Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Rekord Polski na pompkach 073BA i GTB2260VK na ON :-)


Daron7

Rekomendowane odpowiedzi

Kolega miał dolozone właśnie jedno słoneczko i po jednym dniu demontowal bo nie dało się jeździć. Zostawił tylko jedno i kevlar . To co tam pomodziles ze lekko chodzi :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adrian nie to nie to, a zapytam jeszcze co ma na celu modyfikacja wysprzęglika ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi mi o wydłużenie ramienia łapy od wysprzęglika bo kiedyś się bawiłem ale powróciłem do ori i tarcze jeszcze raz nabiłem... reszta na pw jak coś bo nie będę śmiecił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Docisk wzmocniony przeze mnie sprawuje się wzorowo. Dzisiaj miałem chwilę więc przetestowałem ile przeniesie.

Granica jego możliwości to:

c3a554bd2dc3ebe512f5630dc7f2689.jpg

Tak, dobrze widzicie... niemal 530NM na 228mm sprzęgle ! Myślę, że 450NM przy 2000obr również robi wrażenie.

Na co dzień ze względów bezpieczeństwa i nie narażania zbytnio sprzęgła zrobiłem:

56bbd6aa8b3199f828497df2e1641.jpg

422NM przy 2000obr dają rade do codziennej jazdy, zwłaszcza że ciut dalej bo przy 2300obr mamy dostępne już 500NM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ladnie, jak widac wzmocnienie sprzegla nie polegalo tylko na farbie :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zbyszek no akurat tamten żółciutki docisk na podwójnym słoneczku leży i czeka na ZWROT bo dla mnie to się nie nadaje do codziennej jazdy !

Te kreski które widać są po zastosowaniu mojego pomysłu, oczywiście na pojedynczym słoneczku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:banan::decayed: testuj zobaczymy ile to wytrzyma...trzymam kciuki...bo jeśli wiatry dopiszą wsadze te moje gtb22 i golf zostanie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę że temat zszedł na sprzęgło to kto mi powie ile Nm przeniesie nowe sprzęgło LUK od BMN?

Edytowane przez elmer80
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20tyś km przejechane na tych nastawach i jak dotychczas bez żadnych niespodzianek. Pompki nadal mają korekcje <0.2mg, BIP 0-10.

W między czasie wleciał metanol który skutecznie podniósł NM czego efektem było poddanie się sprzęgła. Następnie był spiek, ale po 9tyś km został zdemontowany z racji braku komfortu i zastąpiony drugim sprzęgłem na kevlarze.

Oprócz przebojów ze sprzęgłem to tylko lanie ON i okresowe wymiany oleju + filtrów:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...