Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Zmiana z ABS na ABS-EDS 1995-1997

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Tomek czyli jak poprostu sciagne plyn ze zbiorniczka ile dam rade, odkrece wszystkie przewody z pompy, zaloze nowa pompe, zaleje zbiorniczek plynem, potem odpowietrze vagiem pompe, i na koncu odpowietrze caly uklad hamulcowy metoda w dwie osoby - pompuj trzymaj, powinno byc oki? czy cos jeszcze? w przyszlym tygodniu biore sie za montaz

Opublikowano

Zadzwon do mnie to powiem Ci jak to prawidlowo zrobic

Opublikowano
  • Autor

oki przekrece w przyszlym tygodniu jak bede mial wszystko przed oczami

Opublikowano

To bedzie za pózno

Musisz kupickilka rzeczy przed robota

Opublikowano
  • Autor

napisz mi na pw co bede potrzebowal z ja wszystko zalatwie

Opublikowano

ajk odpowietrzyc pompe vagiem ???

Opublikowano
  • Autor

[Wybór]

[03-ABS/hamulce]

[Nastawy podst. - 04]

Grupa "002"

[idź!]

W tym momencie pompa systemu ABS powinna uruchomić się na ok. 10 sekund. Odgłosy uruchomionej pompy powinny być dobrze słyszalne.

[Gotowe, powrót]

Opublikowano

u mnie niedziala tak

wyskakuje w tych blokach w 004 "err"

---------- Post dopisany at 12:35 ---------- Poprzedni post napisany at 12:33 ----------

a moze trzeba wpisac jakis login

Opublikowano

Tylko w autach z ESP

Opublikowano

A bez ESP jak odpowietzyc pompę i blok

Wysłane z mojego C2105 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

widzę że szykuje się następny mod :kox: kurcze a miałem już nic nie robić przemo PW

---------- Post dopisany at 12:20 ---------- Poprzedni post napisany at 11:03 ----------

A taka pompa może być

kurcze nie wiem

AUDI A6 A8 POMPA ABS STEROWNIK 4D0614111F VW B5 (3702876920) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Opublikowano

nie

Opublikowano

Ok kurcze numer się zgadza tylko przewody nie

czyli mam szukać pompy które maja 6 przewodów wychodzących z jednej strony tak

Opublikowano

Tak

Opublikowano

Kolego f16mysliwiec jak odpowietrzyles blok ABS ?

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
Kolego f16mysliwiec jak odpowietrzyles blok ABS ?

Rowniez prosze o porade jak odpowietrzyc sucha pompe abs. Czy jedyna opcja to podniesienie auta i odpowietrzenie vag-iem czy mozna zrobic to w inny sposob?

Opublikowano
  • Autor

vagiem rzeczywiscie nie idzie uruchomic ani pompy abs ani abs-eds, wyskakuja same errory

Opublikowano
vagiem rzeczywiscie nie idzie uruchomic ani pompy abs ani abs-eds, wyskakuja same errory

Kolego wiec jak najlepiej odpowietrzyc wymieniona pompe?

Opublikowano

gumowym młotkiem

Opublikowano
gumowym młotkiem

Dev powaznie pytam bo przejzalem mnostwo watkow na forum i 100% odpowiedzi nie znalazlem. Mam problem z abs bo vag wyrzuca blad ze sterownik pompy abs zepsuty wiec wymiana pompy badz samego sterownika konieczna a nie chce miec niespodzianek przy wymianie. Nie mam nikogo zaufanego zeby sie tymzajal dlatego pisze na forum.:facepalm:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.