Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Audi S5 Sportback Sepang Blue


pocas

Rekomendowane odpowiedzi

Vosseny fajne jak jest super gleba bo w przeciwnym razie szału nie ma..

Popieram - zresztą, jak w każdej sporej feldze :thumbup1: Z podobnych felg jeszcze Z-Performance oraz VMR mają ciekawe wzory, warte rozpatrzenia :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie to mam żałobę. Wróciłem właśnie z CompSportu z wynikiem 370KM i diagnozą że coś nie dobrego stało się z moim wydechem (prawdopodobnie) :facepalm::facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miltek nie jest fajny, lepiej zainwestować w Magnaflow albo Supersprinta albo podjechać do Ecu Project albo Sport Tig na customa

Wyklepane na Variofonie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyle że na tym samym modelu wydechu S4 zrobiła 430KM. Coś się zdupczyło w środku. Plecionki w tragicznym stanie. Będziemy działać. Dla spokoju też wymienię sobie świece.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie to mam żałobę. Wróciłem właśnie z CompSportu z wynikiem 370KM i diagnozą że coś nie dobrego stało się z moim wydechem (prawdopodobnie) :facepalm::facepalm:

Trochę wierzyć się nie chce że wydech aż tak ogranicza. Na seryjnym powinno spokojnie dojść do 400 +. A może coś się dzieje w układzie dolotowym? Sprawdzaliście szczelność? Luzy na turbinie też warto sprawdzić bo mogą odbiegać od dopuszczalnych. Samochód mimo młodego wieku mógł dostawać po d*pie i teraz wypadałoby wszystko sprawdzić.

Wysłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Środkowa puszka jest dość duża i nisko umieszczona. Wygląda jakby zderzyła się z czołgiem. Możliwe że zmieniła się kompresja na wydechu. Stąd te problemy.

Silnik z kompresorem działają jak wolnossące. Także tu nie może być mowy o żadnych przelotach.

milart - wydech jest Miltek, więc nie seryjny. Dolot carbonowy APR, z lub bez. Różnica 2-3KM. Błąd pomiarowy. Luzów nie ma bo to nie turbo tylko kompresor ;) Wartość na silniku - wszystko w normie. Dziś miałem problemy z jedną cewką. Jadę do CS wieczorem na wymianę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie wszystko gra. Mam tylko dość duży problem z tunerem tv. Po urlopie sobie zadzwonię do vns media i się coś dowiem

Sent from my iPad using Tapatalk

---------- Post dopisany 19-11-2013 at 19:38 ---------- Poprzedni post napisany 12-11-2013 at 17:23 ----------

ape8yqev.jpg

Najnowszy gadżet na pokładzie - tuner Tv. Teraz niestraszne mi stanie w korkach ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...