Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Audi S5 8T Sportback Sepang Blue

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Miałem to fabrycznie. Zauważyłem tylko że mam pakiet światło wew, ale nie mam go jako opcji w MMI.

Opublikowano
Miałem to fabrycznie. Zauważyłem tylko że mam pakiet światło wew, ale nie mam go jako opcji w MMI.

Kodowanie i masz :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Nie mam kabla i softu więc się nie bawię :wink:

---------- Post dopisany at 22:26 ---------- Poprzedni post napisany at 18:41 ----------

Udało się parę fotek zrobić. Telefonem bo telefonem i w garażu, ale zawsze coś :decayed: Wszystko do przodu. Dziś byłem w CompSporcie. Mam soft silnika podatny na modyfikacje. Zobaczymy czy będziemy ruszać soft skrzyni. Może uda się zrobić bardziej agresywny launch control.

m3f1.jpg

0yds.jpg

9vw6.jpg

1bgq.jpg

jeszcze troszke vertical hollywood :facepalm:

Opublikowano

Jest mega a dźwięk :slina:

Opublikowano

no i co....nic dodać nic ująć :slina::kox:

Opublikowano

Za dzwiek bym zabil

Opublikowano

Pocas, zdecydowanie za krótki ten filmik :decayed: Ależ ta fura miażdży :slina:

Opublikowano

Piano przy zegarach jeszcze bardziej podkreśli charakterek wozidła :kox: wiem kto ma piano z RS5 ,ori Rotory itd. :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Bardzo bym chętnie ogarnął piano przy zegarach. Kupiłem takowe z carbonami z allegro ale sprzedawca mnie tak zagotował że dla zasady mu je odeśle. A były pikne.

Opublikowano

a co tam fajnego czerwonego w garażu stoi:naughty:

Opublikowano
  • Autor

Kosiarka, która sprawiła że sąsiadów nie drażni mój Miltek :decayed:

Opublikowano

Poszło PW.

Opublikowano

widzialem to autko w krk salon audi , piekne auto na zywo robi duzo wieksza robote :wink:

najbardziej zazdroszcze silnika :slina:

Opublikowano

Pocas, masz DSG? Pytam się bo nie wiem czy jest zależność pomiędzy Drive Select, a położeniem S na gałce. Czyli przy DS nie ma trybu S, a bez DS jest ta pozycja?:eusathink:

PS Felunek malyna:slina: Ta szarość doskonale współgra z różnymi odcieniami niebieskiego:naughty:

Opublikowano

tak, S5 3.0TFSI były z S-tronickiem :wink:

Opublikowano
  • Autor

Łaaa, udało mi się dziś odpalić launch control. Banan na mordzie :decayed:

Opublikowano

Super furka do tego kolorek ... :thumbup::thumbup::thumbup::thumbup::thumbup:

Wysłane z telewizora Note2

Opublikowano
Łaaa, udało mi się dziś odpalić launch control. Banan na mordzie :decayed:

Nieźle, tylko uważaj na staruszkę na przejściu:decayed: Czy na DS w położeniu Dynamic włącza ci siódmy bieg?

Opublikowano
  • Autor

Rezanie rezanie :decayed:

lzun.jpg

Czekam jeszcze na poduszkę

scbk.jpg

Wczoraj kupiony na szybkości bo kolejnej próbie wyciągnięcia kluczyka ze stacyjki ;]

A teraz coś z życia :grin:

10zt.jpg

Opublikowano

Widać Cię w kluczyku :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.