Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Audi S5 8T Sportback Sepang Blue

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

A zaczepiaj! Chętnie pogadam : ) Pracujesz gdzieś w okolicy?

Opublikowano

chyba się poznacie, Panowie - o ile Andrzej jest tym Andrzejem, o którym myślę;)

Opublikowano
No trzymam Bartek kciuki :) Moje uszy też gdyż wpadające w rezonans piloty to zło :decayed:

------------------

Obiecane fotki. Dalej z d*py gdyż jedyne co umiem to kupować nowe obiektywy. Umiejętności moją są natomiast wprost odwrotne.

http://cl.ly/image/1g3V2y1K3t1M/IMG_0060.jpg

Kierownica RS5 / dekory czarne RS5 / lewarek S5 polift / listwy carbonowe / boczki alcantara / rączki skórzane / maskownice B&O / głośniki Hertz Energy.

http://cl.ly/image/0g2Q062t2Z3q/IMG_0047.jpg

Soczewki Intemo / AFS / Osram CBI

http://cl.ly/image/1r422h0Z0229/IMG_0035.jpg

Niebo :decayed: / Wydech MG

http://cl.ly/image/03453o1j2L1W/IMG_0074.jpg

http://f.cl.ly/items/3O0617471g402k090M3P/IMG_0070.jpg

Dopiero na tym zdjęciu widać jak bardzo muszę przytulić lewą lampę, a raczej jej szkło :facepalm:

http://f.cl.ly/items/2C0J2d1f0L2U1R3X112G/IMG_0061.jpg

Uffff. Dotrwaliśmy :wink:

Lakier chyba wymaga korekty :whistling:

Opublikowano
  • Autor

No rejczel, ale jeszcze mi za zimno :decayed:

Opublikowano

@pocas mam biuro w loftach a mieszkam w tarasach. @DeeJay_Kill tak Bartku to ten Andrzej :)

Opublikowano
  • Autor

Mała zajawka

_MG_0149.jpg

Opublikowano

pokaż dużą zajawkę:P

Opublikowano

co to za zawias masz ze tak fajnie lezy ?? :decayed:

Opublikowano
  • Autor

DSC_2915_final.jpg

---------- Post dopisany at 15:35 ---------- Poprzedni post napisany at 15:33 ----------

Standardowy Homelink

2014-03-29%2013.15.31.jpg

i... niestandardowy : )

2014-03-29%2013.15.35.jpg

W efekcie mamy aż 5 kanałów. Dwa garaże, dwie bramy i sterowanie wydechem.

Opublikowano

Chyba jakaś promocja na vosseny była w tym roku bo już kolejne auto dostało nowe laczki

1520674_1511602115734141_21727789_n.jpg

Opublikowano

Jest to zwykły homelink tylko przerobiony łącznie z podświetleniem przycisków ,czy jakiś inny z innego Audi ?

Czy jeszcze cos innego ? :wink:

Opublikowano

zupełnie co innego:) Własny sterownik na procesorze, obsługujący piloty do tychże bram. Trzymając przycisk I, przyciski zmieniają kolor na zielony i wtedy naciskamy jednocześnie przyciski I + II bądź I + III - w ten sposób obsługujemy dwa dodatkowe kanały. Krótkie naciśnięcie I wyzwala kanał I;) - wtedy przyciski pozostają czerwone.

Opublikowano

za***ista sprawa :naughty:

Opublikowano

No to chyba mam nową tapetę :grin: Fura miód malina :slina::slina::slina:

Opublikowano
  • Autor

S5 już nie jest samo. Dostało siostrę :)

Troszkę młodszą, troszkę wolniejsza i cichszą, ale w środku i na zewnątrz robiącą robotę :wink:

2014-04-12%2008.59.21.jpg

Opublikowano
S5 już nie jest samo. Dostało siostrę :)

Troszkę młodszą, troszkę wolniejsza i cichszą, ale w środku i na zewnątrz robiącą robotę :wink:

http://cl.ly/image/202V3j1B2I3d/2014-04-12%2008.59.21.jpg

Uuuuuuu, :slina:

A co co to za silnik ze piszesz ze wolniejsza?

Opublikowano
  • Autor

GTS 4.8 420KM, nie było innej opcji by wziąć coś mocniejszego bo... tylko tu było kolor zielony :grin:

Opublikowano
GTS 4.8 420KM, nie było innej opcji by wziąć coś mocniejszego bo... tylko tu było kolor zielony :grin:

No to tragedii nie ma :wink: Masa jednak robi swoje co? Mnie urzekło w nich to ze nadwozie jest na maksa sztywne w przeciwieństwie do a5. Na torze instruktor robił mega drifty z wychyleniem takim ze myślałem ze sie juz nie da wyprowadzić i gdzie w panamerze wszystko trzeszczało w cayene kompletnie nic nie wydawało dźwięków , to samo w terenie ...

Opublikowano
  • Autor

Tak, to prawda. Tym autem jeździ się naprawdę jak bardzo sztywną osobówką. Na tych 21'' bardzo sprawnie wybiera dziury i jeździ się o wiele wiele lepiej niż eSką.

Zabieram się za robienie kilometrów. Niestety OOOO musi poczekać ;)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.