Skocz do zawartości
IGNOROWANY

jaki operator sieci komórkowej jest w tej chwili najlepszy ?


sokolnh

Rekomendowane odpowiedzi

witam,

ostatnio dzwonił do mnie pan z oranga, w zwiazku z tym, że umowa z nimi mi sie konczy za niedługo, zaproponował bym przyszedł do nich do salonu to przedstawi mi oferte i po tym telefonie zacząlem sie zastanawiac czy przedłużac umowe z nimi czy moze przejsc do innej sieci, tylko własnie nie wiem która na daną chwile i patrząc delikatnie w przód bedzie najlepszym wyborem.

- PLUS

- ERA

- ORANGE

- PLAY

- MOBILKING ? <- szczerze to o nim za wiele nie wiem

abonament w granicach 50 zł

dodam jeszcze, że mam dom poza krakowem, gdzie z zasiegiem bywa róznie :) , a obecnie w orangu mam tylko jedno miejsce koło domu z którego moge swobodnie rozmawiac, także miło by było jakby ten operator miał tam wiekszy zasieg :wink4:

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o zasięg, to możesz zawsze kupić prepaida za kilka złotych i sprawdzić jaka sieć ma najlepszy zasięg.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a pomijąc kwestie zasiegu, bo raczej plus i era tam mają lepszy niz orange

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do orange to faktycznie nie jest dobrze jeśli myślisz o tym domu poza Krakowem ja bym wybrał Plusa albo Era (ewentualnie Heya) ale bardziej Plus

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kamil jeśli chodzi Ci wyłącznie o zasięg to tylko Plus :wink4:

oj nie wiem ... nie sugerujcie się mapkami ze stron operatorskich - różnie z tym bywa, szczególnie w DCS'ie siejącym po osiedlach

Pytanie w generalce jest o to który o. jest najlepszy ale to chyba zbyt szeroko postawione przed nami zadanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kamil jeśli chodzi Ci wyłącznie o zasięg to tylko Plus :wink4:

oj nie wiem ... nie sugerujcie się mapkami ze stron operatorskich - różnie z tym bywa, szczególnie w DCS'ie siejącym po osiedlach

Pytanie w generalce jest o to który o. jest najlepszy ale to chyba zbyt szeroko postawione przed nami zadanie

ja ma PLUSA ale jest kicha z zasięgiem czasami a na drugim mam HEYAH czyli ERA i jest dużo lepiej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od 10 lat mam ERĘ i jestem zadowolony co prawda mam na firmę i zapewne inne naliczanie.ale zasięg to ma najlepszy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kiedys mialem plusa ... ale przeszedlem na ere i stwierdizlem ze to duzo lepsza siec... teraz wszyscy w rodzinie maja ERE ... mam i JA :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sam jestem w Orange mam tam 4 abonamenty :D ale nie polecam ci go... jestem tam tylko z jednego powodu ale nieważne...

polecam PLUS i wołaj o Nokie to masz zasięg nawet pod ziemia :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też mam Erę i nie miałem powodów do narzekań.

Ja Ci proponuję nie skakać co chwile z operatora do operatora, bo im dłużej jesteś u jednego, to jakieś nowe profity są, które rekompensują chwilowo niższe ceny u konkurencji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak |-|uj

jestem w orange 4 lata ponad i niedawno przedluzalem umowe... na fimre mam az 4 telefony!! dostalem samsunga j700 za 1zl a kolezanka przedluzala i jest od 2 lat i ma prywatnie i tez tak samo dostala... jesli chodzi o orange to nie polecam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak |-|uj

jestem w orange 4 lata ponad i niedawno przedluzalem umowe... na fimre mam az 4 telefony!! dostalem samsunga j700 za 1zl a kolezanka przedluzala i jest od 2 lat i ma prywatnie i tez tak samo dostala... jesli chodzi o orange to nie polecam!

czyli wniosek jest taki, że nie Orange. Zaraz się okaże, że Plus też leci w kulki i tylko w Erze opłaca się być wiele lat :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znowu ja uwazam ze era jest droga... ale jeszcze sokolnh niech patrzy na to czy w wiekszosci gada z ludzmi z orange czy z plusa czy z ery... chyba ze ci nie zalezy co>?? :wink4:

czyli wniosek jest taki, że nie Orange. Zaraz się okaże, że Plus też leci w kulki i tylko w Erze opłaca się być wiele lat :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież teraz wogóle nie opłaca się przedłużać umowy.Pierwszy lepszy ludzik z ulicy , który pójdzie wziąć telefon na abonament często dostaje lepsze warunki niż ktoś , kto jest w danej sieci już 2 lata :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież teraz wogóle nie opłaca się przedłużać umowy.Pierwszy lepszy ludzik z ulicy , który pójdzie wziąć telefon na abonament często dostaje lepsze warunki niż ktoś , kto jest w danej sieci już 2 lata :naughty:

no dokładnie tak jest, juz raz przedłużałem i jakoś super promocji nie dostałem, dla sprzedawców w salonach bardziej opłacalne jest pozyskiwanie nowych osób niz przedłuzanie umów ze "starymi"

wiekszosc moich znajomych jest podzielona orange/plus a jako, że z orange bede raczej rezygnował to przerzucę sie na plusa :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla przedluzajacych umowe Era jest najlepsza,a dla nowych abonentow Plus lub Orange.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli chodzi o zawieranie umów to zależy jak i dla kogo, jednemu bardziej opłaci się podpisać umowę jeszcze raz, a drugiemu wziąść to co jest przy tzw. "ofercie lojalnościowej"

Wszystka zależy od danego abonamenta (często tak o sobie mówią). Jeśli chodzi o zasięg to polecam Erę

A co do kosztów to można sprawdzić raporty UKE, przeliczają takie sprawy i ogólnie piszą co i jak i gdzie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...