Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] Pakiet oświetlenie w B5

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

U mnie nie ma, skoro pytasz to domyślam się że u Ciebie też nie. Więc przed liftem chyba brak

Opublikowano

a przed liftem bylo podświetlane pokrętła kratkek nawiewu?

U mnie nie ma, skoro pytasz to domyślam się że u Ciebie też nie. Więc przed liftem chyba brak

Na 100% przed liftem nie było paciorków w dodatku podświetlanych na pokrętłach od nawiewów :no:

Opublikowano
  • Autor

może ktoś napisać numer tej diody z etki czy jest ona dostępna z wersji B6

Opublikowano

pewnie nie da rady wyrezac podswietlenia w tych starych kratkach?

Opublikowano
  • Autor

pewnie nie da rady wyrezac podswietlenia w tych starych kratkach?

można spróbować mam nową klamkę z całym plastikiem to mogę coś wyrezac i zobaczę jak to wyjdzie ale myślę że powinno wyjść ładnie tylko musiałbym tą diodę załatwić

Opublikowano
pewnie nie da rady wyrezac podswietlenia w tych starych kratkach?

można spróbować mam nową klamkę z całym plastikiem to mogę coś wyrezac i zobaczę jak to wyjdzie ale myślę że powinno wyjść ładnie tylko musiałbym tą diodę załatwić

Koledze chodzilo o podswietlenie kratek nie klamki :)

Opublikowano

Koledze chodzilo o podswietlenie kratek nie klamki :)

Kratek się nie podświetli a jedynie kółeczka koło nich.

Chyba że chcesz robić disco w samochodzie to jeszcze proponuję ledy z podsufitce jak w bentleju z opcją regulacji świecenia

Opublikowano

no tak, tym razem ja nieprecyzyjnie napisalem :kwasny: chodzilo mi wlasnie o symbole na koleczkach.

Opublikowano

grippen jak uda Ci się coś wyrezać to zapodaj na forum fotostory i opis jak to robiłeś :wink4:

Poza tym ma ktoś schemat jak jest podłączone to podświetlenie podnóżków i lampka w drzwiach? Bo mi czasami nie łączy od strony pasażera :wallbash: a żarówki dobre :decayed: Albo niech mi ktoś dokładnie opisze gdzie jest czujniczek w drzwiach przednich wiecie ten "włącz/wyłącz" "otwarte/zamknięte" :naughty: nie umiem tego nazwać :gwizdanie:

Opublikowano

Koledze chodzilo o podswietlenie kratek nie klamki :)

Kratek się nie podświetli a jedynie kółeczka koło nich.

Chyba że chcesz robić disco w samochodzie to jeszcze proponuję ledy z podsufitce jak w bentleju z opcją regulacji świecenia

a widziales kiedys w pakiecie podswietlenia podswietlenie kratek(tam gdzie wylatuje powierze) :mysli: raczej piszac podswietlenie kratek w tym temacie chodzi o pokretla do regulacji nawiewu te zaras przy tych kratkach.

a w samochedzie napewno nie chce robic disco pozdrawiam

można spróbować mam nową klamkę z całym plastikiem to mogę coś wyrezac i zobaczę jak to wyjdzie ale myślę że powinno wyjść ładnie tylko musiałbym tą diodę załatwić

ja tez mam stara klamke i bede cos rezal niejestem pewny ale chyba mam jeszcze gdzies klamke od a6 z oswietleniem to podpatrze co i jak i moze cos z tego wyjdzie ale to dopiero za dwa tygodnie. grippen jak bys cos wyrzezbil to jakies fotki mile widziane pozdrawiam

Opublikowano

audi075op6.jpg

:good:

Niezłe to! Próbował ktoś wyrezać taki panel zamiast standartowego w A4 0lift?

Opublikowano
  • Autor

audi075op6.jpg

:good:

Niezłe to! Próbował ktoś wyrezać taki panel zamiast standartowego w A4 0lift?

ja kupiłem takie oświetleni pół roku temu i nie miałem czasu założyć na allegro są po 170 zeta

Opublikowano

ja kupiłem takie oświetleni pół roku temu i nie miałem czasu założyć na allegro są po 170 zeta

O kur#a ile? :shocked::blink: 170 zeta :wallbash: Ludzie... Już bym wołał dołożyć i licznik z FISem kupić... Sorry za OT :decayed:

Opublikowano

w A6 podświetlenie klamki ma chyba nr 4B0 919 063 A.

Opublikowano

Ale podświetlanych klamek w B5 nie ma :decayed: No chyba, że o czymś nie wiem.

A o tym czymś co opisuje kolega Uneek Eth pierwszy raz słyszę :blink: Jak to niby wygląda? Normalnie jak w statku kosmicznym :kox:

+ Dwie czerwone diody w podsufitce oświetlające gałkę z

Ale podświetlanych klamek w B5 nie ma :decayed: No chyba, że o czymś nie wiem.

A o tym czymś co opisuje kolega Uneek Eth pierwszy raz słyszę :blink: Jak to niby wygląda? Normalnie jak w statku kosmicznym :kox:

+ Dwie czerwone diody w podsufitce oświetlające gałkę zmainy biegów,

Faktycznie można je porównać (podświetlenie) do statku kosmicznego :naughty:. Lampki w podsufitce wygladają trochę inaczej niż na zamieszczonych przez kolegów zdjęciach - te czerwone diody nie są widoczne - tylko czerwona poświata na gałce zmiany biegów... efekcik supperrrrr.... muszę zrobić fotki.

Pozdro :hi:

Opublikowano

W a6 chyba standardem sa podswietlone klamki (przynajmniej w mojej a6) Na forum passata chlopaki rezali te klamki. Wygladalo to calkiem spoko. Trzeba wyjac klamke z boczka wywiercic dziorke na ledzika tak aby byl niewidoczny (za klamka jakby) podlancza sie nie pamietam gdzie.... chyba pod szyby gdzies. Ori jest oswietlony od gory zabudowany z przezroczystym plastikiem.

Opublikowano

Witam!

Całe ustrojstwo (dioda z dobranym opornikiem) podłaćza się pod przewód zasilający oświetlenie klawisza sterowania szyb. Dzięki temu ma się regulowaną jasność podświetlenia zegarów, ikonek szyb itd.

W a6 chyba standardem sa podswietlone klamki (przynajmniej w mojej a6) Na forum passata chlopaki rezali te klamki. Wygladalo to calkiem spoko. Trzeba wyjac klamke z boczka wywiercic dziorke na ledzika tak aby byl niewidoczny (za klamka jakby) podlancza sie nie pamietam gdzie.... chyba pod szyby gdzies. Ori jest oswietlony od gory zabudowany z przezroczystym plastikiem.

Opublikowano

można spróbować mam nową klamkę z całym plastikiem to mogę coś wyrezac i zobaczę jak to wyjdzie ale myślę że powinno wyjść ładnie tylko musiałbym tą diodę załatwić

ja tez mam stara klamke i bede cos rezal niejestem pewny ale chyba mam jeszcze gdzies klamke od a6 z oswietleniem to podpatrze co i jak i moze cos z tego wyjdzie ale to dopiero za dwa tygodnie. grippen jak bys cos wyrzezbil to jakies fotki mile widziane pozdrawiam

No ja już mam to zrobione, efekt jest świetny :good:. Jutro wrzuce foty :wink4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.