Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL A3] 8l FL 1.8TQ czyli mala czorna diablica... mala sesja strona 3


arre

Rekomendowane odpowiedzi

Przyciski by zostaly tak jak sa... gorzej ze znaczkami grzanych du-p by zniknely ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Psikal bede ale ramki klamek drzwi... zmatowione sa... bedzie chwila to psikanie i skladanie po swiecic tez bedo na czerwono ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prysne i wypoleruje to foto cykne ;)

kompletuje tez juz powoli nowe oczy - soczewy sa, mocowania sa, przetwornice w drodze

pozostalo kupic palniki dobre D2S

:naughty: ktos cos?


No i chcial nie chcial nowe spowalniacze w drodze - komplet 312 na przod :decayed:


Przyszly spowalniacze rezanko dzisiaj :banan:

60301cbd.jpg


312 ON BOARD :decayed:

Bylo tak ;)

t2226823_20141105-185720.jpg

porownanie 312 vs 288 ( w sumie g widac ;P )

t2226824_20141105-201310.jpg

efekt koncowy:

t2226825_20141105-204638.jpg

t2226826_20141105-204651.jpg

Btw teraz juz dotarte :naughty:

roznica znaczna zwlaszcza z wiekszych predkosci... ponizej 100 205 zimowe na suchym nie obrabiaja :kox:

Dzisiaj czekam na listonosza z palnikami i mozna rzezbic lampky w bixa bo soczewy, mocowania zarnika i przetwornice juz czekajo ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przy robieniu bixa nie trzeba nic grzebać w wiązce? robisz tak jak Dud bix na soczewke i stare długie? Soczewki, kto był dawcą?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przy robieniu bixa nie trzeba nic grzebać w wiązce? robisz tak jak Dud bix na soczewke i stare długie? Soczewki, kto był dawcą?

Grzebiesz w wiazce w lampie tj przeslone pod dlugie, a przetwornice pod to co bylo

ja dlugie tylko na zenonie zostawie - nie po to szukalem koito przetwornic i konkretnych soczewek by zoltym razic :wink:

a bedzie monety wiecej to zarniki osramki zamowie bo narazie chajna podrabiajki z homologacja zamowilem ;P

Soczewki z a6 c7 dot 2012r

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ori przetwornica nie podejdzie do takiego zabiegu?

Na razie sie wstrzymam z bixem naprawie tylko zaczepy zeby mi prosto lampa swiecila :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ori przetwornica nie podejdzie do takiego zabiegu?

Na razie sie wstrzymam z bixem naprawie tylko zaczepy zeby mi prosto lampa swiecila :P

Podejdzie jak najbardziej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ori podejdzie ale ja chcialem Koito ;)

Bixy na aucie... powiem szczerze ze jezdzilem na roznych xenonach hidach itp ale zestawienie soczewy z a6 c7 i przetwornic koito to najlepsza efektywnosc jaka mialem

swiatlo idealne i zdjecia tego w zaden sposob nie oddaja...

Dla tych co pytali mala foto relacja... co prawda z kalosza ale cos tam oddaje...

i jak ktos sie smieje z wkreta to odrazu mowie ze bardzo latwo uszkodzic gwint w mocowaniu odblysnika i potem nic nie trzyma dobrze...

samo rozwiazanie mocowania jest malo efektowne ale efektywne i soczewka trzyma sie idealnie :decayed:

Porownanie soczewek:

t2231316_soczewki.jpg

mocowanie soczewki:

t2231313_mocowanie.jpg

t2231312_mocowanie2.jpg

odblysnik na gotowo:

t2231314_odblysnik.jpg

Hid:

t2231311_hid.jpg

Bix:

t2231310_bix.jpg

Z lewej hid z prawej bix:

t2231315_porownanie.jpg

Dodam ze barwy obu zarnikow to 6000 a roznica wynika poprostu z jakosci przetwronic i ilosci swiatla

:naughty::kox::decayed:

Edytowane przez arre
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wyszło zarypiście :thumbup1: Jakieś blaszki tam dorabiałeś pod mocowanie soczewki czy mi sie wydaje?

z wkrętów bym sie pośmiał ale mam takie same :ph34r:

a różnica na ostatnim zdjęciu chyba też wynika po części z konstrukcji obu soczewek no i Twoje ori pewnie trochu wyjarane już, nie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A6 C7 i ori przetwornica czy to Kioto czy Hella czy Valeo nie ma aż takiej różnicy - byle dobra soczewka i dobra przetwornica.

