Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Pompowtryskiwacze Regeneracja czy nowe


Martin_Speed

Rekomendowane odpowiedzi

Dobry zaklad ktory regeneruje pompki ?? Albo pytanie czy warto regenerowac czy nowe kupic ? Jaki jest koszt regeneracji oraz jaki koszt nowego wstrysku???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie za tydzień będę wiedział ale objawy na to wskazują i chce już wiedzieć gdzie co i jak. akurat pacjent to passat dziewczyny. , obroty faluja i szarpie dosyć mocno

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdz na kompie porwnanie ilosciowe dawek jak bedzie mial ktorych na plusie powyzej 2 to pompowtryskiwacz moze byc juz wyeksplatowany

Ps.

Nie martw sie tym 2 co bedzie na minusie np -2 bo to zabiera dawke temu co jest na plusie w cylku 1 z 4, 2 z 3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie z tydzien bede wszytko wiadomo i napisze tutaj. Umowiony z mechaniorem juz jestem . Dzieki za odzew ale wrazie czego moglby ktos polecic dobry zaklad zeby juz nie szukal :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U siebie wymieniałem pompkę powiedzieli mi że nowa 2000 ale na necie znalazłem gości i poregeneracji u niego kupiłem 450 wtrysk plus kaucja 200 zwrotna po wysłaniu swojego wtrysku. Gość z Tucholi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U siebie wymieniałem pompkę powiedzieli mi że nowa 2000 ale na necie znalazłem gości i poregeneracji u niego kupiłem 450 wtrysk plus kaucja 200 zwrotna po wysłaniu swojego wtrysku. Gość z Tucholi.

i jak się pompka sprawuje.

czy miała ona wpływ na pozostałe pompki

bo ja się już bujam z 2 sztuka i dalej problem: pierwsza byłą na jałowym i odpalaniu OK, ale jak tyko pedał gazu to cała buda się trzęsła, drugi znowy przy odpaleniu buja autem przez ok 2sek, bez względu czy zimny czy gorący

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wiec u mnie obylo sie bez regeneracji :) Pompki zostala zamienione miejscami oraz wymienione uszczelniacze pompek i objawy ustaly :) ale mam problem z odpalaniem ,tak jak by sie paliwo cofalo albo zapowietrzal :) Zrobilem test ,postawilem auto z górki i odpalil dobrze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyslij do goscia do Nadarzyna

Podkowinski Bogdan

Dane znajdziesz na necie

Tylko do niego wysylam do naprawy pompki i pompy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...