Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AVJ] 1.8 T+ K03RS6 - QUATTRO Film 25 strona

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Aż się prosi lotka na tą klapę :wink:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

może będzie :P mam ja w planach

---------- Post dopisany 23-05-2014 at 20:57 ---------- Poprzedni post napisany 10-05-2014 at 21:15 ----------

wczorajsze i dzisiejsze prace

wpadł nowy kolektor wydechowy, problem o którym pisałem z dziwnym dzwiekiem znikł :banan:

14004184474155740077_thumb.jpg

następnie pomalowana pokrywa zaworów VHT

20782317519987245784_thumb.jpg

44359758673651167311_thumb.jpg

na koniec spolerowałme lakier jakims sonaxem :)

51969602472933830738_thumb.jpg

Opublikowano

Fajna audiola, ale ja bym jeszcze zrobił zewnętrzny s-line, żeby od seri się wyróżniała. Powiedz ile dałeś za turbawke. nowa ? regenerowana ?

Opublikowano
  • Autor

wszystko niebawem będzie w kolor budy, turbo po regeneracji zrobione na k03s 900zł

Opublikowano

Kiedy lepsze hamulce ???? :grin:

Opublikowano
  • Autor

na razie starczaja w zupełnosci :) niedlugo korekta programu pod to turbo i wieksze wtryski u kolegi gregor :)

Opublikowano

Akurat mi to możesz tłumaczyć :grin:

Opublikowano
na razie starczaja w zupełnosci :) niedlugo korekta programu pod to turbo i wieksze wtryski u kolegi gregor :)

Krzychu poki nie zmienisz to sie nie przekonasz :whistling: ori mozna sobie do roweru zalozyc :wink:

Opublikowano
na razie starczaja w zupełnosci :) niedlugo korekta programu pod to turbo i wieksze wtryski u kolegi gregor :)

ja mam narazie tylko z przodu większe a różnica jest ogromna :)

Opublikowano

Niech ktos da mu sie przejechac autem z lepszymi hamulcami, to mu zmieknie rura :grin:

Opublikowano
  • Autor

Hmm no to witek musisz mnie przewiesc :-) szkoda ze nowe klocki dopiero co pozakladalem :-)

Opublikowano

Kris jak owinoles dp bandazem to tez ci sie dymilo z niego na poczatku? ja owinolem bazaltowa i pierwsze odpalenie rozgrzanie i dymi sie z niej:whistling:

Opublikowano
Kris jak owinoles dp bandazem to tez ci sie dymilo z niego na poczatku? ja owinolem bazaltowa i pierwsze odpalenie rozgrzanie i dymi sie z niej:whistling:

norma, każdy nowy bandaż musi się wygrzać

Opublikowano
Kris jak owinoles dp bandazem to tez ci sie dymilo z niego na poczatku? ja owinolem bazaltowa i pierwsze odpalenie rozgrzanie i dymi sie z niej:whistling:

norma, każdy nowy bandaż musi się wygrzać

:thumbup1: oki thnx , fakt po owinieciu temp pod macha jest duzo mniejsza fajna sprawa
  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

U mnie dymil sie ze dym kazda dziura walil z pod maski :-) mialem od kolegi taki z pazlotkiem jak je odkleilem to sie klej wypalil:banan: byla masakra ale juz jest ok :naughty:

---------- Post dopisany 07-07-2014 at 18:59 ---------- Poprzedni post napisany 31-05-2014 at 15:30 ----------

z cyklu był chrom i nie ma chromu :banan:

IMG_4518.jpg

Opublikowano
:good: Razem z czarnym kołem i dokładkami fajnie wygląda. :wink:
Opublikowano

krzysiekvtec - co to za felga ?

Opublikowano
  • Autor

To jest bbs :-)

Opublikowano
U mnie dymil sie ze dym kazda dziura walil z pod maski :-) mialem od kolegi taki z pazlotkiem jak je odkleilem to sie klej wypalil:banan: byla masakra ale juz jest ok :naughty:

---------- Post dopisany 07-07-2014 at 18:59 ---------- Poprzedni post napisany 31-05-2014 at 15:30 ----------

z cyklu był chrom i nie ma chromu :banan:

http://s4.postimg.org/l2chzc4hl/IMG_4518.jpg

Jeszcze tylko lampy bo psują cały wygląd.

Opublikowano
  • Autor

Lampy beda w czarny mat ale nadal dumam czy wstawiac dzienne na dol lampy czy nie ...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.