Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Sterownik z AJL do AEB.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Sterownik z AJL 8D0907558D podejdzie do AEB 8D0907558E? :whistling:

Opublikowano

podejdzie, trzeba wywalić Immo

Opublikowano
  • Autor
podejdzie, trzeba wywalić Immo

Czyli mamy 180 ze 150 z samego sterownika :decayed:

Jak wy***ac immo?

Opublikowano

trzeba dąc komus kto ogarnia te sterowniki

ja wysyłałem do Kolegi Szogun0

Opublikowano

Samym sterownikiem uzyska 30 koni??? A turbo , wtryski są takie same czy inne.

Opublikowano

AJL ma tylko inna pompe paliwa, reszta jest ta sama

Opublikowano
  • Autor

Jak wyl immo to ciagle miga kontolka od immo?

Opublikowano

rzadko ale potrafi migac, stare sterowniki czasami tak miały

Opublikowano

i napewno jest przyrost mocy o 30KM? jakos rzadko sie slyszy zeby ktos to robil.

---------- Post dopisany at 07:13 ---------- Poprzedni post napisany at 00:12 ----------

a co do poszczegolnych czujnikow. aeb jest dosyc prymitywna w tym kierunku. ajl ma chodzby np przepustnice w pelni elektryczna, aeb(ze tak powiem pol elektryczna) na linke wiec pewnie blad juz bedzie wypierniczac. a z reszta??

Opublikowano

Kolego gdzie ty widziałeś że ajl ma przepustce elektryczną?

Opublikowano

Wyslij do mnie kompa to Ci go sklonuje na AJL i po sprawie, nie trzeba usuwać immo , chyba że chcesz koniecznie zmienic kompa to immo trzeba usunac i moge Ci zrobic.

Opublikowano

Ile za klona ???

Opublikowano

Tak jak napisał gregor10, łatwiej zrobić klona. Warto przy tym poświęcić chwilę na diagnostykę, żeby się nie okazało, że paliwa brakuje... :wink:

Opublikowano
  • Autor

Bede mial sterownik od ajla bo taniosci, wiec zdjac immo i cieszyc sie 30 kucykami pony gratis :D

Wyslane sandalem z maslem.

Opublikowano
Ile za klona ???

Podbijam pytanie :decayed:

Opublikowano
Bede mial sterownik od ajla bo taniosci, wiec zdjac immo i cieszyc sie 30 kucykami pony gratis :D

Wyslane sandalem z maslem.

Ja za immo zapłaciłem 250zł więc nie wiem czy tak gratis :wink:

Opublikowano

ile :shock3: gdzie ty to robiłeś gość chyba miał sprzęt ze złota :grin: jeszcze w tak starym sterowniku

Opublikowano
Ile za klona ???

Podbijam pytanie :decayed:

pisz na pw to się dowiesz ile za klona ajl. moge rowniez immo sciagnąć z dowolonego kompa

immo za 250zl to przeplaciłeś ,

Opublikowano

immo to mozna sobie samemu wypierniczyc majac odpowiedni kabelek. tez sie zastanawiam czy nie zmienic na +30KM:decayed: jaki bedzie boost wtedy?? w aeb fabrycznie 0.5-0.6 a tu ile bedzie 0.8 cos slyszalem

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.