Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Ktory bank wybrac - konto osobiste ??? jakie i gdzie-cala prawda .


The a4

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie ...

Proszę Was o opinie banków z jakimi macie do czynienia co Was denerwuje w nim a co jest dobre i * korzystne * - bardziej o to mi chodzi

Jakie konto osobiste polecacie ?

Troch czytałem ale ...

Czekam na rozwój tego tematu możne są u nas na forum ludzie którzy pracują w banku znają kruczki sztuczki itp itd .......na co zwrócić uwagę ?

Pozdrawiam :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko zależy od tego, czego oczekujesz od konta - czy chcesz mieć możliwość obsługi w oddziale banku czy wystarczy ci kontakt on-line/tel ? czy bardziej zależy ci na darowych wszystkich przelewach czy na wypłatach ze wszystkich możliwych bankomatów bez prowizji ?

Ciekawym wydaje się"konto godne polecenia"w BZWBK, tym bardziej że jak jeden z niewielu juz banków mają fajny cashback - 50pln co miesiąc:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.sync.pl/:cygaro:

Jak jest z tym WBK ?

Żeby mieć zwrot 50zł trzeba 300zł płacić kartą ?

W Syncu masz 5% Cash Back za "Płacę z Sync"

Czyli za wszystkie allegro itp.

Bez względu ile będziesz miał operacji...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko zależy od tego, czego oczekujesz od konta - czy chcesz mieć możliwość obsługi w oddziale banku czy wystarczy ci kontakt on-line/tel ? czy bardziej zależy ci na darowych wszystkich przelewach czy na wypłatach ze wszystkich możliwych bankomatów bez prowizji ?

Ciekawym wydaje się"konto godne polecenia"w BZWBK, tym bardziej że jak jeden z niewielu juz banków mają fajny cashback - 50pln co miesiąc:wink:

A bankomaty free? bo chyba nie ?

---------- Post dopisany at 20:01 ---------- Poprzedni post napisany at 19:59 ----------

Ogolnie interesuje mnie bankomaty o przelewy internetowe dobrze by bylozeby taki bank istnial na ulicy a nie tylko w sieci po ostatnich przejsciach ze swoim mam w d...wirtualne oddzialy

CZEKAM na wypowiedzi opinie

:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.sync.pl/:cygaro:

Jak jest z tym WBK ?

Żeby mieć zwrot 50zł trzeba 300zł płacić kartą ?

W Syncu masz 5% Cash Back za "Płacę z Sync"

Czyli za wszystkie allegro itp.

Bez względu ile będziesz miał operacji...

Nie wprowadzaj ludzi w błąd, tylko poczytaj dobrze regulamin. Kiedyś tak było, a teraz żeby mieć cashback to musisz spełnić określone warunki :wink:

Ale jak najbardziej polecam synca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warunki ?

Warunek - musi wpływać twoje wynagrodzenie na konto, tyle jest warunków.

Kolego masz wszystkie bankomaty za free i 10 przelewów natychmiastowych darmo miesięcznie.

Mam w Sync konto od kiedy praktycznie wystartowali czyli jakieś 1,5 roku

Niestety Sync oddziałów nie ma...

Jak bank ma oddziały to musi zapłacić "c*p.m" które tam siedzą i piją kawkę :)

Nie miałem do tej pory z Syncem żadnych problemów...

____________________________________________________

Jak jest z tym Cash Backiem w WBK ?

Ostatnio była baba z WBK u mnie na uczelni i namawiała :decayed:

Konto Godne Polecenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio oglądałem wypowiedź Korwin Mikkiego i mówił że Alior to chyba ostatni Polski bank.

Reszta albo jest zachodnia albo sprywatyzowana :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To chyba mocno mu się pomysliło :facepalm:

GPWInfostrefa - ALIOR - PLALIOR00045 - Akcjonariat

Poza tym robi ci różnice kto jest właścicielem ? Bo wydaje mi się, że w chodzi tylko o najlepsze warunki dla klienta...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W DB jest wszystko za free nie ma co ale ostatnio w weekendy w h.wala i sobie jakies prace konserwacyjne wymyslaja

Co z tego? a no to ze chcialem wyplacic wieksza sume i nie moglem a 300km pojechalem zeby za towar zaplacic a te h.nie da rady i mialem wycieczke i koles tez a za waszke musialem mu dac Co z tego ze jest ok free konto itd jak coraz czesciej w ten sposob mnie wk...To jest obracanie Twoimi pieniedzmi i sciema prace konserw. niech sobie w nocy robia w niedziele

I dlatego chce zmienic bank

Np.takie pierdety mnie wkur...

