Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Audi S5 Sportback Sepang Blue


pocas

Rekomendowane odpowiedzi

Super fura. Ma coś czego mi brakuje w mojej A4, czyli sportowy mechanizm różnicowy. Co do mocy to bym się zastanowił czy warto przekraczać 400 Ps bo 450 na dłuższą metę może okazać się zgubne. Powodzenia i gratulacje.

Sent from my iPhone using Tapatalk - now Free

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pocas, gratki furki, co do felg to mam pełną ofertę Rotiform, MRR, Avant Garde i watercooled IND, jest z czego wybierać :whistling: jak by co to PW albo [email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Carbon szukam cały czas tylko nie wiem czy jak bym chciał kiedyś wkładać MMI z 2013 to czy ramka do okoła lcd będzie pasować. Zależy mi na takim zestawie by oprócz listw były jeszcze ramki czarne.

Co do Banga. Słyszałem jak to gra dlatego tak specjalnie nie zależało mi. Zawsze można wrzucić coś nie "audi". Zobaczymy. Na razie moc. :)

z rs5 jest na ebay,nie wiem czy to jest to samo;Genuine Audi RS5 Carbon Fibre Trims Set | eBay

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgubne w jakim sensie? Samym softem strzela >400KM.

Samym softem na upartego da się jeszcze więcej ale co z tego jak mogą ulec uszkodzeniu elementy silnika, skrzynia biegów a i w co niektórych przypadkach układ wydechowy.

Przy celowaniu w > 450 program + koło kompresora to trochę mało jeżeli chcesz jeździć samochodem w którym nie masz zamiaru się martwić o awarię przy każdym mocnym wciśnięciu gazu. Dobrze by było jeszcze założyć dobry DOWNPIPE i dodatkowo zmienić oprogramowanie skrzyni biegów. Panowie z MTM w Niemczech mają dobre kompleksowe rozwiązania podnoszenia mocy w tych silnikach tylko tyle że za kosmiczne pieniądze. Znajomy z Monachium już dwa lata jeździ zrobioną u nich S4 i wszystko jest ok. Z tego co pamiętam to robili mu samochód ok 2 dni i zapłacił trochę ponad 7k Euro.

Ps. Samochód piękny i warty każdej inwestycji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ja już mam wydech Milteka założony. Także nie ma serii.

Bądź co bądź dzięki za uwagi. Będę miał je w głowie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy widziałeś https://www.facebook.com/photo.php?fbid=453192918098608&set=pb.366330206784880.-2207520000.1382426359.&type=3&theater , panowie z mtm to mają fajne rozwiązania na papierze za grubą kasę,moc jest od nich zawsze zawyżona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Carbon szukam cały czas tylko nie wiem czy jak bym chciał kiedyś wkładać MMI z 2013 to czy ramka do okoła lcd będzie pasować. Zależy mi na takim zestawie by oprócz listw były jeszcze ramki czarne.

Co do Banga. Słyszałem jak to gra dlatego tak specjalnie nie zależało mi. Zawsze można wrzucić coś nie "audi". Zobaczymy. Na razie moc. :)

z rs5 jest na ebay,nie wiem czy to jest to samo;Genuine Audi RS5 Carbon Fibre Trims Set | eBay

Raczej nie pasuja :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaaraaa...

Audi S5,RS5,A5 listwy ozdobne carbon (3636239806) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

czyli to co kupiłem nie będzie pasować do mnie? :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozwaliles mnie... Kolor idealny, marzenie, co do sportbacka to kiedys mi sie podobal, pozniej nie a teraz znowu mi sie widzi :D graty i szerokosci!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

S5 odebrana już w środę, ale jakoś nei mam czasu by wejść do tematu bo ciągle nakur...iam :P

i1k2.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Tak na szybko co mogę powiedzieć. Można bokiem polatać troszkę na wariata bo auto samo ściąga na tor jazdy, stara 911 znajomego objechana. Odgłos na Milteku nieziemski. Nie ma Banga... ale i tak mam radio wyłączone ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Furka konkretna Witek :) mam nadzieje że będzie okazja zobaczyć ja kiedyś na żywo na spocie

no i co więcej pisać nic tylko życzyć frajdy z jazdy

nawiązując do latania bokiem zawsze możesz na tor się wybrać

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Składanie lusterek miałeś od razu, czy już zdążyłeś wyrezać? Nie wiesz jaki koszt takiego zabiegu i co by trzeba było kupić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...