Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AVJ Q] Poczciwa Czarnulka.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Moje A4 zakupiłem ~ miesiąc temu. A szukałem go ponad 2 miechy - szukałem, jeździłem, a tu znalazła się "Czarnulka" i to jeszcze prawie w Krk :naughty: .

Pojechałem, oglądnąłem, przetestowałem...no i zakupiłem :).

Rocznik 2001 - wiadomo, 12-letnie auto idealne nie jest, ale trafiłem dosyć zadbany egzemplarz.

Dodam tylko, że moje czarne Q było bite z obu stron (przód i tył), ale lekko :P.

Przebieg niby ~160 kkm, ale ile w tym prawdy, to nawet najstarsi górale nie wiedzą ^^.

Chociaż jak przyjeżdzało w 2008 ze Szwajcarii to miało niecałe 60 kkm, więc kto wie...

Jeśli chodzi o wypas to :

- Quattro :naughty:

- alu 16"

- czarna skóra (grzana z przodu)

- 4 el. szybki

- licht pakiet

- tempomat

- el. lędźwie

- Xenon (niekompletna instalacja, ale jest :P)

- podłokietnik

- trójramienna kiera

- pewnie jeszcze coś, ale teraz nic mi już nie przychodzi do głowy

Plany - na razie doprowadzić OOOO do idealnego stanu, a potem się zobaczy :D.

Do zrobienia w pierwszej kolejności :

- sprzęgło + dwumas

- wydech - był dziurawy, więc jak na razie zimowy setup : pospawane różne rurki ^^, na wiosnę się będę za czymś porządnym rozglądał

- tylna klapa (bita, rdzewieje) - już mam inną, od kolegi chomiczesq :)

- rozrząd

Potem planuję się zająć resztą irytujących mnie mankamentów takich jak :

- źle spasowany lewy przedni błotnik

- brak samopoziomu i sprysków Xenów (ciekawe czy ktoś raczył chociaż zostawić mechanizm sprysków ^^)

- zamknięcie podłokietnika, a jakże :grin:

- wytarty włącznik świateł i przyciski szyb (panel u kierowcy był niedawno wymieniany)

- wymiana tylnych lamp, bo te są trochę zmatowione + prawa ma ułamany górny zaczep i lata :P

- dolne plastiki pod kolor

Do tej pory uczyniłem :

- zepsucie autka instalką eLPiGi :tongue4:

- czyszczenie + konserwacja podwozia (gdzie niegdzie było lekko rudawo)

- "customowy" wydech xD

- świeży rozrząd (INA + DOTZ)

- nowy DMF + sprzęgło (LUK)

Co chciałbym zrobić :

- AVJ => BEX? BAM? :naughty:

- zewnętrzy S-line

- pełen fotochrom + el. składane lusterka

- jakieś większe fele

Plany są oczywiście trochę większe, ale wszystko zależy od mojej przyszłej płynności finansowej.

Kilka fot:

SDC12687.jpg

SDC12688.jpg

SDC12689.jpg

SDC12691.jpg

+ Drobne zakupy :wink: :

SDC12686.jpg

Opublikowano

Dobry wybór i powodzenia w realizacji planów :wink:

Opublikowano

No jest co robić. :wink4: Powodzenia! BTW Jak było tylko lekko bite to spoko. :decayed: Ogarnij a wszystko będzie git! :wink:

Opublikowano
  • Autor

No jest co robić, jest :decayed: . Ale OOOO już raczej zostanie w rodzinie po wsze czasy, więc mam zamiar trochę je doinwestować :naughty:. BTW, ładny masz kolorek tego B7 :wink: .

Opublikowano

Siema czy czasem nie kupowałeś tego cuda w komisie Auto KOMPLET na czyżyńskim ????

Opublikowano

zakładaj pakiet S line :)

Opublikowano
  • Autor

Nie, nie kupuję aut w komisach xD. Kupiłem je od prywatnego właściciela, prosto z podkrakowskiego Kokotowa :decayed:.

A S-line'a z chęcią założę, ale najpierw to muszę zorganizować jakieś fundusze na niego :naughty: .

Opublikowano

no bo to czarnego fajnie by wyglądał :) powodzenia w modach 1.8 T to jest to, bardzo fajny silnik, elastyczny :)

Opublikowano
  • Autor

A ja wiem, że fajnie by wyglądało, ale to już pewnie w przyszłym roku, na razie chciałbym chociaż dół pod kolor prysnąć ^^. A 1.8T jest całkiem zwinne, nawet z "podtlenkiem" :decayed:

Opublikowano

no ja jestem zadowolony z tego silnika :) szkoda ze w B7 tak rzadko występuje:facepalm:

Opublikowano
  • Autor

Ja też jestem zadowolony jak na razie. Szkoda tylko, że nie trafiłem na BEX-a :naughty:...chociaż niewiele brakowało :decayed:.

Opublikowano

dokładnie, bardzo dobry wybór i również życze powodzenia i wytrwałości w modach ;)

Opublikowano

Jeździsz na TAXI ?

Opublikowano
  • Autor

A no jeżdżę od niedawna ^^.

Opublikowano

to chyba jest nas dwóch już na tym forum :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Skąd wiesz? :P Może jest jeszcze ktoś. W sumie trochę szkoda mi OOOO, ale w najbliższym czasie będzie musiało na siebie tak zarabiać :thumbdown:. Tylko jeszcze muszę jakieś pokrowce kupić, coby mi ludziska w skórę nie pierdzieli :decayed:.

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

o ty skubancu :) to w mojej klapie wywaliles OOOO??

Opublikowano
  • Autor

Nie...to znaczy też xD. Tylna klapa była "wygolona" po poprzednim właścicielu, ale spodobało mi się to i z Twojej też zdjąłem OOOO :P.

Opublikowano

Graty zakupu, bezawaryjnej jazdy i do zobaczenia na spocie lub na mieście :wink:

Opublikowano

bardzo dobry wybór

1.8t+Q jest super :wink:

ale nie okłamujmy się ten silnik w serii z czterobutem nie jedzie, chyba że masz softa

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.