Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AVJ] 1.8 T+ K03RS6 - QUATTRO Film 25 strona

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

weekend pracowity :)

zabrałem się za wymianę rozrządu, po rozebraniu osłon okazało się ze siedzi jeszcze wszystko oryginalne włącznie z paskiem wielokolorowym :) mimo ze wszystko wygladalo jak nowe wpadł cały komplet od kolegi DZIK za co z góry dziękuje.

wpadł też moduł DRL za który się bardzo długo zabierałem, działa fajnie i spełnia swoją role, podziękowania dla kolego ucho.77

Przy okazji zdejmowania zderzaka i lamp wymieniona została pompka spryskiwaczy lamp.

IMG_6758.jpgIMG_6762.jpgIMG_6751.jpg

Edytowane przez krzysiekvtec

Opublikowano

Jakiej firmy ten DRL:) Ma funkcje coming/leaving home?? No i czy bedzie filmik instruktażowy dla zielonych (dla mnie:) na YT jak go podłączyć:)

Opublikowano

Jakiej firmy ten DRL:) Ma funkcje coming/leaving home?? No i czy bedzie filmik instruktażowy dla zielonych (dla mnie:) na YT jak go podłączyć :)

no drl elegancka sprawa ja juz jezdze rok z tym i jestem mega zadowolony, jedyne co to jak kupilem zarowki led do dlugich to byly ciulowate w sloneczny dzien nic nie bylo widac i wrocilem do zwyklych. a DIY do moztazu modulu drl kolego to jest na forum opisany juz kupe czasu ;)

Opublikowano
  • Autor

Nie bedzie filmiku bo kolega z naszego forum juz taki temet dal :-) szkoda dublować ale jak cos pisz pomogę. Ma 3 tryby jasnosci i doswietlanie drogi do domu na 40 sek

Opublikowano

Wiem że jest :) Ale ja napisałem wyraźnie filmik instruktażowy na YT :naughty:

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Za pózno :P ale zawsze to ty mozesz zrobic :-)

nowy mod ramki klubowe :)

i brudne auto :D

IMG_7025.jpg

audi ma fajnie wygluszone drzwi ale to i tak nie jest duzo wiec wygłuszyłem dodatkowo drzwi, podcxzas jazdy jest sporo ciszej no i to co chciałem osiagnac muzyka gra jeszcze lepiej :)

20150117_125227.jpg

Edytowane przez krzysiekvtec

Opublikowano

Jakie braleś głośniki?

Opublikowano
  • Autor

głośniki mam 4x HERTZ HV 165 4x syczki HERTZ wszystko pod zwrotnice


weekend spędzony w garażu i jego efekty

naszykowany swap hebli 312mm na tarczach ATE z klockami ATE ceramicznymi

20150125_130844.jpg

Przycisk ESP zastapiony gekonem quattro to bylo wyzwanie i praca na igly ,,. efekt w 90% osiągnęty

IMG_7076.jpg

no i dekory LED pierwsze fotki i mam jeszcze troszkę poprawek aby było równomiernie wszedzie :)

IMG_7073.jpgIMG_7063.jpg

Opublikowano

Nie żartuj że do tych koni chcesz wrzucić takie marne hamulce ???

Opublikowano
  • Autor

Na razie to wlatuje. Lepsze niz seria :P

Opublikowano

To nawet nie jest seria...

Opublikowano
  • Autor

W moim przypadku bedzie lepiej z 288 zmienic na 312 :)

Opublikowano

zamontowałeś już hamulce? czujesz jakąś różnicę z 288 --> 312? :)

Opublikowano
  • Autor

Niestety praca mi ostatnio nie pozwala, a garaż 80 km ode mnie, co do różnicy na pewno będzie :-)

Opublikowano

zamontowałeś już hamulce? czujesz jakąś różnicę z 288 --> 312? :)

Taaaaaa.... poczujesz...

Opublikowano

opony bedzie obkrecac :wink:

Opublikowano

zamontowałeś już hamulce? czujesz jakąś różnicę z 288 --> 312? :)

Taaaaaa.... poczujesz...

Taka zmiana to mało. Przy mocach rzędu 150/160KM jest odczuwalna.

W lekkiej A3 (220KM) zmieniłem z 288 na 312. Jest lepiej ale dalej hamowanie to nędza.

Nie wiem jak można było jeździć na 288mm :facepalm:

Krzychu, sprzedaj 312 i szukaj od razu 320 na przód, 288 na tył.

Edytowane przez Armi

Opublikowano

Nie musi sxukac :wink:

Opublikowano

dajcie mu sie przejechac autem z lepszymi hamulcami to zara zmieni :wink:

Opublikowano

Jak sie zatrzyma....

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.