Skocz do zawartości
IGNOROWANY

radio pioneer deh1500ub nie dziala pomoc w instalacji


Rekomendowane odpowiedzi

mam problem z radiem pioneer deh1500ub a mianowicie gdy podlacze je u siebie nie wykazuje zadnych oznak ,wszystko podlaczone jak w instrukcji kostki ok radio oryginalne dzialalo przedtem bez problemow i gdy je ponownie podlaczam dziala rowniez. radio pioneer jest nowe dzis kupione sprawdzone u kolegi w innej A4 b5 i dziala , radio tego kolegi firmy JVC u mnie dziala ale moj nowy PIONEER nie :( co moze byc tego przyczyna mial juz ktos taki problem? :co::cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprawdziłeś czy wyprowadzenia napięć są w tych samych miejscach to że kostka fizycznie pasuje nie oznacza że radio musi grać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no kluczyk to oczywiste, bez przesady. z ta kostka jeszcze sprawdze, cala noc myslalem nad tym i wlasnie mnie zastanawialy te piny. w weekend sprawdze i dam odpowiedz czy to piny czy cos innego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Antena to ma do siebie że czasem dzięki niej jest masa. Ostatnio miałem taki przypadek.

Oczywiście to nie jest poprawna sytuacja. Masa ma być na kostce zasilającej ale jak tam jej nie ma to radio potrafi poprzez masę anteny też działać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na kostce dołączonej do pionka masz 2 rozłączane kable czerwony i żółty ... podepnij żółty do czerwonego i na odwrót... :wink::wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokladnie masz racje :D tak zrobilem i wszystko dziala elegancko :) jeden z plusow w czarnej kostce jest w innym pinie niz w kostce iso od radia :P wystarczy polaczyc te kabelki i jest ok :) dzieki za pomoc ! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drodzy Państwo same przewody ISO które są fabrycznie w aucie nie wystarczą żeby wszystko było ok, chyba że nie macie głośników w tylnych drzwiach i na tylnym podszybiu. miałem tak u siebie w A4 B5 99r i A8 4,2 95 r. kupiłem Pionka podłączyłem jak myślałem i grał tylko przód. z głupia zapytałem w sklepie z audio czy jaki kabel jest potrzebny a pan do mnie że tak i że kosztuje 65 zł bo jest ze zwrotnicą. kupiłem 1 podłączyłem a A8 i grają wszystkie głośniki, potem kupiłem do A4 i zaczęły grać w drzwiach. normalnie podłącza się tylko 2 kostki iso, ale tylne głośniki są na takich cienkich przewodach razem z przewodami do wyświetlacza w takiej szerokiej kostce. 65 zł dużo ale wszystko gra jak należy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...