Dlatego zalozylem tamat zebyscie opisali podobne sytuacje lub czym te banki tak naprawde sa

a ostatnio wprowadzili 5zl za sprawdzenie konta w bankomacie i takie rzeczy denerwuja pierdoly ale sa

Prosze Was o dalcza kontynuacje tego tematu

:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam w Sync konto od kiedy praktycznie wystartowali czyli jakieś 1,5 roku

Nie miałem do tej pory z Syncem żadnych problemów...

Potwierdzam i również polecam Alior Sync

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.sync.pl/:cygaro:

Jak jest z tym WBK ?

Żeby mieć zwrot 50zł trzeba 300zł płacić kartą ?

W Syncu masz 5% Cash Back za "Płacę z Sync"

Czyli za wszystkie allegro itp.

Bez względu ile będziesz miał operacji...

W SYNCu kiedys oddwali bez ograniczej - potrafilem dostac nawet 400zl zwrotu - teraz sa ograniczenia - nie wiem jakie bo zrezygnowalem z cashback. Na pewno zwracaja jakas maksymalna kwote /msc i jest tez jakas maks kwota / rok. W kazdym badz razie cashback teraz szalu nie robi ale mimo wszystko jest zupelnie darmowe na ta chwile i nie mam z tym kontem zadnych problemow (procz platnosci DotPay ktore czasem nie przechodza natychmiast - ale nie wiem czy to wina konta czy operatora DotPay).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam BZ WBK mam konto w tym banku jóż prawie 2 lata i nie ma żadnych problemów, dostałem karte zbliżeniową payback, jeżeli co miesiąc wplywa na konto min. 1tyś zł to za prowadzenie konta nie płace , wypłaty zwzystkich bankomatów są darmowe, do tego mam konto internetowe i wszelkie prace konserwacyjne są wykonywane w nocy w weekendy, polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak to jest z dużymi wypłatami gotówki gdy ma się takie konto "wirtualne" internetowe tylko? Bo tak jak jehałem po fure to wpadam do banku biore kase i rura a w synku co? Latam po bankomatach i ypłacam? Żeby konkret sume wypłacic to trzeba by oblecieć pewnie z 10 bankomatów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od kilku lat mam konto direct w ING i nie mogę złego słowa o nim powiedzieć. Przelewy, wszystkie bankomaty i prowadzenie konta za darmo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jakie są ograniczenia dokładnie w Syncu... możliwe że oddają do jakiejś kwoty

Przede wszystkim musi wpływać wynagrodzenie, mi oddają tylko na wakacjach jak pracuję i mam wolne od uczelni...

Bo wtedy zakład przelewa mi wypłatę i wszystko gra :naughty:

Właśnie nie wiem co jest z dużymi wypłatami...

Właśnie... jechałem z ojcem po auto to myk do oddziału PKO wybranie kasy i wracamy do domu nowym nabytkiem

A jak jest z Syncem to nie wiem...

Standardowo mam limit wypłat 5tyś z bankomatu dziennie.

Poza tym najwięcej ile wypłacałem z bankomatu to 2 tyś PLN

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak to jest z dużymi wypłatami gotówki gdy ma się takie konto "wirtualne" internetowe tylko? Bo tak jak jehałem po fure to wpadam do banku biore kase i rura a w synku co? Latam po bankomatach i ypłacam? Żeby konkret sume wypłacic to trzeba by oblecieć pewnie z 10 bankomatów.

Czemu 10? Wystarczy, że logujesz się na konto, ściągasz limit wypłat z bankomatu i ogień. Nie wiem co to znaczy duża gotówka. Czy na zakup B5 czy B8 2013 :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...