Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Automatyczne ZDALNE otwieranie/zamykanie klapy bagażnika (avant)


Krzysztof102

Rekomendowane odpowiedzi

Ktoś w B5 Avant ma takiego mod'a?

Jeśli tak to poproszę o napisanie dokładnie co i gdzie kupić ;)

Może być na PW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakładałem mocniejsze siłowniki ....klapa poszła przy nich delikatnie w dół.....krótsze fioletowe i czerwone springi...klapa przy nich każdorazowo szła w dół....otwierała się klapa tylko przez np.pierwsze 2-3 godziny...na drugi dzień tylko zamek się zwalniał.....zrezygnowałem ze sprężynek...zostawiłem tylko siłowniki...za stary paździerz jednak na tego moda....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zamawiałem niebieskie sprężynki 15.12. Dostałem chyba 7.01.

Siłowniki Krosno 24520 po 32zł/szt + 13zł przesyłka

Wszystko działa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Macie ktos jeszcze silowniki do A6 C6 na sell?

http://a4-klub.pl/index.php?/topic/19150-czesci-w-super-cenach-z-hurtowni-duze-upusty-dla-klubupromocje/ tu dostaniesz

Edytowane przez ucho.77
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprężynki dotarły, w tym tygodniu montaż :D.

ps.

na seryjnych siłownikach klapa, jest opadnięta eureka!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niebieskie sprężynki + 1 podkładka + siłowniki KROSNO taki zestaw działa
po wyjęciu z klapy trójkąta (który jest zadziwiająco ciężki :decayed: ) śmiga nawet przy -5 stopniach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

We wtorek zamówiłem sprężyny. Dziś piątek i dotarły do mnie. Jutro będę montował.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już zamontowałem, wszystko śmiga jak powinno.

Niebieskie springi, siłowniki krosno 650N z uszczelkami ale bez podkładek.

Na początku, miałem lekki atak serca... bo w pewnym momencie klapa w ogóle nie chciała się otworzyć, ale to chyba lekko zwariował sterownik.

Trzeba jednak zauważyć, że klapa ciężko chodzi i myślę, że kobieta w ciąży mogła by urodzić zamykając bagażnik hahaha. Jednakże nie ma się co dziwić jeżeli jeden siłownik 650N utrzymywał klapę w powietrzu.

podsumowując polecam tego moda fajna sprawa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi mod działa latem ale teraz nie!!! chyba ze kilka razy otworze bagażnik wówczas przez chwile jest ok

silowniki krosno 650 kupione rok temu sprężynki niebieskie także do tego 2 podkładki i oring

nieraz klapa zatrzymuje sie prawie w połowie tz w spręzynka odbija klape na pewną wysokość natomiast silowniki nie maja na tyle siły aby ja dalej unieść po dotknięciu klapa unosi sie dalej

boje sie dać jeszcze po 1 podkładce co by można było zastosować??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi mod działa latem ale teraz nie!!! chyba ze kilka razy otworze bagażnik wówczas przez chwile jest ok

silowniki krosno 650 kupione rok temu sprężynki niebieskie także do tego 2 podkładki i oring

nieraz klapa zatrzymuje sie prawie w połowie tz w spręzynka odbija klape na pewną wysokość natomiast silowniki nie maja na tyle siły aby ja dalej unieść po dotknięciu klapa unosi sie dalej

boje sie dać jeszcze po 1 podkładce co by można było zastosować??

wymień sprężynki na nowe

tak jak pisałem wcześniej mniej więcej po roku tracą swoją wydajność ze względu na fakt iż cały czas są w pozycji sprężonej

ja wymieniłem springi na nowe śmiga jak ta lala a bez trójkąta w klapie nawet po 3 dniach postoju się otwiera bez zająknięcia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

według specyfikacji umieszczonej na tej aukcji są dokładnie takie same jak te z KROSNO

ALE jak długo to będzie działało to nie wiem

decyzja należy do ciebie, ja osobiście bym tego nie kupował, KROSNO nie jest aż tyle droższe żeby oszczędzać te pare plnów a już kilka razy taka fałszywa oszczędność mi sie odbiło czkawką

ALE do odważnych świat należy :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...