Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Audi S5 8T Sportback Sepang Blue

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Godzina 3:36. Grand Theft Auto.

2015-03-18%2014.01.43.jpg

Pojazd już odzyskany. Do naprawy blachara lewych przednich i tylnych drzwi. Do tego nowy komputer i CAŁA elektronika. Łącznie z kolumną kierownicy, skrzyni, ecu, stacyjka i klamki itd.

Dziękuje złodzieje. Mam nadzieje że te 16 razy jak Wam się auto wyłączało weszło Wam w pięty.

Opublikowano

O stary! Gdzie ci zwineli auto? Z domu?

Opublikowano
  • Autor

Z pod bloku.

Opublikowano

szczescie ze odzyskane. nie zmienia to jednak faktu ze chwile potrwa zanim pojezdzisz :/ skad to info ze 16 razy gaslo? ;)

Opublikowano

nie no widze pełen profesjonalizm, pół auta (elektroniki) r**********

akcja miała miejsce gdzieś w Łodzi?

dostales cynk ze auto gdzies jest czy cos?

Edytowane przez wrclaguna

Opublikowano

Fachowcy widać po drzwiach , masakra

Opublikowano

masakra, przy drzwiach powinna być gilotyna, od razu łapy odciąć, jak można tak potraktować takie auto :facepalm:

Opublikowano

Masakra :facepalm:

Szczerze współczuję :kwasny:

Opublikowano

Godzina 3:36. Grand Theft Auto.

2015-03-18%2014.01.43.jpg

Pojazd już odzyskany. Do naprawy blachara lewych przednich i tylnych drzwi. Do tego nowy komputer i CAŁA elektronika. Łącznie z kolumną kierownicy, skrzyni, ecu, stacyjka i klamki itd.

Dziękuje złodzieje. Mam nadzieje że te 16 razy jak Wam się auto wyłączało weszło Wam w pięty.

:OMG:

Czyste sk....syńtwo ! I jak tu nie mieć broni w domu.

Szczęście w nieszczęściu że wróciło do właściciela.

Opublikowano

:facepalm::facepalm: :facepalm: co za sk.....y

Opublikowano
  • Autor

Wyklepie sie ;-)

Sent from out of space ;)

Opublikowano

Przednie drzwi to chyba nowe będa musiały byc , :(

Opublikowano
  • Autor

Drzwi dwie sztuki, porysowany próg plus listwa, osłona stacyjki, lusterko wew z szyba, porysowany zderzak, urwane zaczępy od sterowników w bagażniku, zegary, immo, gateway, moduł komfortu, chrom przy gałce zmiany biegów. To tak na pierwszy rzut oka

Sent from out of space ;)

Opublikowano

Chcieli ukrasc czy zdewastowac? :/ masakra!

Opublikowano
  • Autor

No cóż. Dobrze ze mam czym jeździć. Nie polecam nikomu tego uczucia. Auto to bardzo dla mnie ważne "miejsce". Dość intymne. Naturalne jest tez dla mnie trzymanie w nim np ulubionego kocyka dziecka czy jakiś zdjeć. A tu nagle jakieś chu... grzebie w tym

Sent from out of space ;)

Opublikowano

Złodziejaszki za kratą czy nadal grasują? masakra, ale dobrze, że się odnalazło ...

Opublikowano

Fajnie ze jednak sie znalazla, jedne z moich 4 kolek jak sie komus spodobaly w listopadzie to do teraz nie wrocily, na dodatek z fotelikami i zabawkami corek, i wez tu dzieciakowi malemu wytlumacz ze jakis skur... mu zabawki zapier... Nic wazne ze sie znalazla, odbudujesz przy okazji pewnie jeszcze cos "przymodzisz" i lalka bedzie jeszcze fajniejsza. Btw. ubezpieczona byla ??

Opublikowano

ja pierdziele

wspolczucia

wszystko w Łodzi się działo?

jakieś szczegóły? w nocy?

Opublikowano
  • Autor

Pisałem że w nocy, po godzinie 3. Pewnie że ubezpieczony. Wymogi leasingu. Przymodzę? Hmm, gwint właśnie kupuje :) Muszę przygotować mu powitanie jak wróci z ASO.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.