na soczewki. Tylko zastanawiam sie czy zakładać DEPO czy Angel Eyes. Co myślicie o tych z ledami czy to badziew?? :mysli: Piszcie swoje propozycje które by pasowały do mojego auta... :)

Może ktoś zrobi jakieś VT z tymi z ledami ciekawe jak to by wyglądało

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zakładaj depo, albo ori valeo, do tego zestaw hid i będzie ładnie, nic nie kombinuj z ledami bo będzie tragedia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, jak nie myślisz o wycinaniu błotników to kup FK jak moje - fajnie świecą i wyglądają, a wymiana b. prosta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widziałem Twoją furkę ze 2 tyg. temu jak byłem w Tbg pod Kauflandem w pod wieczornych godzinach-ładnie, ładnie wygląda tak trzymaj :good: . chyba czas pomyśleć nad spotami w Tbg, co Ty na to , byłbyś chętny??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie, że jestem chętny tylko nie wiadomo ilu sie jeszcze znajdzie. Widziałem parę osób się rejestrowało na forum z TBG.

Ale w sumie dobry pomysł :wink4: Dzięki za opinię :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przecież blisko jest Stalowa, Sandomierz, porozsyłam privy i zobaczymy jaki będzie odzew. co 2 tyg jestem w Tbg , to może się coś wymyśli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK zawsze można spróbować. Fajnie by było :decayed: A na początek może jak będziesz w Tbg to może sie spotkamy obejrzę Twoja A4. Oczywiście jak będziesz miał chwilę czasu. Jak coś to będziemy się musieli jakoś umówić bo ja też pracuje poza Tarnobrzegiem i teraz będę dopiero 22-23 listopada

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolorek fajny :good: nie stoi az tak nisko , ja w swojej tez chciałem zmienić zawias na serie lub 1be ale jakoś się już przyzwyczaiłem i nie zamienię :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolorek fajny, felga też może być, ale niewiem dlaczego chcesz zmieniać ten zawias...on jest jeszcze WYSOKI :gwizdanie:

ja bym zostawił tak jak jest, jedynie jak już koledzy wspomnieli to na przód depo ew. ori valeo no i hid:) u Ciebie 6000k będzie wsam raz!

i szkoda że takie ładne autka mają takie słabe silniczki... sam mam taki problem, mogli zakładać 1,8 T jako podstawę :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...