Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zmiana reduktora i wtryskiwaczy w 1.8T


Grztom

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć

Krótko opisze mój problem, moją a4 1.8t AEB zakupiłem z gazem tylko ze nie do końca takim jaki powinien być założony. Po zakupie byłem u gazownika który powiedział ze reduktor i wtryskiwacze do wymiany jeszcze nie wymieniłem ale ostatnio samochód zaczął strasznie chodzić na gazie przerywa idp.(na benzynie tego nie ma). Reduktor jaki mam teraz założony to Zavoli Zeta N a wtryskiwacze to OMVL REG. Myslę żeby to zmienić na reduktor AC R01 250 i wtryskiwacze HANA niebieskie, co myślicie o takim zestawie i czy coś jeszcze przy okazji wymienić?

W jakim sklepie internetowym najlepiej zaopatrzyć się w części do LPG?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wtryskiwacze wystarczą zielone. Wymień też filtry fazy cieklej i lotnej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślełem nad niebieskimi troche zapasu wydajnosci chyba nie zaszkodzi:D Gdzie najlepiej kupic czesci LPG?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tylko ze wolałbym bardziej z jakiegos sklepu bo ten reduktor musi byc w miare najnowszy w ktorym została poprawiona wada spadków ciśnienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wtryskiwacze moga zostac ja na nich smigam i nie odczowam zadnych spatkow mocy. zmien tylko reduktor. ten twoj gazownik nie moze poprostu kupic tego reduktora i go zalozyc a nie ty na wlasna reke szukasz?? i tak musi go potem ustawic zrobic nowe mapy podczas jazdy a nie autokalibracje na postoju. jesli chcesz kupowac to poszukaj jakis sklepow u siebie a nie na necie bo w razie reklamacji musisz czekac z wysylkami a auto unieruchomione

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to mozesz tez szukać na allegro z odbiorem osobistym w swoich okolicach. Zależy jak daleko bys w razie czego po części podjechał. Najlepiej to u gazownika kupić tylko zależy jak z cena.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak tylko ze za zmiane tego reduktora i wtrysków usłyszałem od 1000-1500zł, samemu mysle ze wyjdzie mnie to taniej poza tym wymiana tego to dla mnie nie problem gorzej z mapami :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wow, ładna cena. Zrób tak kup części tak jak radziłem, załóż sam i podjedź do gaziarza i niech skalibruje wszystko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrób jak ja. Wpakowalem graty kupiłem kabel obczytalem Google i poszło. Kontrola u gazownika i po sprawie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no własnie gdyby mi nie było szkoda tej kasy to bym to olał ale jak mam pojecie o mechanice i wgl to wole sobie to sam zrobic, kabel juz mam teraz tylko załatwic ten reduktor, wtryskiwacze, filtry i moge sie bawić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

buahaha to zmien gazownika bo to jakis poje** wolajac taka cene za wymiane reduktora i listwy buahah. mozesz sam wymienic naturalnie nie ma duzo roboty. z regulacja juz nie jest taka prosta sprawa ale jak poczytasz co i jak to idzie ogarnac. chyba ze pozniej Ci gazownik wszystko ogarnie za pare zloty a nie tysiaka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no mam na mysli całość cześci+ robocizna, no ale mniejsza o to polecicie jakis dobry sklep z czesciami lpg bo na allegro w mojej okolicy nic nie ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten sprzedawca jest sprawdzony R19 REDUKTOR KME GOLD 325KM KOMPLET SEKWENCJA (3651423982) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. nie patrz na reduktor bo wybrałem pierwszą lepszą część od niego,co do spadków ciśn. w czerwonym ac zostało to już poprawione ale jak chcesz mieć pewność,że dostaniesz dobry redek to poproś sprzedawcę o podanie nr. reduktora bo każdy taki ma i jeśli zaczyna się od 0713... i wyżej to jest to już poprawiona wersja,

07 to tydzień produkcji

13 rok produkcji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok wiem juz gdzie kupie Hany bedą zielone tylko teraz jeszcze mam kłopot nad reduktorem czy AC R01 czarny da rade? nie ukrywam ze dla mnie kazdy grosz sie liczy ale z drugiej strony chce byc w pełni zadowolony z tej instalacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...