Ale moim zdaniem 6k to marnowanie potencjału bixów bo w deszczu czy we mgle lepszą robotę zrobi barwa 4300-4800. 6k wpada w niebieski i jest ciemniejsza(mniej światła) niż żarnik o minimalnie mniejszej barwie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wyszło zarypiście :thumbup1: Jakieś blaszki tam dorabiałeś pod mocowanie soczewki czy mi sie wydaje?

z wkrętów bym sie pośmiał ale mam takie same :ph34r:

a różnica na ostatnim zdjęciu chyba też wynika po części z konstrukcji obu soczewek no i Twoje ori pewnie trochu wyjarane już, nie?

Dzieki... blaszki dorabialem bo do czegos trza bylo to przykrecic ;)

no ori soczewki cieniutkie byly strasznie...

A6 C7 i ori przetwornica czy to Kioto czy Hella czy Valeo nie ma aż takiej różnicy - byle dobra soczewka i dobra przetwornica.

Ale moim zdaniem 6k to marnowanie potencjału bixów bo w deszczu czy we mgle lepszą robotę zrobi barwa 4300-4800. 6k wpada w niebieski i jest ciemniejsza(mniej światła) niż żarnik o minimalnie mniejszej barwie.

Wlasnie ja tego 6k na nowym zestawie to nie widze w sumie wcale... jezdzilem ostatnio we mgle i nie daja zadnej niebieskiej poswiaty :/

a wracajac dlaczego 6k? poprostu 4300 mi sie nie podoba... a autem jezdze w sumie po marchewke i pszczoly luzem woze wiec wiesz... ;)

narazie to mam ciagle wrazenie ze cos mam zle ustawione... musze poregulowac zakres porzadnie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja musiałem jeszcze walczyć żeby soczewke ustawić dobrze względem długich z h7... to dopiero była jazda :decayed:

Słuchaj dalej chcesz wysyłać kiermane do obszycia? Bo ja chyba bede miał 2 na stanie niedługo to moge Ci pożyczyć jedną sztuke

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja musiałem jeszcze walczyć żeby soczewke ustawić dobrze względem długich z h7... to dopiero była jazda :decayed:

Słuchaj dalej chcesz wysyłać kiermane do obszycia? Bo ja chyba bede miał 2 na stanie niedługo to moge Ci pożyczyć jedną sztuke

obszyc bym chcial ale nie wiem czy w tym roku bedzie budzet na to...

ciagle bym cos chcial i ciagle sie budzet nie zgadza ;)

masz jakis sprzet na ktorym ustawiales lampy? czy sciana itd?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na drzwiach od garażu ustawiałem :) później latałem na niesklejonych lampach żeby wszystko przetestować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja musiałem jeszcze walczyć żeby soczewke ustawić dobrze względem długich z h7... to dopiero była jazda :decayed:

Słuchaj dalej chcesz wysyłać kiermane do obszycia? Bo ja chyba bede miał 2 na stanie niedługo to moge Ci pożyczyć jedną sztuke

obszyc bym chcial ale nie wiem czy w tym roku bedzie budzet na to...

ciagle bym cos chcial i ciagle sie budzet nie zgadza ;)

masz jakis sprzet na ktorym ustawiales lampy? czy sciana itd?

jak mi ogarniesz ori beżową kierę to Ci odsprzedam moja obszyta z beżową nitka :naughty::naughty::decayed::decayed:

Edytowane przez Czary
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

He he tylko skad bezowa dorwac :grin:

poza tym ja chce czarne pikowana z zolta nicia :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...