Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B7] Lampy zwykłe a xenony


bynionr1

Rekomendowane odpowiedzi

Ma ktoś moze nr. tej wtyczki co przychodzi od lampy halogenowej?[br]Dopisany: 16 Wrzesień 2011, 17:51_________________________________________________Sprawdzał ktoś czy działa ten schemat podlaczenia z 8 str???[br]Dopisany: 16 Wrzesień 2011, 17:52_________________________________________________1j0 973 835 nr tej kosci 10 pinowej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szukałem szukałem i nie znalazłem jakiegoś w miarę opisanego sposobu przepięcia tego tak jak powinno byc - ktoś to może już robił???

z ciekawostek : nie zawsze mi wywala błąd na fis - ostatnio coraz mniej - tak ma byc? czy to oznacza jeszcze jakieś problemy?

:hi:

i jak mireq ,

uporałeś się z błędem żarówek przeciwmgielnych po wymianie lamp na xenony?

:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, ja mam ori xenony w swojej A4 B6 ale niestety jedna lampa od strony kierowcy przez mój błąd jest do wymiany, zj**....soczewkę i kto jest mi w stanie powiedzieć czy te lampy:

LAMPY REFLEKTORY FK AUDI A4 8E B6 01 04 ANGEL EYES (2427335403) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

można zamontować zamiast ori?? Bo nie wiem co mam robić, czy kupić jedną ori xenon, koszt 400zł czy kupić te powyżej bo mi się podobają ale nie wiem czy da radę je zamontować.Kto się na tym zna??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymień samą soczewkę, po co kupować całą lampę :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...